Дешеві ціни від більш ніж 900 постачальників прокату автомобілів

Тарифи на оренду авто для водіїв Молодше 25 в Пхітсанулок — Аеропорт [PHS]

Перегляньте нашу таблицю, щоб бути в курсі цін на оренду автомобілів для молодих водіїв в Пхітсанулок — Аеропорт Аеропорту, класи оренди автомобілів які доступні для водіїв молодше 25, та компанії, які надають молодим водіям прокат автомобілів в PHS Аеропорту.

Щоб полегшити ваш вибір, ми виділили червоним кольором найдешевшу пропозицію кожного класу прокату автомобілів.

Компактні

Компактні

Стандартні

Стандартні

Позашляховик

Позашляховик

Економічні

Економічні

Budget Car Rental від$181.89 від$218.14 від$302.76
Hertz Car Hire від$51.49

Найкращі компанії з прокату автомобіля для водіїв молодше 25 в Пхітсанулок — Аеропорт [PHS ]

Агентства з прокату автомобілів, які працюють в Пхітсанулок — Аеропорт і надають прокат автомобілів для водіїв молодше 25 мають різні умови оренди автомобілів та середні оцінки наших попередніх клієнтів. Щоб подорожувати без турбот, пам’ятайте про обидва ці критерії при виборі постачальника.

Hertz Direct

Hertz 22 reviews

8.9 / 10

Thai Rent A Car

Thai 57 reviews

7.8 / 10

Avis Direct

Avis 39 reviews

7.6 / 10

Budget Direct

Budget 6 reviews

6.6 / 10

Мінімальний вік для оренди автомобіля в Пхітсанулок — Аеропорт це 25 років. Все-таки ви зможете орендувати автомобіль в Пхітсанулок — Аеропорт навіть якщо вам менше 25 років. Зверніть особливу увагу на вікові обмеження компаній прокату автомобілів, і ви знайдете пропозиції для молодих водіїв від 21 до 24 років.

У більшості випадків водіям до 25 років доводиться платити додаткову плату за молодих водіїв. Але цей збір зазвичай нижчий для водіїв віком від 21 до 24 років, ніж для водіїв у віці від 18 до 20 років.

FAQ - Оренда авто для водіїв молодше 25 в Пхітсанулок — Аеропорт

Як орендувати автомобіль в Пхітсанулок — Аеропорт якщо ви молодше 25?

Введіть необхідне місце отримання та повернення автомобіля у форму пошуку та виберіть потрібну дату та час оренди. Після того, як ви отримаєте результати пошуку, уважно прочитайте умови оренди автомобіля та особливо вікові обмеження постачальника прокату автомобілів, у якого ви збираєтеся замовляти транспортний засіб.

Ви можете знайти деякі компанії з прокату автомобілів, в яких мінімальний вік оренди автомобіля становить від 23 років. Ви зможете заощадити багато грошей, оскільки з вас не стягуватиметься додаткова оплата за молодого водія під час виїзду.

Яка найдешевша оренда автомобіля для водіїв молодше 25 в PHS Аеропорту?

Найдешевше авто для водіїв молодше 25 в Пхітсанулок — Аеропорт це Honda City. Актуальна ціна $51.49 за день.

Додаток для оренди авто 14CARS.com для iOS та Android

Знайдіть прокат автомобілів поруч з Вами, порівняйте ціни та пропозиції та візьміть напрокат автомобіль, який вам сподобається. Це швидко та легко!