Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

11-osobowe samochody do wynajęcia dostępne na lotnisku Timaru, Lotnisko [TIU]

Przejrzyj naszą ofertę 11-osobowe Timaru, Lotnisko samochodów do wynajęcia i wybierz najlepszą. Zobacz dostępne modele, ich ceny oraz dostawców 11-osobowe samochodów do wynajęcia dostępnych na lotnisku TIU.

Van

Toyota Hiace 11 Seater

HERTZ
A
8
4
2
Toyota Hiace 11 Seater

od

$114.81 za dzień

Kompaktowy

Toyota Corolla

AVIS
A
5
5
3
Toyota Corolla

od

$66.31 za dzień

Pełnowymiarowy

Holden Malibu

AVIS
A
5
4
5
Holden Malibu

od

$70.41 za dzień

Pełnowymiarowy

Ford Falcon

HERTZ
A
5
4
5
Ford Falcon

od

$80.98 za dzień

SUV

Toyota Rav4

AVIS
A
5
5
5
Toyota Rav4

od

$74.52 za dzień

Standardowy

Toyota Camry

HERTZ
A
5
4
4
Toyota Camry

od

$75.88 za dzień

Informacje o klasach samochodów 11-osobowe do wynajęcia na lotnisku

11-osobowe TIU Wynajem samochodów na lotnisku

11-osobowe klasa samochodów do wynajęcia na lotnisku Timaru, Lotnisko to następujące modele samochodów lub podobne samochody do wynajęcia 11-osobowe.

11-osobowe miejsca wynajmu samochodów w pobliżu lotniska Timaru, Lotnisko

Nie zapomnij sprawdzić ofert wynajmu samochodów w najbliższej wypożyczalni samochodów na terenie lotniska i poza nim Timaru, Lotnisko . Ceny i dostępność samochodów często są różne. Upewnij się, że dokonałeś najlepszego wyboru.

Miejsca wynajmu samochodów w pobliżu centrum

FAQ - 11-osobowe wynajmij samochód na lotnisku Timaru, Lotnisko

Jak zarezerwować wynajem samochodu 11-osobowe na lotnisku ?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i zwrotu samochodu w formularzu wyszukiwania i wybierz najbardziej odpowiedni z rozwijanej listy. Wybierz datę i godzinę wypożyczenia. Na stronie wyników wyszukiwania będziesz mógł filtrować i sortować wszystkie oferty wynajmu samochodów według preferowanej klasy.

Jaka jest najtańsza grupa 11-osobowe wynajmu samochodów na lotnisku TIU?

Najtańsza grupa 11-osobowe samochodów do wynajęcia na lotnisku to Timaru, Lotnisko Toyota Hiace 11 Seater od HERTZ. Obecna cena to $114.81 za dzień.

Ile wydam na paliwo w samochodzie 11-osobowe na lotnisku Timaru, Lotnisko?

Ceny paliwa w pobliżu lotniska TIU wahają się od $4.25 do $5.90.

Czego potrzebuję do wynajęcia samochodu 11-osobowe na lotnisku Timaru, Lotnisko?

Zazwyczaj wystarczą:

  • Prawo jazdy.. Posiadacze prawa jazdy w Wielkiej Brytanii muszą również dostarczyć kartę fotograficzną. Jeśli twoje prawo jazdy nie ma alfabetu łacińskiego (tj. Jest w języku arabskim, greckim, cyrylicy lub chińskim), musisz przywieźć pozwolenie na prowadzenie pojazdów wraz z krajowym prawem jazdy.
  • Ein gültiger Lichtbildausweis (paszport lub dowód osobisty).
  • Ważna karta kredytowaiwydana na głównego kierowcę. Konieczne jest wstępne autoryzowanie depozytu do wynajęcia samochodu w biurze wynajmu.

Ile muszę mieć lat, aby wynająć samochód 11-osobowe na lotnisku Timaru, Lotnisko?

Często musisz mieć między 25 a 70 rokiem życia, aby wypożyczyć samochód 11-osobowe na lotnisku Timaru, Lotnisko. Ograniczenia wiekowe firm wynajmujących samochody w okolicy lotniska Timaru, Lotnisko znacznie się różnią.

Jeśli nie spełniasz tych ograniczeń wiekowych, możesz znaleźć dostawców wynajmu samochodów, którzy pozwolą Ci wynająć pojazd pod warunkiem, że zapłacisz dodatkową opłatę dla młodych kierowców lub wykupisz dodatkowe ubezpieczenie.

Czy można wynająć samochód 11-osobowe tylko w jedną stronę?

Tak, niektórzy dostawcy oferują wynajem samochodów 11-osobowe tylko w jedną stronę na lotnisku Timaru, Lotnisko. Uważaj przy wyborze dostawcy. Jeśli chcesz wynająć samochód tylko w jedną stronę, bądź przygotowany, że mogą obowiązywać pewne ograniczenia i dodatkowe płatności. Nie zapomnij skontaktować się z firmą, aby upewnić się o rzeczywistej dostępności i kosztach wynajmu w jedną stronę.

Aplikacja 14CARS.com na iOS i Android

Znajdź wypożyczalnie samochodów w okolicy, porównaj ceny i oferty, i wypożycz samochód, który pokochasz. Z 14CARS.com to szybkie i proste!