Дешеві ціни від більш ніж 900 постачальників прокату автомобілів

8-місні прокат автомобілів в Інверкаргілл - Аеропорт [IVC]

Подивіться на нашу велику кількість 8-місні Інверкаргілл - Аеропорт пропозицій прокату автомобілів та виберіть найбільш влучну пропозицію. Дізнайтеся про моделі прокату автомобілів, їх ціни та постачальників 8-місні прокату автомобілів, які доступні в [IVC] Аеропорту.

Вен

Ford Ranger Double Cab

EUROPCAR
A
5
4
4
Ford Ranger Double Cab

від

$140.62 /день

Компактні

Toyota Corolla

THRIFTY
A
5
5
2
Toyota Corolla

від

$54.42 /день

Економічні

Suzuki Swift

EUROPCAR
A
5
5
2
Suzuki Swift

від

$82.99 /день

Позашляховик

Kia Stonic

EUROPCAR
A
5
5
3
Kia Stonic

від

$85.26 /день

Інформація про 8-місні клас прокату автомобілів в Інверкаргілл - Аеропорт

8-місні [IVC] Аеропорту прокат автомобілів

8-місні клас прокату автомобілів в Інверкаргілл - Аеропорт представлений наступними моделями прокату автомобілів: або схожі 8-місні оренди транспортних засобів.

Найкращі компанії 8-місні Інверкаргілл - Аеропорт прокату автомобілів

Щоб зробити найкращий вибір 8-місні оренди автомобілів в Інверкаргілл - Аеропорт [IVC] , зверніть увагу не тільки на модель оренди автомобіля та її ціну, але й на постачальника, який надає цю угоду.

Агентства з прокату автомобілів, які пропонують 8-місні транспортні засоби в Інверкаргілл - Аеропорт мають різні умови оренди автомобілів та середні оцінки наших попередніх клієнтів.

Найбільша різноманітність 8-місні пропозиції прокату автомобілів в Інверкаргілл - Аеропорт надається EUROPCAR CORPORATE.

Europcar Corporate

Europcar 13 reviews

7.9 / 10

Thrifty

Thrifty 30 reviews

7.9 / 10

FAQ - 8-місні оренда автомобілей в Інверкаргілл - Аеропорт

Як забронювати 8-місні оренду автомобіля в Інверкаргілл - Аеропорт ?

Почніть вводити потрібне місце отримання та зворотну адресу у формі пошуку та виберіть найбільш відповідний із спадного списку. Виберіть потрібну дату та час оренди. На сторінці результатів пошуку ви зможете відфільтрувати та відсортувати всі пропозиції прокату автомобілів на основі бажаного класу прокату автомобіля.

Яка найдешевша 8-місні оренда автомобіля [IVC] Аеропорту?

Найдешевші 8-місні авто в Інверкаргілл - Аеропорт є Ford Ranger Double Cab від EUROPCAR. Поточна актуальна ціна $140.62 за день.

Скільки я буду витрачати на паливо 8-місні автомобіля в Інверкаргілл - Аеропорт?

Ціни на бензин близько [IVC] Аеропорту варіюється від $4.89 до $5.82.

Що мені потрібно мати під час отримання 8-місні орендованого авто в Інверкаргілл - Аеропорт?

Як правило, достатньо представити:

  • Повне водійське посвідчення. Власники ліцензій у Великобританії також повинні надати фотокартку. Якщо ваше водійське посвідчення написане не латинським алфавітом (тобто арабською, грецькою, кирилицею чи китайською мовою), ви повинні мати з собою міжнародне водійське посвідчення разом із вашими внутрішніми правами.
  • Дійсне посвідчення особи з фотографією (паспорт або національне посвідчення особи).
  • Діюча кредитна картка на ім'я головного водія. Необхідно попередньо авторизувати заставу за оренду автомобіля в пункті прокату.

Скільки мені має бути років, щоб орендувати 8-місні авто в Інверкаргілл - Аеропорт

Зазвичай для оренди вам потрібен вік від 25 до 70 років 8-місні авто в Інверкаргілл - Аеропорт. Вікові обмеження компаній з прокату автомобілів в Інверкаргілл - Аеропорт кардинально відрізняються.

Якщо ви виходите за межі цих вікових обмежень, ви завжди можете знайти компанії прокату автомобілів, які дозволять вам орендувати авто за умови, що ви заплатите додаткову плату за молодого водія або старшого водія або придбаєте додаткову страховку.

Чи можна орендувати автомобіль 8-місні в одну сторону?

Так, деякі постачальники пропонують авто в одну сторону 8-місні оренда автомобіля в Інверкаргілл - Аеропорт . Будьте уважні при виборі компанії. Якщо ви шукаєте оренду в одну сторону, будьте готові, що можуть застосовуватися деякі обмеження та додаткові платежі. Не забудьте зв’язатися з компанією, щоб переконатися в наявності та вартості оренди в одну сторон

Додаток для оренди авто 14CARS.com для iOS та Android

Знайдіть прокат автомобілів поруч з Вами, порівняйте ціни та пропозиції та візьміть напрокат автомобіль, який вам сподобається. Це швидко та легко!