900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Krasnodar Havaalanı bulunan AVIS kiralık arabalar [Airport_Code]

Krasnodar Havaalanı havaalanında mevcut büyük AVIS araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Ekonomi

Hyundai Solaris

avis
M
5
5
2
Hyundai Solaris

şuradan:

$27.91 /güny

JIP

Nissan X-Trail

avis
A
5
5
4
Nissan X-Trail

şuradan:

$69.19 /güny

Ekonomi

Renault Clio

rent motors
M
5
5
2
Renault Clio

şuradan:

$27.89 /güny

Ekonomi

Hyundai Creta

sixt
A
5
5
2
Hyundai Creta

şuradan:

$63.52 /güny

Standart

Hyundai Elantra

sixt
A
5
4
4
Hyundai Elantra

şuradan:

$55.36 /güny

JIP

Hyundai Tucson

rent motors
A
5
5
4
Hyundai Tucson

şuradan:

$69.15 /güny

Tam boy

Toyota Camry

rent motors
A
5
4
4
Toyota Camry

şuradan:

$88.97 /güny

Van

Volkswagen Caravelle

sixt
A
8
5
3
Volkswagen Caravelle

şuradan:

$125.75 /güny

Krasnodar Havaalanı AVIS hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, AVIS'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve AVIS'un Krasnodar Havaalanı sağladığı bonuslar hakkında [KRR] bilgiler bulabilirsiniz.

AVIS Car Rental

Şirket ismi:

AVIS Car Rental

Adres:

Evdokia Bershanskaya St. 355, Krasnodra, 350912

Ekstralar

  • - Havalimanı ücreti
  • - Yol yardımı
  • - Sınırsız kilometre

AVIS Krasnodar Havaalanı Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Krasnodar Havaalanı AVIS KRR, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Economy, Suv, Standard, Fullsize, Van,.

AVIS Krasnodar Havaalanı için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Hyundai Solaris, Renault Clio, ve Hyundai Creta ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

AVIS Krasnodar Havaalanın “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda ve Hyundai Elantra .

AVIS Krasnodar Havaalanı Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: ve Toyota Camry .

AVIS Krasnodar Havaalanı konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Nissan X-Trail, ve Hyundai Tucson .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre AVIS Krasnodar Havaalanı Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Krasnodar Havaalanı içindeki AVIS'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Krasnodar Havaalanı içindeki iş seyahatleri için, AVIS'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Krasnodar Havaalanı içindeki AVIS'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Krasnodar Havaalanıki AVIS konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için AVIS, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Krasnodar Havaalanı AVIS'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - AVIS Krasnodar Havaalanı araba kiralıyor

Krasnodar Havaalanı konumunda AVIS'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

KRR Havaalanında AVIS konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

AVIS'dan Krasnodar Havaalanıki en ucuz araba Hyundai Solaris. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $27.91'dır.

Krasnodar Havaalanı yakınındaki benzin fiyatı nedir?

KRR Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $2.38 ile $2.71 arasında değişmektedir.

AVIS araba kiralama rezervasyonumu Krasnodar Havaalanı bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

AVIS, Krasnodar Havaalanıki [KRR] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve AVIS araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Krasnodar Havaalanı adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!