Дешеві ціни від більш ніж 900 постачальників прокату автомобілів

Вен прокат автомобілів в Накхонпханом — Аеропорт [KOP]

Подивіться на нашу велику кількість Вен Накхонпханом — Аеропорт пропозицій прокату автомобілів та виберіть найбільш влучну пропозицію. Дізнайтеся про моделі прокату автомобілів, їх ціни та постачальників Вен прокату автомобілів, які доступні в [KOP] Аеропорту.

Міні

Mitsubishi Mirage

THAI
A
4
3
2
Mitsubishi Mirage

від

$24.69 /день

Економічні

Nissan Almera

THAI
A
5
5
2
Nissan Almera

від

$26.87 /день

Компактні

Toyota Vios

AVIS
A
5
5
3
Toyota Vios

від

$27.30 /день

Стандартні

Toyota Altis

AVIS
A
5
4
4
Toyota Altis

від

$58.36 /день

Інформація про Вен клас прокату автомобілів в Накхонпханом — Аеропорт

Фургони - це великі транспортні засоби на 10-12 пасажирів, які також відомі як перевізники людей. Ці просторі автомобілі зазвичай вибирають для перевезення великих сімей або інших великих груп людей. Фургони також дуже гарні для перевезення різних типів вантажів у разі виникнення такої вимоги. Наприклад, орендований фургон може бути хорошим рішенням під час переїзду будинків, якщо немає іншого варіанту транспортування.

Ці автомобілі мають бути пріоритетними для тих людей, яким потрібна надмірна кількість простору, яку в іншому випадку неможливо досягти з автомобілями інших класів оренди.

Вен [KOP] Аеропорту прокат автомобілів

Вен клас прокату автомобілів в Накхонпханом — Аеропорт представлений наступними моделями прокату автомобілів: або схожі Вен оренди транспортних засобів.

Найкращі компанії Вен Накхонпханом — Аеропорт прокату автомобілів

Щоб зробити найкращий вибір Вен оренди автомобілів в Накхонпханом — Аеропорт [KOP] , зверніть увагу не тільки на модель оренди автомобіля та її ціну, але й на постачальника, який надає цю угоду.

Агентства з прокату автомобілів, які пропонують Вен транспортні засоби в Накхонпханом — Аеропорт мають різні умови оренди автомобілів та середні оцінки наших попередніх клієнтів.

Найбільша різноманітність Вен пропозиції прокату автомобілів в Накхонпханом — Аеропорт надається THAI RENT A CAR.

Thai Rent A Car

Thai 34 reviews

7.9 / 10

Avis Direct

Avis 28 reviews

7.8 / 10

FAQ - Вен оренда автомобілей в Накхонпханом — Аеропорт

Як забронювати Вен оренду автомобіля в Накхонпханом — Аеропорт ?

Почніть вводити потрібне місце отримання та зворотну адресу у формі пошуку та виберіть найбільш відповідний із спадного списку. Виберіть потрібну дату та час оренди. На сторінці результатів пошуку ви зможете відфільтрувати та відсортувати всі пропозиції прокату автомобілів на основі бажаного класу прокату автомобіля.

Яка найдешевша Вен оренда автомобіля [KOP] Аеропорту?

Найдешевші Вен авто в Накхонпханом — Аеропорт є Mitsubishi Mirage від THAI. Поточна актуальна ціна $24.69 за день.

Скільки я буду витрачати на паливо Вен автомобіля в Накхонпханом — Аеропорт?

Ціни на бензин близько [KOP] Аеропорту варіюється від $3.46 до $4.01.

Таким чином, ви витратите близько 11.45 доларів на водіння Вен автомобіля на 100 km. За 100 миль США Вен транспортний засіб обійдеться вам приблизно 18.4.

Що мені потрібно мати під час отримання Вен орендованого авто в Накхонпханом — Аеропорт?

Як правило, достатньо представити:

  • Повне водійське посвідчення. Власники ліцензій у Великобританії також повинні надати фотокартку. Якщо ваше водійське посвідчення написане не латинським алфавітом (тобто арабською, грецькою, кирилицею чи китайською мовою), ви повинні мати з собою міжнародне водійське посвідчення разом із вашими внутрішніми правами.
  • Дійсне посвідчення особи з фотографією (паспорт або національне посвідчення особи).
  • Діюча кредитна картка на ім'я головного водія. Необхідно попередньо авторизувати заставу за оренду автомобіля в пункті прокату.

Скільки мені має бути років, щоб орендувати Вен авто в Накхонпханом — Аеропорт

Зазвичай для оренди вам потрібен вік від 25 до 70 років Вен авто в Накхонпханом — Аеропорт. Вікові обмеження компаній з прокату автомобілів в Накхонпханом — Аеропорт кардинально відрізняються.

Якщо ви виходите за межі цих вікових обмежень, ви завжди можете знайти компанії прокату автомобілів, які дозволять вам орендувати авто за умови, що ви заплатите додаткову плату за молодого водія або старшого водія або придбаєте додаткову страховку.

Чи можна орендувати автомобіль Вен в одну сторону?

Так, деякі постачальники пропонують авто в одну сторону Вен оренда автомобіля в Накхонпханом — Аеропорт . Будьте уважні при виборі компанії. Якщо ви шукаєте оренду в одну сторону, будьте готові, що можуть застосовуватися деякі обмеження та додаткові платежі. Не забудьте зв’язатися з компанією, щоб переконатися в наявності та вартості оренди в одну сторон

Додаток для оренди авто 14CARS.com для iOS та Android

Знайдіть прокат автомобілів поруч з Вами, порівняйте ціни та пропозиції та візьміть напрокат автомобіль, який вам сподобається. Це швидко та легко!