900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Tijuana bulunan INTERNATIONAL kiralık arabalar [Airport_Code]

Tijuana havaalanında mevcut büyük INTERNATIONAL araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Ekonomi

Chevrolet Aveo

sixt
M
5
4
2
Chevrolet Aveo

şuradan:

$19.48 /güny

Kompakt

Volkswagen Gol

national
M
5
4
3
Volkswagen Gol

şuradan:

$19.49 /güny

Kompakt

Dodge Attitude

sixt
M
5
4
3
Dodge Attitude

şuradan:

$25.44 /güny

Mini

Hyundai i10

sixt
M
5
5
2
Hyundai i10

şuradan:

$20.85 /güny

Standart

Volkswagen Vento

budget
A
5
4
4
Volkswagen  Vento

şuradan:

$21.41 /güny

Standart

Ford Fusion

sixt
A
5
4
4
Ford Fusion

şuradan:

$55.28 /güny

Van

Chrysler Town and Country

national
A
7
5
3
Chrysler Town and Country

şuradan:

$77.62 /güny

JIP

Chevrolet Trax

national
A
5
3
2
Chevrolet Trax

şuradan:

$89.74 /güny

JIP

Dodge Durango

sixt
A
7
5
3
Dodge Durango

şuradan:

$133.33 /güny

Tijuana INTERNATIONAL hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, INTERNATIONAL'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve INTERNATIONAL'un Tijuana sağladığı bonuslar hakkında [] bilgiler bulabilirsiniz.

International Supplier

Şirket ismi:

International Supplier

Adres:

Telefon:

Havaalanı yakınındaki INTERNATIONAL konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Tijuana yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Havalimanları yakınlarında araç kiralama noktaları

Tijuana en iyi araba kiralama şirketleri []

INTERNATIONAL'a alternatif olarak, Tijuana [] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

NATIONAL ehi

NATIONAL 7 reviews

7.3 / 10

ALAMO ehi

ALAMO 18 reviews

6.3 / 10

Avis ABG Franchise

Avis 17 reviews

6 / 10

BUDGET ABG Franchise

BUDGET 10 reviews

5.6 / 10

Hertz Direct

Hertz 37 reviews

4 / 10

Tijuana [] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, SIXT ve NATIONAL firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Tijuana en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Tijuana havaalanında BUDGET ve SIXT tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Tijuana [] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, NATIONAL'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Tijuana en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

Tijuana büyük bir araba arıyorsanız, NATIONAL'deki fırsatları göz önünde bulundurmalısınız. Çok sayıda 7 KIşILIK, VAN kiralama hizmetleri sunarlar.

INTERNATIONAL Tijuana Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Tijuana INTERNATIONAL , farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Economy, Compact, Mini, Standard, Van, Suv,.

INTERNATIONAL Tijuana için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz ve Chevrolet Aveo ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Volkswagen Gol, ve Dodge Attitude ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

INTERNATIONAL Tijuanan “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Volkswagen Vento, ve Ford Fusion .

INTERNATIONAL Tijuana konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Chevrolet Trax, ve Dodge Durango .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre INTERNATIONAL Tijuana Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Tijuana içindeki INTERNATIONAL'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Tijuana içindeki iş seyahatleri için, INTERNATIONAL'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Tijuana içindeki INTERNATIONAL'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Tijuanaki INTERNATIONAL konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için INTERNATIONAL, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Tijuana INTERNATIONAL'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - INTERNATIONAL Tijuana araba kiralıyor

Tijuana konumunda INTERNATIONAL'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

Havaalanında INTERNATIONAL konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

INTERNATIONAL'dan Tijuanaki en ucuz araba Chevrolet Aveo. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $19.48'dır.

Tijuana yakınındaki benzin fiyatı nedir?

Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $3.10 ile $3.70 arasında değişmektedir.

INTERNATIONAL araba kiralama rezervasyonumu Tijuana bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

INTERNATIONAL, Tijuanaki [] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve INTERNATIONAL araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Tijuana adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!