Дешеві ціни від більш ніж 900 постачальників прокату автомобілів

Найкращі ціни

Порівняння цін на прокат авто

Найкраща ціна

На більшість варіантів прокату авто

Доступна ціна

Повне збиткове страхування

Безкоштовно

Зміна або відміна оренди

Швидко

Технічна підтримка

Популярні напрямки

Почніть планування подорожі тут. Отримайте Ваш орендований автомобіль для найпопулярніших напрямків по всьому світу!

Найкращий прокат автомобілів

Ознайомтеся з найкращими тарифами на оренду автомобілів у США, у всьому світі та для молодих водіїв.

Тільки найкращі пропозиції оренди авто!

Тільки найкращі пропозиції оренди авто!

Для вашої зручності ми зібрали найкращі пропозиції від найпопулярніших та надійних постачальників прокату авто в одному місці.

Знайдіть найбільш гідну пропозицію прокату автомобіля для вашої наступної подорожі серед величезної різноманітності авто.

Швидкий пошук

Наша нова та проста у використанні форма пошуку допоможе вам знайти свій ідеальний автомобіль. Ви можете легко редагувати деталі пошуку та фільтрувати результати прокату автомобіля відповідно до ваших уподобань.

Легке бронювання

Знайшовши свій ідеальний автомобіль, ви можете швидко забронювати його, виконавши кілька інтуїтивно простих та зрозумілих кроків. У середньому нашим клієнтам потрібно до 3 хвилин, щоб завершити весь процес бронювання.

Збереження коштів

Завдяки нашим ексклюзивним угодам з постачальниками прокату автомобілів ми можемо запропонувати найкращі ціни на оренду авто, доступні онлайн. Ви завжди можете знайти спеціальні пропозиції та знижки з 14CARS.com.

Best online car rental service worldwide

Найкращий онлайн-сервіс оренди автомобілів у світі

Виберіть своє орендоване авто серед найкращих пропозицій від перевірених світом компаніях.

53 000

Пункт початку прокату

990

Компаній прокату автомобілів

1 million

Щасливих клієнтів

0.5 million

Відгуків від клієнтів

Car Rental with 14CARS.com

Оренда авто з 14CARS.com

14CARS.com було створено, щоб зробити процес онлайн-прокату автомобіля максимально легким. Ви отримаєте найпростіший онлайн-сервіс порівняння та бронювання автомобілів у майже 60 000 пунктах отримання в більш ніж 180 країнах і на найвіддаленіших островах світу.

Ми співпрацюємо як з великими відомими міжнародними постачальниками прокату автомобілів, так і з невеликими місцевими агентствами, щоб запропонувати вам найкращі ціни на будь-який клас прокату автомобілів у будь-якому місці по всьому світу. На 14CARS.com ви можете орендувати економ та люкс автомобілі, мінівени та пасажирські перевезення, позашляховики та спортивні автомобілі, автомобілі з механічною та автоматичною коробкою передач.

Ви також можете знайти пропозиції з безкоштовним додатковим водієм, необмеженим пробігом, дитячим сидінням, зимовими шинами, безкоштовним GPS-пристроєм тощо. Наша служба підтримки клієнтів завжди рада допомогти вам з пошуком та процесом бронювання. Ви можете знайти найнижчу ціну на автомобіль, який відповідає будь-яким вашим вимогам.

Додаток для оренди авто 14CARS.com для iOS та Android

Знайдіть прокат автомобілів поруч з Вами, порівняйте ціни та пропозиції та візьміть напрокат автомобіль, який вам сподобається. Це швидко та легко!