900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Rijeka Havaalani bulunan HERTZ kiralık arabalar [Airport_Code]

Rijeka Havaalani havaalanında mevcut büyük HERTZ araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Mini

Fiat Panda

dollar thrifty
M
4
5
2
Fiat Panda

şuradan:

$25.40 /güny

Mini

Fiat 500

mack
M
4
3
2
Fiat 500

şuradan:

$42.65 /güny

Ekonomi

Ford Fiesta

dollar thrifty
M
5
5
2
Ford Fiesta

şuradan:

$26.73 /güny

Ekonomi

Mini Countryman

sixt
A
5
5
2
Mini Countryman

şuradan:

$78.88 /güny

Kompakt

Ford Focus

dollar thrifty
M
5
5
3
Ford Focus

şuradan:

$36.01 /güny

Kompakt

BMW 1 Series

alamo
A
5
5
3
BMW 1 Series

şuradan:

$72.35 /güny

Estate

Ford Focus Estate

dollar thrifty
M
5
5
4
Ford Focus Estate

şuradan:

$46.63 /güny

Estate

Mazda 6 Estate

alamo
A
5
5
5
Mazda 6 Estate

şuradan:

$122.76 /güny

JIP

Suzuki S-Cross

addcar
M
5
5
4
Suzuki S-Cross

şuradan:

$48.90 /güny

JIP

Skoda Kodiaq

active
A
5
5
6
Skoda Kodiaq

şuradan:

$174.06 /güny

Standart

Skoda Rapid

active
M
5
3
3
Skoda Rapid

şuradan:

$49.58 /güny

Standart

Opel Insignia

global rent a car
M
5
4
4
Opel Insignia

şuradan:

$81.60 /güny

7 kişilik

Opel Zafira

dollar thrifty
M
7
5
1
Opel Zafira

şuradan:

$71.83 /güny

7 kişilik

BMW 2 Series Gran Tourer

mack
A
7
5
1
BMW 2 Series Gran Tourer

şuradan:

$266.83 /güny

Tam boy

Jaguar XE

alamo
A
5
4
4
Jaguar XE

şuradan:

$89.12 /güny

Tam boy

Audi A6

active
A
5
4
4
Audi A6

şuradan:

$174.06 /güny

Convertible

Mini Cooper Convertible

sixt
A
4
2
1
Mini Cooper Convertible

şuradan:

$90.35 /güny

Van

Volkswagen Touran

active
M
5
5
4
Volkswagen Touran

şuradan:

$94.69 /güny

9 kişilik

Opel Vivaro

addcar
M
9
5
4
Opel Vivaro

şuradan:

$99.31 /güny

Lüks

Jaguar XF

alamo
A
5
4
3
Jaguar XF

şuradan:

$127.31 /güny

Lüks

Mercedes C Class Convertible

alamo
A
4
2
3
Mercedes C Class Convertible

şuradan:

$211.44 /güny

Rijeka Havaalani HERTZ hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, HERTZ'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve HERTZ'un Rijeka Havaalani sağladığı bonuslar hakkında [RJK] bilgiler bulabilirsiniz.

Hertz Car Hire

Şirket ismi:

Hertz Car Hire

Adres:

Rijeka Airport, Rijeka

Telefon:

+385 91 311 098

Rijeka Havaalani en iyi araba kiralama şirketleri [RJK]

HERTZ'a alternatif olarak, Rijeka Havaalani [RJK] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

Active

Active 17 reviews

8.6 / 10

ALAMO ehi

ALAMO 73 reviews

8.2 / 10

ORYX

ORYX 23 reviews

8.1 / 10

Avis Europe Franchise

Avis 13 reviews

8 / 10

Fleet

Fleet 8 reviews

7.9 / 10

Enterprise Franchise

Enterprise 11 reviews

7.7 / 10

SIXT Franchise

SIXT 25 reviews

7.5 / 10

Firefly

Firefly 18 reviews

5.9 / 10

RideCar

RideCar 6 reviews

5.2 / 10

Rijeka Havaalani [RJK] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, ve MACK firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Rijeka Havaalani en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Rijeka Havaalani havaalanında ACTIVE ve tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Rijeka Havaalani [RJK] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, ADDCAR'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Rijeka Havaalani en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

Rijeka Havaalani büyük bir araba arıyorsanız, ACTIVE'deki fırsatları göz önünde bulundurmalısınız. Çok sayıda 7 KIşILIK, VAN kiralama hizmetleri sunarlar.

Rijeka Havaalani içinde lüks bir araç kullanmak isteyenler için teklifleri SIXT'den incelemelisiniz. Rijeka Havaalani her zevkinize hitap edebilecek kadar LüKS, EGZOTIK ve CONVERTIBLE otomobillerini sunuyorlar.

HERTZ Rijeka Havaalani Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Rijeka Havaalani HERTZ RJK, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Mini, Economy, Compact, Estate, Suv, Standard, 7-seater, Fullsize, Convertible, Van, 9-seater, Luxury,.

HERTZ Rijeka Havaalani için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Ford Fiesta, ve Mini Countryman ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Ford Focus, ve BMW 1 Series ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

HERTZ Rijeka Havaalanin “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Skoda Rapid, ve Opel Insignia .

HERTZ Rijeka Havaalani Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: Jaguar XE, ve Audi A6 .

HERTZ Rijeka Havaalani konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Suzuki S-Cross, ve Skoda Kodiaq .

HERTZ Rijeka Havaalani tarafından sağlanan Premium araba kiralama sınıfı şu araba modellerinden oluşur: Jaguar XF, ve Mercedes C Class Convertible .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve HERTZ Rijeka Havaalanin 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa Opel Zafira, ve BMW 2 Series Gran Tourer .

HERTZ Rijeka Havaalani içinden Cabrio araba kiralama sınıfını seçtikten sonra, mevcut araba modelleri ve Mini Cooper Convertible .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre HERTZ Rijeka Havaalani Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Rijeka Havaalani içindeki HERTZ'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Rijeka Havaalani içindeki iş seyahatleri için, HERTZ'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Rijeka Havaalani içindeki HERTZ'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Rijeka Havaalaniki HERTZ konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için HERTZ, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Rijeka Havaalani HERTZ'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - HERTZ Rijeka Havaalani araba kiralıyor

Rijeka Havaalani konumunda HERTZ'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

RJK Havaalanında HERTZ konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

HERTZ'dan Rijeka Havaalaniki en ucuz araba Fiat Panda. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $25.40'dır.

Rijeka Havaalani yakınındaki benzin fiyatı nedir?

RJK Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $5.37 ile $6.17 arasında değişmektedir.

HERTZ araba kiralama rezervasyonumu Rijeka Havaalani bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

HERTZ, Rijeka Havaalaniki [RJK] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve HERTZ araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Rijeka Havaalani adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!