900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Hızlı ve kolay

Hızlı ve kolay kiralık araç fiyat karşılaştırması

En iyi fiyat

Çoğu araç için en iyi fiyat

satın alınabilir

Ekonomik tam Excess sigortaları

Bedava

Ücretsiz iptal veya değişiklik

Hızlı

Yol yardımı desteği

Popüler Yerler

Seyahatinizi planlamaya buradan başlayın. Dünya çapında en popüler yerler için kiralık araçlar bulun!

Sadece en iyi araç kiralama fiyatları!

Sadece en iyi araç kiralama fiyatları!

Konforunuz için en popüler ve en güvenilir araç kiralama acentelerinin sunduğu en iyi teklifleri tek bir yerde topladık.

Çok çeşitli araçlar arasında bir sonraki yolculuğunuz için en uygun araç kiralama teklifini bulun.

Hızlı arama

Yeni ve kullanımı kolay arama formumuz, size en uygun bulmanıza yardımcı olacaktır. Arama bilgilerinizi kolayca düzenleyebilir ve araç kiralama sonuçlarını tercihlerinize göre filtrele yebilirsiniz.

Kolay rezervasyon

İdeal arabanızı bulduktan sonra, birkaç basit sezgisel adımı izleyerek hızlı bir şekilde rezerve edebilirsiniz. Müşterilerimizin tüm rezervasyon işlemini tamamlamaları yaklaşık 3 dakika sürmektedir.

Para tasarrufu

raç kiralama tedarikçileri ile yaptığımız özel anlaşmalarımız sayesinde çevrimiçi olarak en iyi araba kiralama fiyatlarını sunabilmekteyiz. 14CARS.com ile her zaman özel teklifleri ve indirimleri bulabilirsiniz.

Best online car rental service worldwide

Dünya çapında en iyi online araç kiralama hizmeti

Dünyadaki en güvenilir sağlayıcıların sundukları en iyi teklifler arasından araç kiralamalarınızı seçin

53 000

araç kiralama noktaları

990

araba kiralama tedarikçileri

1 million

memnun müşteriler

0.5 million

Musteri degerlendirmeleri

Car Rental with 14CARS.com

14CARS.com ile Araç Kiralama

14CARS.com, çevrimiçi araç kiralama işlemini zahmetsiz olarak gerçekleştirebilmek için yaratıldı. 180'den fazla ülkede ve dünyanın en uzak adalarında bile neredeyse 60.000 toplama noktasındaki en iyi online araç kiralama karşılaştırmalarını ve rezervasyon hizmetini alacaksınız.

Hem tanınmış büyük uluslararası araç kiralama sağlayıcıları hem de küçük yerel acenteler ile çalışıyoruz, böylece dünyanın herhangi bir yerindeki herhangi bir araç kiralama sınıfı için size en iyi fiyatları sunuyoruz. 14CARS.com'da ekonomi ve lüks arabalar, minibüsler, SUV araçlar ve spor araçlar, manuel ve otomatik şanzımanlı arabalar kiralayabilirsiniz.

Ayrıca, ücretsiz ek şoför, sınırsız kilometre, çocuk koltuğu, kış lastikleri, ücretsiz GPS cihazı vb. gibi fırsatlar da bulabilirsiniz. Müşterilerimiz hizmetlerimiz arama ve rezervasyon işlemlerinde size yardımcı olmaktan her zaman mutluluk duyar. Gereksinimlerinizi karşılayan bir araba için en düşük fiyatı bulabilirsiniz.

14CARS.com iOS ve Android araç kiralama uygulamaları

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!