Tanie ceny od ponad 900 wypożyczalni samochodów

12-osobowe samochody do wynajęcia dostępne na lotnisku Nakhon Si Thammarat – Lotnisko [NST]

Przejrzyj naszą ofertę 12-osobowe Nakhon Si Thammarat – Lotnisko samochodów do wynajęcia i wybierz najlepszą. Zobacz dostępne modele, ich ceny oraz dostawców 12-osobowe samochodów do wynajęcia dostępnych na lotnisku NST.

Mini

Toyota Yaris

avis
A
4
5
2
Toyota Yaris

od

$31.04 za dzień

Kompaktowy

Toyota Vios

avis
A
5
5
3
Toyota Vios

od

$32.21 za dzień

Informacje o klasach samochodów 12-osobowe do wynajęcia na lotnisku

12-osobowe NST Wynajem samochodów na lotnisku

12-osobowe klasa samochodów do wynajęcia na lotnisku Nakhon Si Thammarat – Lotnisko to następujące modele samochodów lub podobne samochody do wynajęcia 12-osobowe.

Najlepsi dostawcy samochodów do wynajęcia 12-osobowe Nakhon Si Thammarat – Lotnisko

Aby dokonać najlepszego wyboru samochodu do wynajęcia 12-osobowe na lotnisku Nakhon Si Thammarat – Lotnisko [NST], zwróć uwagę nie tylko na model samochodu i jego cenę, ale także na dostawcę i oferowaną przez niego umowę.

Agencje wynajmu samochodów, które oferują samochody 12-osobowe na lotnisku Nakhon Si Thammarat – Lotnisko mają różne warunki wynajmu samochodów i średnie oceny od poprzednich klientów.

Największa różnorodność ofert wynajmu samochodów 12-osobowe na lotnisku Nakhon Si Thammarat – Lotnisko zapewnia dostawca AVIS DIRECT.

Avis Direct

Avis 138 reviews

8 / 10

FAQ - 12-osobowe wynajmij samochód na lotnisku Nakhon Si Thammarat – Lotnisko

Jak zarezerwować wynajem samochodu 12-osobowe na lotnisku ?

Wpisz wymagane miejsce odbioru i zwrotu samochodu w formularzu wyszukiwania i wybierz najbardziej odpowiedni z rozwijanej listy. Wybierz datę i godzinę wypożyczenia. Na stronie wyników wyszukiwania będziesz mógł filtrować i sortować wszystkie oferty wynajmu samochodów według preferowanej klasy.

Jaka jest najtańsza grupa 12-osobowe wynajmu samochodów na lotnisku NST?

Najtańsza grupa 12-osobowe samochodów do wynajęcia na lotnisku to Nakhon Si Thammarat – Lotnisko Toyota Yaris od avis. Obecna cena to $31.04 za dzień.

Ile wydam na paliwo w samochodzie 12-osobowe na lotnisku Nakhon Si Thammarat – Lotnisko?

Czego potrzebuję do wynajęcia samochodu 12-osobowe na lotnisku Nakhon Si Thammarat – Lotnisko?

Zazwyczaj wystarczą:

  • Prawo jazdy.. Posiadacze prawa jazdy w Wielkiej Brytanii muszą również dostarczyć kartę fotograficzną. Jeśli twoje prawo jazdy nie ma alfabetu łacińskiego (tj. Jest w języku arabskim, greckim, cyrylicy lub chińskim), musisz przywieźć pozwolenie na prowadzenie pojazdów wraz z krajowym prawem jazdy.
  • Ein gültiger Lichtbildausweis (paszport lub dowód osobisty).
  • Ważna karta kredytowaiwydana na głównego kierowcę. Konieczne jest wstępne autoryzowanie depozytu do wynajęcia samochodu w biurze wynajmu.

Ile muszę mieć lat, aby wynająć samochód 12-osobowe na lotnisku Nakhon Si Thammarat – Lotnisko?

Często musisz mieć między 25 a 70 rokiem życia, aby wypożyczyć samochód 12-osobowe na lotnisku Nakhon Si Thammarat – Lotnisko. Ograniczenia wiekowe firm wynajmujących samochody w okolicy lotniska Nakhon Si Thammarat – Lotnisko znacznie się różnią.

Jeśli nie spełniasz tych ograniczeń wiekowych, możesz znaleźć dostawców wynajmu samochodów, którzy pozwolą Ci wynająć pojazd pod warunkiem, że zapłacisz dodatkową opłatę dla młodych kierowców lub wykupisz dodatkowe ubezpieczenie.

Czy można wynająć samochód 12-osobowe tylko w jedną stronę?

Tak, niektórzy dostawcy oferują wynajem samochodów 12-osobowe tylko w jedną stronę na lotnisku Nakhon Si Thammarat – Lotnisko. Uważaj przy wyborze dostawcy. Jeśli chcesz wynająć samochód tylko w jedną stronę, bądź przygotowany, że mogą obowiązywać pewne ograniczenia i dodatkowe płatności. Nie zapomnij skontaktować się z firmą, aby upewnić się o rzeczywistej dostępności i kosztach wynajmu w jedną stronę.

14CARS.com aplikacja wynajmu samochodów na iOS i Androida

Znajdź wypożyczalnię samochodów blisko mnie, porównaj ceny i oferty oraz wynajmij samochód, który pokochasz. Jest to szybkie i łatwe!