Дешеві ціни від більш ніж 900 постачальників прокату автомобілів

Позашляховик прокат автомобілів в Alajuela/san Jose Airport [SJO]

Подивіться на нашу велику кількість Позашляховик Alajuela/san Jose Airport пропозицій прокату автомобілів та виберіть найбільш влучну пропозицію. Дізнайтеся про моделі прокату автомобілів, їх ціни та постачальників Позашляховик прокату автомобілів, які доступні в [SJO] Аеропорту.

Позашляховик

Daihatsu Bego

APEX
M
4
3
2
Daihatsu Bego

від

$20.04 /день

Міні

BYD FO

APEX
M
4
3
1
BYD FO

від

$6.49 /день

Інформація про Позашляховик клас прокату автомобілів в Alajuela/san Jose Airport

Спортивний позашляховик, більш відомий під абревіатурою SUV — це великий автомобіль з підвищеним класом і великою кількістю простору, який зазвичай оснащений повним приводом. Автомобілі цього класу прокату чудово підходять для активного туризму та сімейного відпочинку на природі.

Доступний повнопривідний механізм, оптимізована трансмісія та потужний двигун роблять позашляховики комфортними для подорожей по бездоріжжю. Також є багато місця в багажнику та внутрішнього простору, щоб помістити велику кількість багажу чи обладнання, яке інакше не помістилося б у меншому автомобілі.

Керувати позашляховиком 4x4 також дуже комфортно і, безумовно, змусить вас відчути себе справжнім босом на дорозі.

Позашляховик [SJO] Аеропорту прокат автомобілів

Позашляховик клас прокату автомобілів в Alajuela/san Jose Airport представлений наступними моделями прокату автомобілів: Daihatsu Bego, або схожі Позашляховик оренди транспортних засобів.

Позашляховик пункти прокату автомобілів поблизу Alajuela/san Jose Airport

Не забудьте перевірити пропозиції прокату автомобілів у пунктах прокату автомобілів на території та поза аеропортом, найближчих до Alajuela/san Jose Airport . Ціни та наявність автомобілів зазвичай різні. Переконайтеся, що ви зробили найкращий вибір.

Пункти оренди автомобілів в аеропортах поблизу Alajuela/san Jose Airport [SJO] Пункти оренди автомобілів у містах поблизу Alajuela/san Jose Airport

Найближчі пункти оренди в аеропортах

Найближчі пункти оренди в містах

FAQ - Позашляховик оренда автомобілей в Alajuela/san Jose Airport

Як забронювати Позашляховик оренду автомобіля в Alajuela/san Jose Airport ?

Почніть вводити потрібне місце отримання та зворотну адресу у формі пошуку та виберіть найбільш відповідний із спадного списку. Виберіть потрібну дату та час оренди. На сторінці результатів пошуку ви зможете відфільтрувати та відсортувати всі пропозиції прокату автомобілів на основі бажаного класу прокату автомобіля.

Яка найдешевша Позашляховик оренда автомобіля [SJO] Аеропорту?

Найдешевші Позашляховик авто в Alajuela/san Jose Airport є Daihatsu Bego від APEX. Поточна актуальна ціна $20.04 за день.

Скільки я буду витрачати на паливо Позашляховик автомобіля в Alajuela/san Jose Airport?

Ціни на бензин близько [SJO] Аеропорту варіюється від $3.34 до $4.67.

Таким чином, ви витратите близько 9.1 доларів на водіння Позашляховик автомобіля на 100 km. За 100 миль США Позашляховик транспортний засіб обійдеться вам приблизно 14.65.

Що мені потрібно мати під час отримання Позашляховик орендованого авто в Alajuela/san Jose Airport?

Як правило, достатньо представити:

  • Повне водійське посвідчення. Власники ліцензій у Великобританії також повинні надати фотокартку. Якщо ваше водійське посвідчення написане не латинським алфавітом (тобто арабською, грецькою, кирилицею чи китайською мовою), ви повинні мати з собою міжнародне водійське посвідчення разом із вашими внутрішніми правами.
  • Дійсне посвідчення особи з фотографією (паспорт або національне посвідчення особи).
  • Діюча кредитна картка на ім'я головного водія. Необхідно попередньо авторизувати заставу за оренду автомобіля в пункті прокату.

Скільки мені має бути років, щоб орендувати Позашляховик авто в Alajuela/san Jose Airport

Зазвичай для оренди вам потрібен вік від 25 до 70 років Позашляховик авто в Alajuela/san Jose Airport. Вікові обмеження компаній з прокату автомобілів в Alajuela/san Jose Airport кардинально відрізняються.

Якщо ви виходите за межі цих вікових обмежень, ви завжди можете знайти компанії прокату автомобілів, які дозволять вам орендувати авто за умови, що ви заплатите додаткову плату за молодого водія або старшого водія або придбаєте додаткову страховку.

Чи можна орендувати автомобіль Позашляховик в одну сторону?

Так, деякі постачальники пропонують авто в одну сторону Позашляховик оренда автомобіля в Alajuela/san Jose Airport . Будьте уважні при виборі компанії. Якщо ви шукаєте оренду в одну сторону, будьте готові, що можуть застосовуватися деякі обмеження та додаткові платежі. Не забудьте зв’язатися з компанією, щоб переконатися в наявності та вартості оренди в одну сторон

Додаток для оренди авто 14CARS.com для iOS та Android

Знайдіть прокат автомобілів поруч з Вами, порівняйте ціни та пропозиції та візьміть напрокат автомобіль, який вам сподобається. Це швидко та легко!