900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Ballina - Havaalani bulunan THRIFTY kiralık arabalar [BNK]

Ballina - Havaalani havaalanında mevcut büyük THRIFTY araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için BNK havaalanında bu tekliflere göz atın.

JIP

Suzuki Jimny

THRIFTY
A
4
3
2
Suzuki Jimny

şuradan:

$65.57 /güny

JIP

Toyota Kluger

THRIFTY
A
5
5
6
Toyota Kluger

şuradan:

$151.03 /güny

Ekonomi

Toyota Yaris

THRIFTY
A
5
3
2
Toyota Yaris

şuradan:

$72.94 /güny

Standart

Toyota Corolla Sedan

THRIFTY
A
5
3
4
Toyota Corolla Sedan

şuradan:

$77.36 /güny

Tam boy

Toyota Camry

BUDGET
A
5
4
5
Toyota Camry

şuradan:

$35.52 /güny

Kompakt

Hyundai Accent

BUDGET
A
5
3
2
Hyundai Accent

şuradan:

$51.36 /güny

Kompakt

MG 3 Core

EUROPCAR
A
5
5
2
MG 3 Core

şuradan:

$108.26 /güny

JIP

Kia Sorento

EUROPCAR
A
5
5
6
Kia Sorento

şuradan:

$66.86 /güny

JIP

Toyota Prado

SIXT
A
5
5
6
Toyota Prado

şuradan:

$240.09 /güny

Standart

Kia Cerato

SIXT
A
5
4
4
Kia Cerato

şuradan:

$102.17 /güny

Van

Toyota Commuter

SIXT
A
12
4
6
Toyota Commuter

şuradan:

$216.63 /güny

Ballina - Havaalani THRIFTY hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, THRIFTY'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve THRIFTY'un Ballina - Havaalani sağladığı bonuslar hakkında [BNK] bilgiler bulabilirsiniz.

Thrifty Car Rental

Şirket ismi:

Thrifty Car Rental

Adres:

BALLINA-BYRON BAY AIRPORT, Terminal Building, BALLINA, 2478

Telefon:

1300 367 227

BNK Havaalanı yakınındaki THRIFTY konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Ballina - Havaalani yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Ballina - Havaalani en iyi araba kiralama şirketleri [BNK]

THRIFTY'a alternatif olarak, Ballina - Havaalani [BNK] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

Avis ABG Franchise

Avis 54 reviews

8.7 / 10

Budget ABG Franchise

Budget 72 reviews

8.6 / 10

Europcar Corporate

Europcar 942 reviews

7.7 / 10

Hertz Corporate

Hertz 7 reviews

7.5 / 10

Ballina - Havaalani [BNK] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, THRIFTY ve BUDGET firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Ballina - Havaalani en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Ballina - Havaalani havaalanında THRIFTY ve BUDGET tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Ballina - Havaalani [BNK] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, THRIFTY'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Ballina - Havaalani en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

Ballina - Havaalani büyük bir araba arıyorsanız, SIXT'deki fırsatları göz önünde bulundurmalısınız. Çok sayıda 7 KIşILIK, VAN kiralama hizmetleri sunarlar.

THRIFTY Ballina - Havaalani Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Ballina - Havaalani THRIFTY BNK, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Suv, Economy, Standard, Fullsize, Compact, Van,.

THRIFTY Ballina - Havaalani için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz ve Toyota Yaris ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Hyundai Accent, ve MG 3 Core ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

THRIFTY Ballina - Havaalanin “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Toyota Corolla Sedan, ve Kia Cerato .

THRIFTY Ballina - Havaalani Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: ve Toyota Camry .

THRIFTY Ballina - Havaalani konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Suzuki Jimny, Toyota Kluger, Kia Sorento, ve Toyota Prado .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre THRIFTY Ballina - Havaalani Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Ballina - Havaalani içindeki THRIFTY'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Ballina - Havaalani içindeki iş seyahatleri için, THRIFTY'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Ballina - Havaalani içindeki THRIFTY'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Ballina - Havaalaniki THRIFTY konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için THRIFTY, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Ballina - Havaalani THRIFTY'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - THRIFTY Ballina - Havaalani araba kiralıyor

Ballina - Havaalani konumunda THRIFTY'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

BNK Havaalanında THRIFTY konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

THRIFTY'dan Ballina - Havaalaniki en ucuz araba Suzuki Jimny. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $65.57'dır.

Ballina - Havaalani [BNK] THRIFTY ofis kiralama masasını nerede bulabilirim?

  • THRIFTY araç kiralama masası, Ballina - Havaalani sitesinde bulunabilir. Tam yerini havaalanı haritasına bakarak bulabilirsiniz.

Ballina - Havaalani yakınındaki benzin fiyatı nedir?

BNK Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $3.25 ile $4.35 arasında değişmektedir.

THRIFTY araba kiralama rezervasyonumu Ballina - Havaalani bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

THRIFTY, Ballina - Havaalaniki [BNK] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve THRIFTY araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Ballina - Havaalani adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

14CARS.com iOS ve Android araç kiralama uygulamaları

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!