900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Istanbul - Ataturk Airport - Domestic [ IST] havaalanında 25 yaş altı araç kiralama fiyatları

Istanbul - Ataturk Airport - Domestic havaalanında genç şoförler için uygulanmakta olan araç kiralama fiyatları ile ilgili bilgi almak için tablomuza göz atınız. Tabloda, 25 yaş altı şoförlere araç kiralayan ve IST havaalanında genç şoförlere araç kiralama hizmeti sunan firmaları bulabilirsiniz. Seçiminizi daha da kolaylaştırmak için her bir kiralama şirketinin en düşük fiyatlarını kırmızı ile vurguladık.

Ekonomi

Ekonomi

Kompakt

Kompakt

Standart

Standart

Lüks

Lüks

JIP

JIP

Van

Van

Tam boy

Tam boy

AVIS Car Rental şuradan:$22.19 şuradan:$22.76 şuradan:$44.24 şuradan:$50.67 şuradan:$45.22 şuradan:$41.49
Budget Car Rental şuradan:$19.47 şuradan:$20.37 şuradan:$38.81 şuradan:$44.44 şuradan:$36.39
Alamo şuradan:$31.64 şuradan:$42.31 şuradan:$78.77 şuradan:$51.80
Garenta şuradan:$38.60 şuradan:$38.44

Istanbul - Ataturk Airport - Domestic (IST) havaalanına yakın 25 yaş altı araç kiralama konumları

Istanbul - Ataturk Airport - Domestic havaalanı, havalimanına en yakın yerinde ve havaalanı dışındaki araç kiralama merkezlerinde araç kiralama fırsatlarını en iyi şekilde seçmek için, genç şoförler için araç kiralama tekliflerini inceleyiniz. Arabaların, fiyatların ve 25 yaş altı şoför ücretlerinin mevcudiyeti, farklı teslim alma konumlarında genellikle farklıdır.

Havalimanları yakınlarında araç kiralama noktaları

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Istanbul - Ataturk Airport - Domestic (IST) havaalanındaki en iyi 25 yaş altı araç kiralama şirketleri

Istanbul - Ataturk Airport - Domestic havaalanında faaliyet gösteren ve 25 yaş altı kiralama hizmeti sunan kiralama acentelerindeki hizmetimizden yararlanan müşterilerimizde farklı araba durumları ve göstericileri var. Kiralama firması seçerken tehlikesiz bir yolculuk için bu iki kriteri iyice düşünün.

Garenta

Garenta 16 reviews

8.1 / 10

Hertz Corporate

Hertz 8 reviews

7.7 / 10

Enterprise Franchise

Enterprise 75 reviews

7.6 / 10

BUDGET EMEA Franchise

BUDGET 211 reviews

7.2 / 10

ALAMO

ALAMO 100 reviews

7 / 10

Central Rent A Car

Central 9 reviews

7 / 10

Istanbul - Ataturk Airport - Domestic havaalanında araba kiralamak için en düşük yaş 25’tir. 25 yaşından gençseniz, yine de araba kiralayabilirsiniz. Kiralama şirketinin yaş limitlerine ayrıca dikkat edin ve 21-24 yaş arası şoförler için uygun teklifleri bulacaksınız.

Birçok durumda 25 yaş altı şoförler ek ücret ödemektedirler. Ancak bu ücret 21-24 yaş arası şoförler için 18-20 yaş için talep edilen ücretten daha düşüktür.

Sıkça sorulan sorular - Istanbul - Ataturk Airport - Domestic havalanında 25 yaş altı araç kiralamak

25 yaştan gençler Istanbul - Ataturk Airport - Domestic ’de nasıl araç kiralar?

Gerekli teslim alma ve teslim etme konumlarını arama formuna giriniz ve kiralamanız için gereken tarih ve saati seçiniz. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, araç kiralama koşullarını ve özellikle bir araç için rezervasyon yapacağınız araç kiralama tedarikçisinin yaş sınırlamalarını dikkatlice okuyunuz.

En düşük araç kiralama yaşı 23’ten büyük olan bazı araç kiralama sağlayıcılarını bulabilirsiniz. Teslim sırasında ek bir genç şoför ücreti alınmayacağından, çok fazla tasarruf edebileceksiniz.

IST havaalanında 25 yaş altı şoförler için en ucuz araç kiralama hangisi?

Istanbul - Ataturk Airport - Domestic havaalanındaki 25 şoförler için en ucuz araba Renault Clio. Mevcut ilgili fiyat günlük $19.47.

Istanbul - Ataturk Airport - Domestic havaalanı yakınındaki benzin fiyatı nedir?

IST havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $4.45 ilâ $5.04 arasında değişmektedir.

Istanbul - Ataturk Airport - Domestic havaalanında 25 yaş altı araç kiralama rezervasyonumu banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyon için ödeme yapmak için banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç alımı sırasında, araç kiralama depozitosunu karşılamak için ana şoför adına kayıtlı bir kredi kartına ihtiyacınız olacaktır.

Benden başka birisi kiralık arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında ek şoför seçeneğini seçerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ek bir seçenektir.

Rezervasyonum sırasında belirli bir araba kiralama modelini rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" şeklinde işaretlenmiştir.

Istanbul - Ataturk Airport - Domestic konumunda 25 yaş altı aracım için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle de, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta satın almanızı öneriyoruz. Bu tür bir sigortayı 14CARS.com adresinden online araç kiralama rezervasyonu sırasında da satın alabilirsiniz.

14CARS.com iOS ve Android araç kiralama uygulamaları

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!