Дешеві ціни від більш ніж 900 постачальників прокату автомобілів

7-місні прокат автомобілів в Nosara Airport [NOB]

Подивіться на нашу велику кількість 7-місні Nosara Airport пропозицій прокату автомобілів та виберіть найбільш влучну пропозицію. Дізнайтеся про моделі прокату автомобілів, їх ціни та постачальників 7-місні прокату автомобілів, які доступні в [NOB] Аеропорту.

7-місні

Dodge Caravan

ECONOMY
A
7
5
1
Dodge Caravan

від

$88.24 /день

Міні

Hyundai i10

ECONOMY
M
4
5
1
Hyundai i10

від

$16.06 /день

Компактні

Hyundai Accent

ECONOMY
M
5
5
3
Hyundai Accent

від

$16.43 /день

Економічні

Toyota Yaris

ECONOMY
M
5
5
2
Toyota Yaris

від

$16.94 /день

Стандартні

Hyundai Elantra

ECONOMY
M
5
4
5
Hyundai Elantra

від

$19.85 /день

Позашляховик

Suzuki SX4

ECONOMY
M
4
3
2
Suzuki SX4

від

$29.08 /день

Позашляховик

Ford Escape

ECONOMY
A
5
5
3
Ford Escape

від

$96.71 /день

Інформація про 7-місні клас прокату автомобілів в Nosara Airport

Назва цього класу прокату автомобілів говорить сама за себе, оскільки передбачає, що ці автомобілі мають 7 місць, на відміну від менших 5-місних автомобілів. Ці додаткові 2 місця не тільки дозволяють подорожувати більшою групою людей, але й забезпечують додатковий простір для багажу та особистого майна. Завдяки цьому 7 місць часто вибирають для сімейного відпочинку або великих групових поїздок.

Іноді краще орендувати один автомобіль із надмірною площею, замість того, щоб орендувати 2 окремі транспортні засоби для великої групи людей. Якщо простір є одним із ваших головних пріоритетів при виборі автомобіля напрокат, клас оренди негабаритних розмірів стане для вас відмінним рішенням.

7-місні [NOB] Аеропорту прокат автомобілів

7-місні клас прокату автомобілів в Nosara Airport представлений наступними моделями прокату автомобілів: Dodge Caravan, або схожі 7-місні оренди транспортних засобів.

7-місні пункти прокату автомобілів поблизу Nosara Airport

Не забудьте перевірити пропозиції прокату автомобілів у пунктах прокату автомобілів на території та поза аеропортом, найближчих до Nosara Airport . Ціни та наявність автомобілів зазвичай різні. Переконайтеся, що ви зробили найкращий вибір.

Пункти оренди автомобілів в аеропортах поблизу Nosara Airport [NOB] Пункти оренди автомобілів у містах поблизу Nosara Airport

Найближчі пункти оренди в аеропортах

Найближчі пункти оренди в містах

FAQ - 7-місні оренда автомобілей в Nosara Airport

Як забронювати 7-місні оренду автомобіля в Nosara Airport ?

Почніть вводити потрібне місце отримання та зворотну адресу у формі пошуку та виберіть найбільш відповідний із спадного списку. Виберіть потрібну дату та час оренди. На сторінці результатів пошуку ви зможете відфільтрувати та відсортувати всі пропозиції прокату автомобілів на основі бажаного класу прокату автомобіля.

Яка найдешевша 7-місні оренда автомобіля [NOB] Аеропорту?

Найдешевші 7-місні авто в Nosara Airport є Dodge Caravan від ECONOMY. Поточна актуальна ціна $88.24 за день.

Скільки я буду витрачати на паливо 7-місні автомобіля в Nosara Airport?

Ціни на бензин близько [NOB] Аеропорту варіюється від $3.34 до $4.68.

Таким чином, ви витратите близько 7.8 доларів на водіння 7-місні автомобіля на 100 km. За 100 миль США 7-місні транспортний засіб обійдеться вам приблизно 12.6.

Що мені потрібно мати під час отримання 7-місні орендованого авто в Nosara Airport?

Як правило, достатньо представити:

  • Повне водійське посвідчення. Власники ліцензій у Великобританії також повинні надати фотокартку. Якщо ваше водійське посвідчення написане не латинським алфавітом (тобто арабською, грецькою, кирилицею чи китайською мовою), ви повинні мати з собою міжнародне водійське посвідчення разом із вашими внутрішніми правами.
  • Дійсне посвідчення особи з фотографією (паспорт або національне посвідчення особи).
  • Діюча кредитна картка на ім'я головного водія. Необхідно попередньо авторизувати заставу за оренду автомобіля в пункті прокату.

Скільки мені має бути років, щоб орендувати 7-місні авто в Nosara Airport

Зазвичай для оренди вам потрібен вік від 25 до 70 років 7-місні авто в Nosara Airport. Вікові обмеження компаній з прокату автомобілів в Nosara Airport кардинально відрізняються.

Якщо ви виходите за межі цих вікових обмежень, ви завжди можете знайти компанії прокату автомобілів, які дозволять вам орендувати авто за умови, що ви заплатите додаткову плату за молодого водія або старшого водія або придбаєте додаткову страховку.

Чи можна орендувати автомобіль 7-місні в одну сторону?

Так, деякі постачальники пропонують авто в одну сторону 7-місні оренда автомобіля в Nosara Airport . Будьте уважні при виборі компанії. Якщо ви шукаєте оренду в одну сторону, будьте готові, що можуть застосовуватися деякі обмеження та додаткові платежі. Не забудьте зв’язатися з компанією, щоб переконатися в наявності та вартості оренди в одну сторон

Додаток для оренди авто 14CARS.com для iOS та Android

Знайдіть прокат автомобілів поруч з Вами, порівняйте ціни та пропозиції та візьміть напрокат автомобіль, який вам сподобається. Це швидко та легко!