Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

8-osobowe samochody do wynajęcia dostępne na lotnisku Invercargill, Lotnisko [IVC]

Przejrzyj naszą ofertę 8-osobowe Invercargill, Lotnisko samochodów do wynajęcia i wybierz najlepszą. Zobacz dostępne modele, ich ceny oraz dostawców 8-osobowe samochodów do wynajęcia dostępnych na lotnisku IVC.

Van

Ford Ranger Double Cab

EUROPCAR
A
5
4
4
Ford Ranger Double Cab

od

$140.62 za dzień

Kompaktowy

Toyota Corolla

THRIFTY
A
5
5
2
Toyota Corolla

od

$54.42 za dzień

Ekonomiczny

Suzuki Swift

EUROPCAR
A
5
5
2
Suzuki Swift

od

$82.99 za dzień

SUV

Kia Stonic

EUROPCAR
A
5
5
3
Kia Stonic

od

$85.26 za dzień

Informacje o klasach samochodów 8-osobowe do wynajęcia na lotnisku

8-osobowe IVC Wynajem samochodów na lotnisku

8-osobowe klasa samochodów do wynajęcia na lotnisku Invercargill, Lotnisko to następujące modele samochodów lub podobne samochody do wynajęcia 8-osobowe.

Najlepsi dostawcy samochodów do wynajęcia 8-osobowe Invercargill, Lotnisko

Aby dokonać najlepszego wyboru samochodu do wynajęcia 8-osobowe na lotnisku Invercargill, Lotnisko [IVC], zwróć uwagę nie tylko na model samochodu i jego cenę, ale także na dostawcę i oferowaną przez niego umowę.

Agencje wynajmu samochodów, które oferują samochody 8-osobowe na lotnisku Invercargill, Lotnisko mają różne warunki wynajmu samochodów i średnie oceny od poprzednich klientów.

Największa różnorodność ofert wynajmu samochodów 8-osobowe na lotnisku Invercargill, Lotnisko zapewnia dostawca EUROPCAR CORPORATE.

Europcar Corporate

Europcar 13 reviews

7.9 / 10

Thrifty

Thrifty 30 reviews

7.9 / 10

FAQ - 8-osobowe wynajmij samochód na lotnisku Invercargill, Lotnisko

Jak zarezerwować wynajem samochodu 8-osobowe na lotnisku ?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i zwrotu samochodu w formularzu wyszukiwania i wybierz najbardziej odpowiedni z rozwijanej listy. Wybierz datę i godzinę wypożyczenia. Na stronie wyników wyszukiwania będziesz mógł filtrować i sortować wszystkie oferty wynajmu samochodów według preferowanej klasy.

Jaka jest najtańsza grupa 8-osobowe wynajmu samochodów na lotnisku IVC?

Najtańsza grupa 8-osobowe samochodów do wynajęcia na lotnisku to Invercargill, Lotnisko Ford Ranger Double Cab od EUROPCAR. Obecna cena to $140.62 za dzień.

Ile wydam na paliwo w samochodzie 8-osobowe na lotnisku Invercargill, Lotnisko?

Ceny paliwa w pobliżu lotniska IVC wahają się od $4.89 do $5.82.

Czego potrzebuję do wynajęcia samochodu 8-osobowe na lotnisku Invercargill, Lotnisko?

Zazwyczaj wystarczą:

  • Prawo jazdy.. Posiadacze prawa jazdy w Wielkiej Brytanii muszą również dostarczyć kartę fotograficzną. Jeśli twoje prawo jazdy nie ma alfabetu łacińskiego (tj. Jest w języku arabskim, greckim, cyrylicy lub chińskim), musisz przywieźć pozwolenie na prowadzenie pojazdów wraz z krajowym prawem jazdy.
  • Ein gültiger Lichtbildausweis (paszport lub dowód osobisty).
  • Ważna karta kredytowaiwydana na głównego kierowcę. Konieczne jest wstępne autoryzowanie depozytu do wynajęcia samochodu w biurze wynajmu.

Ile muszę mieć lat, aby wynająć samochód 8-osobowe na lotnisku Invercargill, Lotnisko?

Często musisz mieć między 25 a 70 rokiem życia, aby wypożyczyć samochód 8-osobowe na lotnisku Invercargill, Lotnisko. Ograniczenia wiekowe firm wynajmujących samochody w okolicy lotniska Invercargill, Lotnisko znacznie się różnią.

Jeśli nie spełniasz tych ograniczeń wiekowych, możesz znaleźć dostawców wynajmu samochodów, którzy pozwolą Ci wynająć pojazd pod warunkiem, że zapłacisz dodatkową opłatę dla młodych kierowców lub wykupisz dodatkowe ubezpieczenie.

Czy można wynająć samochód 8-osobowe tylko w jedną stronę?

Tak, niektórzy dostawcy oferują wynajem samochodów 8-osobowe tylko w jedną stronę na lotnisku Invercargill, Lotnisko. Uważaj przy wyborze dostawcy. Jeśli chcesz wynająć samochód tylko w jedną stronę, bądź przygotowany, że mogą obowiązywać pewne ograniczenia i dodatkowe płatności. Nie zapomnij skontaktować się z firmą, aby upewnić się o rzeczywistej dostępności i kosztach wynajmu w jedną stronę.

Aplikacja 14CARS.com na iOS i Android

Znajdź wypożyczalnie samochodów w okolicy, porównaj ceny i oferty, i wypożycz samochód, który pokochasz. Z 14CARS.com to szybkie i proste!