900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Anchorage (ak) bulunan THRIFTY kiralık arabalar [Airport_Code]

Anchorage (ak) havaalanında mevcut büyük THRIFTY araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Kompakt

Ford Focus

thrifty
A
5
4
3
Ford Focus

şuradan:

$16.51 /güny

Ekonomi

Ford Fiesta

thrifty
A
5
4
2
Ford Fiesta

şuradan:

$16.51 /güny

Standart

Chevrolet Cruze

thrifty
A
5
4
4
Chevrolet Cruze

şuradan:

$20.55 /güny

Standart

Toyota Corolla

thrifty
A
5
4
4
Toyota Corolla

şuradan:

$38.93 /güny

7 kişilik

Dodge Caravan

thrifty
A
7
5
3
Dodge Caravan

şuradan:

$31.34 /güny

JIP

Jeep Patriot

thrifty
A
5
5
3
Jeep Patriot

şuradan:

$50.73 /güny

Tam boy

Chevrolet Impala

thrifty
A
5
4
4
Chevrolet Impala

şuradan:

$61.35 /güny

Ekonomi

Chevrolet Spark

dollar
A
5
4
2
Chevrolet Spark

şuradan:

$16.51 /güny

Kompakt

Hyundai Accent

dollar
A
5
5
3
Hyundai Accent

şuradan:

$16.51 /güny

Standart

Hyundai Elantra

enterprise
A
5
4
4
Hyundai Elantra

şuradan:

$28.56 /güny

Standart

Nissan Altima

enterprise
A
5
2
3
Nissan Altima

şuradan:

$33.09 /güny

Van

Chevrolet Silverado Ext Cab

enterprise
A
4
4
0
Chevrolet Silverado Ext Cab

şuradan:

$46.68 /güny

JIP

Toyota Rav4

enterprise
A
5
5
3
Toyota Rav4

şuradan:

$46.68 /güny

JIP

Toyota Sequoia

avis
A
7
5
3
Toyota Sequoia

şuradan:

$164.02 /güny

7 kişilik

Dodge Grand Caravan

enterprise
A
7
5
3
Dodge Grand Caravan

şuradan:

$46.68 /güny

Tam boy

Ford Fusion

avis
A
5
4
4
Ford Fusion

şuradan:

$81.70 /güny

Anchorage (ak) THRIFTY hakkında bilgi AK

Aşağıdaki tabloda, THRIFTY'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve THRIFTY'un Anchorage (ak) sağladığı bonuslar hakkında [] bilgiler bulabilirsiniz.

Thrifty Car Rental

Şirket ismi:

Thrifty Car Rental

Adres:

3730 SPENARD ROAD, ANCHORAGE, AK (AK), UNITED STATES, 99517

Teslim alış türü

Adres: Adresi göster

Ekstralar

  • - Sınırsız kilometre

Havaalanı yakınındaki THRIFTY konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Anchorage (ak) yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Havalimanları yakınlarında araç kiralama noktaları

Anchorage (ak) en iyi araba kiralama şirketleri []

THRIFTY'a alternatif olarak, Anchorage (ak) [] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

Enterprise

Enterprise 108 reviews

8.1 / 10

DOLLAR (US)

DOLLAR 2490 reviews

7.3 / 10

AVIS ABG

AVIS 112 reviews

6.9 / 10

Anchorage (ak) [] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, DOLLAR firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Anchorage (ak) en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Anchorage (ak) AK havaalanında ENTERPRISE ve AVIS tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Anchorage (ak) [] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, ENTERPRISE'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Anchorage (ak) en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

Anchorage (ak) büyük bir araba arıyorsanız, ENTERPRISE'deki fırsatları göz önünde bulundurmalısınız. Çok sayıda 7 KIşILIK, VAN kiralama hizmetleri sunarlar.

THRIFTY Anchorage (ak) AK Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Anchorage (ak) THRIFTY , farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Compact, Economy, Standard, 7-seater, Suv, Fullsize, Van,.

THRIFTY Anchorage (ak) için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Ford Fiesta, ve Chevrolet Spark ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Ford Focus, ve Hyundai Accent ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

THRIFTY Anchorage (ak)n “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Chevrolet Cruze, Toyota Corolla, Hyundai Elantra, ve Nissan Altima .

THRIFTY Anchorage (ak) Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: Chevrolet Impala, ve Ford Fusion .

THRIFTY Anchorage (ak) konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Jeep Patriot, Toyota Rav4, ve Toyota Sequoia .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve THRIFTY Anchorage (ak)n 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa Dodge Caravan, ve Dodge Grand Caravan .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre THRIFTY Anchorage (ak) Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Anchorage (ak) içindeki THRIFTY'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Anchorage (ak) içindeki iş seyahatleri için, THRIFTY'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Anchorage (ak) içindeki THRIFTY'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Anchorage (ak)ki THRIFTY konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için THRIFTY, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Anchorage (ak) THRIFTY'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - THRIFTY Anchorage (ak) araba kiralıyor

Anchorage (ak) AK konumunda THRIFTY'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

Havaalanında THRIFTY konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

THRIFTY'dan Anchorage (ak)ki en ucuz araba Ford Focus. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $16.51'dır.

Anchorage (ak) []'daki en popüler THRIFTY kiralık araba hangisi?

THRIFTY'dan gelen Anchorage (ak)ki en popüler kiralık araba şu anda . Bu araç için en düşük fiyat günde $16.51.

Anchorage (ak) [] THRIFTY'dan en çok rezervasyon yapılan araba sınıfı hangisidir?

Havaalanında THRIFTY ülkesinden en sık rezervasyonu yapılan araba sınıfı EKONOMI. THRIFTY'dan en ucuz EKONOMI araç FORD FIESTA. Fiyatı gün başına $16.51 ile başlar.

Anchorage (ak) yakınındaki benzin fiyatı nedir?

Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $2.84 ile $3.40 arasında değişmektedir.

THRIFTY araba kiralama rezervasyonumu Anchorage (ak) bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

THRIFTY, Anchorage (ak)ki [] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve THRIFTY araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Anchorage (ak) AK adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!