Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

12-osobowe samochody do wynajęcia dostępne na lotnisku Sault Ste Marie, Lotnisko [YAM]

Przejrzyj naszą ofertę 12-osobowe Sault Ste Marie, Lotnisko samochodów do wynajęcia i wybierz najlepszą. Zobacz dostępne modele, ich ceny oraz dostawców 12-osobowe samochodów do wynajęcia dostępnych na lotnisku YAM.

Standardowy

Hyundai Sonata

avis
A
5
4
4
Hyundai Sonata

od

$42.49 za dzień

Ekonomiczny

Chevrolet Spark

avis
A
5
4
2
Chevrolet Spark

od

$48.03 za dzień

Kompaktowy

Chevrolet Sonic

avis
A
5
4
3
Chevrolet Sonic

od

$50.24 za dzień

Pełnowymiarowy

Chevrolet Impala

avis
A
5
4
4
Chevrolet Impala

od

$61.48 za dzień

SUV

Ford Escape

avis
A
5
5
3
Ford Escape

od

$66.49 za dzień

Informacje o klasach samochodów 12-osobowe do wynajęcia na lotnisku

12-osobowe YAM Wynajem samochodów na lotnisku

12-osobowe klasa samochodów do wynajęcia na lotnisku Sault Ste Marie, Lotnisko to następujące modele samochodów lub podobne samochody do wynajęcia 12-osobowe.

12-osobowe miejsca wynajmu samochodów w pobliżu lotniska Sault Ste Marie, Lotnisko

Nie zapomnij sprawdzić ofert wynajmu samochodów w najbliższej wypożyczalni samochodów na terenie lotniska i poza nim Sault Ste Marie, Lotnisko . Ceny i dostępność samochodów często są różne. Upewnij się, że dokonałeś najlepszego wyboru.

Miejsca wynajmu samochodów w pobliżu centrum

Najlepsi dostawcy samochodów do wynajęcia 12-osobowe Sault Ste Marie, Lotnisko

Aby dokonać najlepszego wyboru samochodu do wynajęcia 12-osobowe na lotnisku Sault Ste Marie, Lotnisko [YAM], zwróć uwagę nie tylko na model samochodu i jego cenę, ale także na dostawcę i oferowaną przez niego umowę.

Agencje wynajmu samochodów, które oferują samochody 12-osobowe na lotnisku Sault Ste Marie, Lotnisko mają różne warunki wynajmu samochodów i średnie oceny od poprzednich klientów.

Największa różnorodność ofert wynajmu samochodów 12-osobowe na lotnisku Sault Ste Marie, Lotnisko zapewnia dostawca ENTERPRISE.

Enterprise

Enterprise 1271 reviews

8.7 / 10

NATIONAL ehi

NATIONAL 964 reviews

8.6 / 10

AVIS ABG

AVIS 156 reviews

8 / 10

FAQ - 12-osobowe wynajmij samochód na lotnisku Sault Ste Marie, Lotnisko

Jak zarezerwować wynajem samochodu 12-osobowe na lotnisku ?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i zwrotu samochodu w formularzu wyszukiwania i wybierz najbardziej odpowiedni z rozwijanej listy. Wybierz datę i godzinę wypożyczenia. Na stronie wyników wyszukiwania będziesz mógł filtrować i sortować wszystkie oferty wynajmu samochodów według preferowanej klasy.

Jaka jest najtańsza grupa 12-osobowe wynajmu samochodów na lotnisku YAM?

Najtańsza grupa 12-osobowe samochodów do wynajęcia na lotnisku to Sault Ste Marie, Lotnisko Hyundai Sonata od avis. Obecna cena to $42.49 za dzień.

Ile wydam na paliwo w samochodzie 12-osobowe na lotnisku Sault Ste Marie, Lotnisko?

Ceny paliwa w pobliżu lotniska YAM wahają się od $2.96 do $3.83.

Czego potrzebuję do wynajęcia samochodu 12-osobowe na lotnisku Sault Ste Marie, Lotnisko?

Zazwyczaj wystarczą:

  • Prawo jazdy.. Posiadacze prawa jazdy w Wielkiej Brytanii muszą również dostarczyć kartę fotograficzną. Jeśli twoje prawo jazdy nie ma alfabetu łacińskiego (tj. Jest w języku arabskim, greckim, cyrylicy lub chińskim), musisz przywieźć pozwolenie na prowadzenie pojazdów wraz z krajowym prawem jazdy.
  • Ein gültiger Lichtbildausweis (paszport lub dowód osobisty).
  • Ważna karta kredytowaiwydana na głównego kierowcę. Konieczne jest wstępne autoryzowanie depozytu do wynajęcia samochodu w biurze wynajmu.

Ile muszę mieć lat, aby wynająć samochód 12-osobowe na lotnisku Sault Ste Marie, Lotnisko?

Często musisz mieć między 25 a 70 rokiem życia, aby wypożyczyć samochód 12-osobowe na lotnisku Sault Ste Marie, Lotnisko. Ograniczenia wiekowe firm wynajmujących samochody w okolicy lotniska Sault Ste Marie, Lotnisko znacznie się różnią.

Jeśli nie spełniasz tych ograniczeń wiekowych, możesz znaleźć dostawców wynajmu samochodów, którzy pozwolą Ci wynająć pojazd pod warunkiem, że zapłacisz dodatkową opłatę dla młodych kierowców lub wykupisz dodatkowe ubezpieczenie.

Czy można wynająć samochód 12-osobowe tylko w jedną stronę?

Tak, niektórzy dostawcy oferują wynajem samochodów 12-osobowe tylko w jedną stronę na lotnisku Sault Ste Marie, Lotnisko. Uważaj przy wyborze dostawcy. Jeśli chcesz wynająć samochód tylko w jedną stronę, bądź przygotowany, że mogą obowiązywać pewne ograniczenia i dodatkowe płatności. Nie zapomnij skontaktować się z firmą, aby upewnić się o rzeczywistej dostępności i kosztach wynajmu w jedną stronę.

14CARS.com aplikacja wynajmu samochodów na iOS i Androida

Znajdź wypożyczalnię samochodów blisko mnie, porównaj ceny i oferty oraz wynajmij samochód, który pokochasz. Jest to szybkie i łatwe!