Дешеві ціни від більш ніж 900 постачальників прокату автомобілів

Вен прокат автомобілів в Нейпір - Аеропорт [NPE]

Подивіться на нашу велику кількість Вен Нейпір - Аеропорт пропозицій прокату автомобілів та виберіть найбільш влучну пропозицію. Дізнайтеся про моделі прокату автомобілів, їх ціни та постачальників Вен прокату автомобілів, які доступні в [NPE] Аеропорту.

Вен

Kia Carnival

EUROPCAR
A
8
4
3
Kia Carnival

від

$238.61 /день

Компактні

Toyota Corolla

EZI
A
5
5
2
Toyota Corolla

від

$51.50 /день

Позашляховик

Toyota Rav4

EZI
A
5
5
4
Toyota Rav4

від

$58.72 /день

Позашляховик

Kia Sorento

EUROPCAR
A
5
5
6
Kia Sorento

від

$195.46 /день

Стандартні

Hyundai Elantra

AVIS
A
5
4
4
Hyundai Elantra

від

$71.88 /день

Повнорозмірні

Toyota Camry

BUDGET
A
5
4
2
Toyota Camry

від

$74.08 /день

Економічні

Suzuki Swift

EUROPCAR
A
5
5
2
Suzuki Swift

від

$170.70 /день

Інформація про Вен клас прокату автомобілів в Нейпір - Аеропорт

Фургони - це великі транспортні засоби на 10-12 пасажирів, які також відомі як перевізники людей. Ці просторі автомобілі зазвичай вибирають для перевезення великих сімей або інших великих груп людей. Фургони також дуже гарні для перевезення різних типів вантажів у разі виникнення такої вимоги. Наприклад, орендований фургон може бути хорошим рішенням під час переїзду будинків, якщо немає іншого варіанту транспортування.

Ці автомобілі мають бути пріоритетними для тих людей, яким потрібна надмірна кількість простору, яку в іншому випадку неможливо досягти з автомобілями інших класів оренди.

Вен [NPE] Аеропорту прокат автомобілів

Вен клас прокату автомобілів в Нейпір - Аеропорт представлений наступними моделями прокату автомобілів: Kia Carnival, або схожі Вен оренди транспортних засобів.

Найкращі компанії Вен Нейпір - Аеропорт прокату автомобілів

Щоб зробити найкращий вибір Вен оренди автомобілів в Нейпір - Аеропорт [NPE] , зверніть увагу не тільки на модель оренди автомобіля та її ціну, але й на постачальника, який надає цю угоду.

Агентства з прокату автомобілів, які пропонують Вен транспортні засоби в Нейпір - Аеропорт мають різні умови оренди автомобілів та середні оцінки наших попередніх клієнтів.

Найбільша різноманітність Вен пропозиції прокату автомобілів в Нейпір - Аеропорт надається EUROPCAR CORPORATE.

Europcar Corporate

Europcar 12 reviews

8.2 / 10

Thrifty

Thrifty 19 reviews

7.7 / 10

FAQ - Вен оренда автомобілей в Нейпір - Аеропорт

Як забронювати Вен оренду автомобіля в Нейпір - Аеропорт ?

Почніть вводити потрібне місце отримання та зворотну адресу у формі пошуку та виберіть найбільш відповідний із спадного списку. Виберіть потрібну дату та час оренди. На сторінці результатів пошуку ви зможете відфільтрувати та відсортувати всі пропозиції прокату автомобілів на основі бажаного класу прокату автомобіля.

Яка найдешевша Вен оренда автомобіля [NPE] Аеропорту?

Найдешевші Вен авто в Нейпір - Аеропорт є Kia Carnival від EUROPCAR. Поточна актуальна ціна $238.61 за день.

Скільки я буду витрачати на паливо Вен автомобіля в Нейпір - Аеропорт?

Що мені потрібно мати під час отримання Вен орендованого авто в Нейпір - Аеропорт?

Як правило, достатньо представити:

  • Повне водійське посвідчення. Власники ліцензій у Великобританії також повинні надати фотокартку. Якщо ваше водійське посвідчення написане не латинським алфавітом (тобто арабською, грецькою, кирилицею чи китайською мовою), ви повинні мати з собою міжнародне водійське посвідчення разом із вашими внутрішніми правами.
  • Дійсне посвідчення особи з фотографією (паспорт або національне посвідчення особи).
  • Діюча кредитна картка на ім'я головного водія. Необхідно попередньо авторизувати заставу за оренду автомобіля в пункті прокату.

Скільки мені має бути років, щоб орендувати Вен авто в Нейпір - Аеропорт

Зазвичай для оренди вам потрібен вік від 25 до 70 років Вен авто в Нейпір - Аеропорт. Вікові обмеження компаній з прокату автомобілів в Нейпір - Аеропорт кардинально відрізняються.

Якщо ви виходите за межі цих вікових обмежень, ви завжди можете знайти компанії прокату автомобілів, які дозволять вам орендувати авто за умови, що ви заплатите додаткову плату за молодого водія або старшого водія або придбаєте додаткову страховку.

Чи можна орендувати автомобіль Вен в одну сторону?

Так, деякі постачальники пропонують авто в одну сторону Вен оренда автомобіля в Нейпір - Аеропорт . Будьте уважні при виборі компанії. Якщо ви шукаєте оренду в одну сторону, будьте готові, що можуть застосовуватися деякі обмеження та додаткові платежі. Не забудьте зв’язатися з компанією, щоб переконатися в наявності та вартості оренди в одну сторон

Додаток для оренди авто 14CARS.com для iOS та Android

Знайдіть прокат автомобілів поруч з Вами, порівняйте ціни та пропозиції та візьміть напрокат автомобіль, який вам сподобається. Це швидко та легко!