900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Bodo [] havaalanında 21 yaş altı araç kiralama fiyatları

Bodo havaalanında genç şoförler için uygulanmakta olan araç kiralama fiyatları ile ilgili bilgi almak için tablomuza göz atınız. Tabloda, 21 yaş altı şoförlere araç kiralayan ve havaalanında genç şoförlere araç kiralama hizmeti sunan firmaları bulabilirsiniz. Seçiminizi daha da kolaylaştırmak için her bir kiralama şirketinin en düşük fiyatlarını kırmızı ile vurguladık.

Ekonomi

Ekonomi

Kompakt

Kompakt

JIP

JIP

Standart

Standart

Tam boy

Tam boy

Lüks

Lüks

AVIS Car Rental şuradan:$110.79 şuradan:$257.91 şuradan:$182.45
Hertz Car Hire şuradan:$92.57 şuradan:$100.15 şuradan:$150.26
Budget Car Rental şuradan:$105.26 şuradan:$116.93 şuradan:$352.31 şuradan:$115.77 şuradan:$173.36
SIXT Rent A Car şuradan:$109.04 şuradan:$177.49 şuradan:$141.73 şuradan:$178.51

Bodo havaalanına yakın 21 yaş altı araç kiralama konumları

Bodo havaalanı, havalimanına en yakın yerinde ve havaalanı dışındaki araç kiralama merkezlerinde araç kiralama fırsatlarını en iyi şekilde seçmek için, genç şoförler için araç kiralama tekliflerini inceleyiniz. Arabaların, fiyatların ve 21 yaş altı şoför ücretlerinin mevcudiyeti, farklı teslim alma konumlarında genellikle farklıdır.

Havalimanları yakınlarında araç kiralama noktaları

Bodo havaalanındaki en iyi 21 yaş altı araç kiralama şirketleri

Bodo havaalanında faaliyet gösteren ve 21 yaş altı kiralama hizmeti sunan kiralama acentelerindeki hizmetimizden yararlanan müşterilerimizde farklı araba durumları ve göstericileri var. Kiralama firması seçerken tehlikesiz bir yolculuk için bu iki kriteri iyice düşünün.

Avis Europe Corporate

Avis 50 reviews

8.3 / 10

SIXT Franchise

SIXT 110 reviews

8.3 / 10

BUDGET EMEA Corporate

BUDGET 70 reviews

8.1 / 10

Hertz

Hertz 186 reviews

8.1 / 10

EUROPCAR Franchise

EUROPCAR 60 reviews

7.4 / 10

Bodo havaalanında araba kiralamak için talep edilen en düşük yaş 25’dir. Ancak daha gençler de 14CARS.com sitesinden havaalanında da araba bulabilir.

AVIS, SIXT, EUROPCAR, BUDGET, HERTZ, KEDDY BY EUROPCAR gibi araç kiralama şirketleri bütün talepleri karşıladığı takdirde Bodo havaalanında gençlere de araba kullanma izni veriyor. Genellikle 18-20 yaş arası şoförler için ek ücret 21-24 yaş arası şoförler için istenen ek ücretlerden yüksek olmaktadır. Bazı şirketler tarafından araba kullanımına izin verilen en aşağı yaş 18’tir, fakat bu teslim alma noktasına bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir.

Sıkça sorulan sorular - Bodo havalanında 21 yaş altı araç kiralamak

21 yaştan gençler Bodo ’de nasıl araç kiralar?

Gerekli teslim alma ve teslim etme konumlarını arama formuna giriniz ve kiralamanız için gereken tarih ve saati seçiniz. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, araç kiralama koşullarını ve özellikle bir araç için rezervasyon yapacağınız araç kiralama tedarikçisinin yaş sınırlamalarını dikkatlice okuyunuz.

havaalanında 21 yaş altı şoförler için en ucuz araç kiralama hangisi?

Bodo havaalanındaki 21 şoförler için en ucuz araba Hyundai i10. Mevcut ilgili fiyat günlük $92.57.

Bodo havaalanında 21 yaş altı şoförler için en ünlü araç kiralama hangisi?

Bodo havaalanındaki genç şoförler için en popüler kiralık araba şu anda FORD S-MAX. Bu araç için en düşük fiyat günlük $203.03.

Bodo havaalanı yakınındaki benzin fiyatı nedir?

havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $6.53 ilâ $7.46 arasında değişmektedir.

Bodo havaalanında 21 yaş altı araç kiralama rezervasyonumu banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyon için ödeme yapmak için banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç alımı sırasında, araç kiralama depozitosunu karşılamak için ana şoför adına kayıtlı bir kredi kartına ihtiyacınız olacaktır.

Benden başka birisi kiralık arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında ek şoför seçeneğini seçerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ek bir seçenektir.

Rezervasyonum sırasında belirli bir araba kiralama modelini rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" şeklinde işaretlenmiştir.

Bodo konumunda 21 yaş altı aracım için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle de, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta satın almanızı öneriyoruz. Bu tür bir sigortayı 14CARS.com adresinden online araç kiralama rezervasyonu sırasında da satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!