900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Nantes bulunan KEDDY-BY-EUROPCAR kiralık arabalar [Airport_Code]

Nantes havaalanında mevcut büyük KEDDY-BY-EUROPCAR araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Mini

Fiat 500

avis
M
4
3
1
Fiat 500

şuradan:

$20.63 /güny

Ekonomi

Renault Clio

avis
M
5
5
2
Renault Clio

şuradan:

$20.90 /güny

Ekonomi

Audi A1

europcar
M
5
3
2
Audi A1

şuradan:

$42.05 /güny

Kompakt

Fiat 500X

avis
M
5
5
3
Fiat 500X

şuradan:

$24.63 /güny

Kompakt

Volkswagen Golf

europcar
M
5
5
3
Volkswagen Golf

şuradan:

$53.96 /güny

Standart

Peugeot 508

avis
M
5
4
4
Peugeot 508

şuradan:

$37.17 /güny

Standart

Audi A4

europcar
M
5
4
4
Audi A4

şuradan:

$100.22 /güny

Van

Renault Scenic

avis
M
5
5
3
Renault Scenic

şuradan:

$37.26 /güny

Van

Mercedes Viano

europcar
A
8
4
4
Mercedes Viano

şuradan:

$180.12 /güny

7 kişilik

Renault Espace

avis
M
7
5
1
Renault Espace

şuradan:

$49.89 /güny

7 kişilik

BMW 2 Series Gran Tourer

europcar
A
7
5
2
BMW 2 Series Gran Tourer

şuradan:

$112.70 /güny

JIP

Opel Mokka

europcar
M
5
5
2
Opel Mokka

şuradan:

$59.74 /güny

9 kişilik

Volkswagen Caravelle

europcar
M
9
5
5
Volkswagen Caravelle

şuradan:

$94.40 /güny

9 kişilik

Renault Trafic

avis
M
9
5
5
Renault Trafic

şuradan:

$158.49 /güny

Tam boy

Mercedes C Class

europcar
A
5
4
3
Mercedes C Class

şuradan:

$108.92 /güny

Nantes KEDDY-BY-EUROPCAR hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, KEDDY-BY-EUROPCAR'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve KEDDY-BY-EUROPCAR'un Nantes sağladığı bonuslar hakkında [] bilgiler bulabilirsiniz.

Keddy by Europcar

Şirket ismi:

Keddy by Europcar

Adres:

17 ROUTE DE PARIS LE VILLAGE AUTOMOBILE, NANTES, 44300

Telefon:

33 0 240520808

Havaalanı yakınındaki KEDDY-BY-EUROPCAR konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Nantes yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Havalimanları yakınlarında araç kiralama noktaları

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Nantes en iyi araba kiralama şirketleri []

KEDDY-BY-EUROPCAR'a alternatif olarak, Nantes [] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

Avis Europe Corporate

Avis 191 reviews

7.9 / 10

EUROPCAR Corporate

EUROPCAR 327 reviews

7.7 / 10

Nantes [] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, AVIS ve EUROPCAR firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Nantes en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Nantes havaalanında AVIS ve EUROPCAR tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Nantes [] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, EUROPCAR'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Nantes en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

Nantes büyük bir araba arıyorsanız, AVIS ve EUROPCAR'deki fırsatları göz önünde bulundurmalısınız. Çok sayıda 7 KIşILIK, VAN kiralama hizmetleri sunarlar.

KEDDY-BY-EUROPCAR Nantes Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Nantes KEDDY-BY-EUROPCAR , farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Mini, Economy, Compact, Standard, Van, 7-seater, Suv, 9-seater, Fullsize,.

KEDDY-BY-EUROPCAR Nantes için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Renault Clio, ve Audi A1 ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Fiat 500X, ve Volkswagen Golf ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

KEDDY-BY-EUROPCAR Nantesn “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Peugeot 508, ve Audi A4 .

KEDDY-BY-EUROPCAR Nantes Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: ve Mercedes C Class .

KEDDY-BY-EUROPCAR Nantes konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: ve Opel Mokka .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve KEDDY-BY-EUROPCAR Nantesn 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa Renault Espace, ve BMW 2 Series Gran Tourer .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre KEDDY-BY-EUROPCAR Nantes Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Nantes içindeki KEDDY-BY-EUROPCAR'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Nantes içindeki iş seyahatleri için, KEDDY-BY-EUROPCAR'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Nantes içindeki KEDDY-BY-EUROPCAR'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Nanteski KEDDY-BY-EUROPCAR konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için KEDDY-BY-EUROPCAR, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Nantes KEDDY-BY-EUROPCAR'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - KEDDY-BY-EUROPCAR Nantes araba kiralıyor

Nantes konumunda KEDDY-BY-EUROPCAR'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

Havaalanında KEDDY-BY-EUROPCAR konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

KEDDY-BY-EUROPCAR'dan Nanteski en ucuz araba Fiat 500. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $20.63'dır.

Nantes yakınındaki benzin fiyatı nedir?

Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $5.30 ile $6.40 arasında değişmektedir.

KEDDY-BY-EUROPCAR araba kiralama rezervasyonumu Nantes bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

KEDDY-BY-EUROPCAR, Nanteski [] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve KEDDY-BY-EUROPCAR araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Nantes adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!