Дешеві ціни від більш ніж 900 постачальників прокату автомобілів

7-місні прокат автомобілів в Хоф-плауен — Аеропорт [HOQ]

Подивіться на нашу велику кількість 7-місні Хоф-плауен — Аеропорт пропозицій прокату автомобілів та виберіть найбільш влучну пропозицію. Дізнайтеся про моделі прокату автомобілів, їх ціни та постачальників 7-місні прокату автомобілів, які доступні в [HOQ] Аеропорту.

Міні

Volkswagen Up

AVIS
M
4
3
1
Volkswagen Up

від

$31.01 /день

Економічні

Volkswagen Polo

AVIS
M
5
3
2
Volkswagen Polo

від

$31.55 /день

Компактні

Seat Leon

AVIS
M
5
5
3
Seat Leon

від

$37.80 /день

Компактні

Citroen DS4

AVIS
M
5
5
3
Citroen DS4

від

$52.61 /день

Універсал

Ford Focus Estate

AVIS
M
5
5
5
Ford Focus Estate

від

$40.64 /день

Універсал

Seat Leon Estate

AVIS
M
5
5
5
Seat Leon Estate

від

$55.79 /день

Стандартні

Ford Mondeo

AVIS
M
5
4
4
Ford Mondeo

від

$40.79 /день

Інформація про 7-місні клас прокату автомобілів в Хоф-плауен — Аеропорт

Назва цього класу прокату автомобілів говорить сама за себе, оскільки передбачає, що ці автомобілі мають 7 місць, на відміну від менших 5-місних автомобілів. Ці додаткові 2 місця не тільки дозволяють подорожувати більшою групою людей, але й забезпечують додатковий простір для багажу та особистого майна. Завдяки цьому 7 місць часто вибирають для сімейного відпочинку або великих групових поїздок.

Іноді краще орендувати один автомобіль із надмірною площею, замість того, щоб орендувати 2 окремі транспортні засоби для великої групи людей. Якщо простір є одним із ваших головних пріоритетів при виборі автомобіля напрокат, клас оренди негабаритних розмірів стане для вас відмінним рішенням.

7-місні [HOQ] Аеропорту прокат автомобілів

7-місні клас прокату автомобілів в Хоф-плауен — Аеропорт представлений наступними моделями прокату автомобілів: або схожі 7-місні оренди транспортних засобів.

7-місні пункти прокату автомобілів поблизу Хоф-плауен — Аеропорт

Не забудьте перевірити пропозиції прокату автомобілів у пунктах прокату автомобілів на території та поза аеропортом, найближчих до Хоф-плауен — Аеропорт . Ціни та наявність автомобілів зазвичай різні. Переконайтеся, що ви зробили найкращий вибір.

Пункти оренди автомобілів в аеропортах поблизу Хоф-плауен — Аеропорт [HOQ] Пункти оренди автомобілів у містах поблизу Хоф-плауен — Аеропорт

Найближчі пункти оренди в містах

FAQ - 7-місні оренда автомобілей в Хоф-плауен — Аеропорт

Як забронювати 7-місні оренду автомобіля в Хоф-плауен — Аеропорт ?

Почніть вводити потрібне місце отримання та зворотну адресу у формі пошуку та виберіть найбільш відповідний із спадного списку. Виберіть потрібну дату та час оренди. На сторінці результатів пошуку ви зможете відфільтрувати та відсортувати всі пропозиції прокату автомобілів на основі бажаного класу прокату автомобіля.

Яка найдешевша 7-місні оренда автомобіля [HOQ] Аеропорту?

Найдешевші 7-місні авто в Хоф-плауен — Аеропорт є Volkswagen Up від AVIS. Поточна актуальна ціна $31.01 за день.

Скільки я буду витрачати на паливо 7-місні автомобіля в Хоф-плауен — Аеропорт?

Ціни на бензин близько [HOQ] Аеропорту варіюється від $5.52 до $5.52.

Таким чином, ви витратите близько 10.8 доларів на водіння 7-місні автомобіля на 100 km. За 100 миль США 7-місні транспортний засіб обійдеться вам приблизно 17.4.

Що мені потрібно мати під час отримання 7-місні орендованого авто в Хоф-плауен — Аеропорт?

Як правило, достатньо представити:

  • Повне водійське посвідчення. Власники ліцензій у Великобританії також повинні надати фотокартку. Якщо ваше водійське посвідчення написане не латинським алфавітом (тобто арабською, грецькою, кирилицею чи китайською мовою), ви повинні мати з собою міжнародне водійське посвідчення разом із вашими внутрішніми правами.
  • Дійсне посвідчення особи з фотографією (паспорт або національне посвідчення особи).
  • Діюча кредитна картка на ім'я головного водія. Необхідно попередньо авторизувати заставу за оренду автомобіля в пункті прокату.

Скільки мені має бути років, щоб орендувати 7-місні авто в Хоф-плауен — Аеропорт

Зазвичай для оренди вам потрібен вік від 25 до 70 років 7-місні авто в Хоф-плауен — Аеропорт. Вікові обмеження компаній з прокату автомобілів в Хоф-плауен — Аеропорт кардинально відрізняються.

Якщо ви виходите за межі цих вікових обмежень, ви завжди можете знайти компанії прокату автомобілів, які дозволять вам орендувати авто за умови, що ви заплатите додаткову плату за молодого водія або старшого водія або придбаєте додаткову страховку.

Чи можна орендувати автомобіль 7-місні в одну сторону?

Так, деякі постачальники пропонують авто в одну сторону 7-місні оренда автомобіля в Хоф-плауен — Аеропорт . Будьте уважні при виборі компанії. Якщо ви шукаєте оренду в одну сторону, будьте готові, що можуть застосовуватися деякі обмеження та додаткові платежі. Не забудьте зв’язатися з компанією, щоб переконатися в наявності та вартості оренди в одну сторон

Додаток для оренди авто 14CARS.com для iOS та Android

Знайдіть прокат автомобілів поруч з Вами, порівняйте ціни та пропозиції та візьміть напрокат автомобіль, який вам сподобається. Це швидко та легко!