900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Pau bulunan AVIS kiralık arabalar [Airport_Code]

Pau havaalanında mevcut büyük AVIS araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Mini

Fiat 500

avis
M
4
3
1
Fiat 500

şuradan:

$29.69 /güny

Ekonomi

Renault Clio

avis
M
5
5
2
Renault Clio

şuradan:

$34.86 /güny

Kompakt

Renault Megane

avis
M
5
5
3
Renault Megane

şuradan:

$42.43 /güny

Van

Renault Scenic

avis
M
5
5
3
Renault Scenic

şuradan:

$64.44 /güny

Mini

Ford Ka

hertz
M
4
3
1
Ford Ka

şuradan:

$36.93 /güny

Ekonomi

Ford Fiesta

hertz
M
5
5
2
Ford Fiesta

şuradan:

$42.07 /güny

Kompakt

Ford Focus

hertz
M
5
5
3
Ford Focus

şuradan:

$52.50 /güny

9 kişilik

Opel Vivaro

hertz
M
9
5
5
Opel Vivaro

şuradan:

$111.51 /güny

Pau AVIS hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, AVIS'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve AVIS'un Pau sağladığı bonuslar hakkında [] bilgiler bulabilirsiniz.

AVIS Car Rental

Şirket ismi:

AVIS Car Rental

Adres:

Route De L Aeroport, Uzein/Pau, 64230

Telefon:

0033 559332713

Havaalanı yakınındaki AVIS konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Pau yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Havalimanları yakınlarında araç kiralama noktaları

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Pau en iyi araba kiralama şirketleri []

AVIS'a alternatif olarak, Pau [] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

Hertz Corporate

Hertz 460 reviews

7.6 / 10

Pau [] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, HERTZ firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Pau en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

AVIS Pau Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Pau AVIS , farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Mini, Economy, Compact, Van, 9-seater,.

AVIS Pau için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Renault Clio, ve Ford Fiesta ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Renault Megane, ve Ford Focus ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre AVIS Pau Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Pau içindeki AVIS'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Pau içindeki iş seyahatleri için, AVIS'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Pau içindeki AVIS'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Pauki AVIS konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için AVIS, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Pau AVIS'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - AVIS Pau araba kiralıyor

Pau konumunda AVIS'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

Havaalanında AVIS konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

AVIS'dan Pauki en ucuz araba Fiat 500. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $29.69'dır.

Pau [] AVIS'dan en çok rezervasyon yapılan araba sınıfı hangisidir?

Havaalanında AVIS ülkesinden en sık rezervasyonu yapılan araba sınıfı EKONOMI. AVIS'dan en ucuz EKONOMI araç RENAULT CLIO. Fiyatı gün başına $34.86 ile başlar.

AVIS araba kiralama rezervasyonumu Pau bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

AVIS, Pauki [] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve AVIS araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Pau adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!