Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

Van samochody do wynajęcia dostępne na lotnisku Petersburg – Pułkowo – Lotnisko [LED]

Przejrzyj naszą ofertę Van Petersburg – Pułkowo – Lotnisko samochodów do wynajęcia i wybierz najlepszą. Zobacz dostępne modele, ich ceny oraz dostawców Van samochodów do wynajęcia dostępnych na lotnisku LED.

Van

Volkswagen Caravelle

avis
A
8
5
3
Volkswagen Caravelle

od

$78.96 za dzień

Ekonomiczny

Volkswagen Polo

rent motors
A
5
5
2
Volkswagen Polo

od

$27.84 za dzień

Ekonomiczny

Hyundai Creta

avis
A
5
5
2
Hyundai Creta

od

$36.98 za dzień

Kompaktowy

Renault Arkana

avis
A
5
5
3
Renault Arkana

od

$44.41 za dzień

Standardowy

Hyundai Elantra

sixt
M
5
5
4
Hyundai Elantra

od

$45.76 za dzień

Standardowy

Kia Optima

europcar
A
5
4
4
Kia Optima

od

$70.96 za dzień

Kombi

Ford Focus Estate

sixt
A
5
5
4
Ford Focus Estate

od

$52.35 za dzień

SUV

Hyundai Tucson

rent motors
A
5
5
4
Hyundai Tucson

od

$60.93 za dzień

SUV

Volkswagen Touareg

avis
A
5
5
4
Volkswagen Touareg

od

$89.96 za dzień

Pełnowymiarowy

BMW 3 Series

sixt
A
5
4
4
BMW 3 Series

od

$76.72 za dzień

Luksusowy

Mercedes E Class

rent motors
A
5
4
4
Mercedes E Class

od

$83.89 za dzień

Informacje o klasach samochodów Van do wynajęcia na lotnisku

Samochody dostawcze są dużymi 10-12-osobowymi pojazdami, znanymi również jako pojazdy do przewozu osób. Te przestronne samochody są zazwyczaj wybierane przez duże rodziny lub duże grupy. Samochody dostawcze, jeśli jest taka potrzeba, idealnie nadają się do przewożenia różnego rodzaju ładunków. Na przykład wynajęta furgonetka może być dobrym rozwiązaniem, gdy się przeprowadzamy.

Te samochody powinny być priorytetem dla osób, które potrzebują dużej ilości miejsca, której brakuje w samochodach z innych klas.

Van LED Wynajem samochodów na lotnisku

Van klasa samochodów do wynajęcia na lotnisku Petersburg – Pułkowo – Lotnisko to następujące modele samochodów Volkswagen Caravelle, lub podobne samochody do wynajęcia Van.

Van miejsca wynajmu samochodów w pobliżu lotniska Petersburg – Pułkowo – Lotnisko

Nie zapomnij sprawdzić ofert wynajmu samochodów w najbliższej wypożyczalni samochodów na terenie lotniska i poza nim Petersburg – Pułkowo – Lotnisko . Ceny i dostępność samochodów często są różne. Upewnij się, że dokonałeś najlepszego wyboru.

Miejsca wynajmu samochodów w pobliżu centrum

FAQ - Van wynajmij samochód na lotnisku Petersburg – Pułkowo – Lotnisko

Jak zarezerwować wynajem samochodu Van na lotnisku ?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i zwrotu samochodu w formularzu wyszukiwania i wybierz najbardziej odpowiedni z rozwijanej listy. Wybierz datę i godzinę wypożyczenia. Na stronie wyników wyszukiwania będziesz mógł filtrować i sortować wszystkie oferty wynajmu samochodów według preferowanej klasy.

Jaka jest najtańsza grupa Van wynajmu samochodów na lotnisku LED?

Najtańsza grupa Van samochodów do wynajęcia na lotnisku to Petersburg – Pułkowo – Lotnisko Volkswagen Caravelle od avis. Obecna cena to $78.96 za dzień.

Ile wydam na paliwo w samochodzie Van na lotnisku Petersburg – Pułkowo – Lotnisko?

Ceny paliwa w pobliżu lotniska LED wahają się od $2.39 do $2.69.

A więc wydasz około 7.75 $ za 100 km podróż samochodem VAN. Trasa 100 mili będzie VAN Cię kosztowała mniej więcej 12.55 $. Sie werden also ungefähr 7.75 $ für 100 km Autofahren VAN ausgeben. Eine 100 US-Meile Fahrt in VAN Fahrzeug kostet Sie ca 12.55 $.

Czego potrzebuję do wynajęcia samochodu Van na lotnisku Petersburg – Pułkowo – Lotnisko?

Zazwyczaj wystarczą:

  • Prawo jazdy.. Posiadacze prawa jazdy w Wielkiej Brytanii muszą również dostarczyć kartę fotograficzną. Jeśli twoje prawo jazdy nie ma alfabetu łacińskiego (tj. Jest w języku arabskim, greckim, cyrylicy lub chińskim), musisz przywieźć pozwolenie na prowadzenie pojazdów wraz z krajowym prawem jazdy.
  • Ein gültiger Lichtbildausweis (paszport lub dowód osobisty).
  • Ważna karta kredytowaiwydana na głównego kierowcę. Konieczne jest wstępne autoryzowanie depozytu do wynajęcia samochodu w biurze wynajmu.

Ile muszę mieć lat, aby wynająć samochód Van na lotnisku Petersburg – Pułkowo – Lotnisko?

Często musisz mieć między 25 a 70 rokiem życia, aby wypożyczyć samochód Van na lotnisku Petersburg – Pułkowo – Lotnisko. Ograniczenia wiekowe firm wynajmujących samochody w okolicy lotniska Petersburg – Pułkowo – Lotnisko znacznie się różnią.

Jeśli nie spełniasz tych ograniczeń wiekowych, możesz znaleźć dostawców wynajmu samochodów, którzy pozwolą Ci wynająć pojazd pod warunkiem, że zapłacisz dodatkową opłatę dla młodych kierowców lub wykupisz dodatkowe ubezpieczenie.

Czy można wynająć samochód Van tylko w jedną stronę?

Tak, niektórzy dostawcy oferują wynajem samochodów Van tylko w jedną stronę na lotnisku Petersburg – Pułkowo – Lotnisko. Uważaj przy wyborze dostawcy. Jeśli chcesz wynająć samochód tylko w jedną stronę, bądź przygotowany, że mogą obowiązywać pewne ograniczenia i dodatkowe płatności. Nie zapomnij skontaktować się z firmą, aby upewnić się o rzeczywistej dostępności i kosztach wynajmu w jedną stronę.

14CARS.com aplikacja wynajmu samochodów na iOS i Androida

Znajdź wypożyczalnię samochodów blisko mnie, porównaj ceny i oferty oraz wynajmij samochód, który pokochasz. Jest to szybkie i łatwe!