900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Broome - Havaalani bulunan 7-SEATER kiralık araba [BME]

7-SEATER Broome - Havaalani araç kiralama fırsatlarımızı inceleyin ve en uygun teklifi seçin. BME Havaalanında bulunan 7-SEATER araç kiralama firmalarını, fiyatlarını ve tedarikçilerini öğrenin.

7 kişilik

Mitsubishi Outlander

europcar
A
7
5
3
Mitsubishi Outlander

şuradan:

$246.72 /güny

Van

Kia Carnival

thrifty
A
8
4
3
Kia Carnival

şuradan:

$263.82 /güny

Ekonomi

Kia Rio

europcar
A
5
5
2
Kia Rio

şuradan:

$50.00 /güny

Standart

Hyundai i30

europcar
A
5
4
4
Hyundai i30

şuradan:

$57.43 /güny

Standart

Hyundai Elantra

budget
A
5
5
4
Hyundai Elantra

şuradan:

$73.20 /güny

Kompakt

Toyota Corolla

thrifty
A
5
3
2
Toyota Corolla

şuradan:

$70.43 /güny

JIP

Nissan Qashqai

hertz
A
5
5
3
Nissan Qashqai

şuradan:

$84.53 /güny

JIP

Ford Endura

europcar
A
5
5
4
Ford Endura

şuradan:

$262.62 /güny

Tam boy

Toyota Camry

hertz
A
5
4
5
Toyota Camry

şuradan:

$87.04 /güny

Estate

Holden Commodore Estate

budget
A
5
5
5
Holden Commodore Estate

şuradan:

$96.32 /güny

Broome - Havaalani [BME], Avustralya 7-SEATER kiralık araç sınıfları hakkında bilgi

Bu sınıf araçların ismi, bu araçların daha küçük 5 koltuklu araçlardan farklı olarak 7 koltuğa sahip olmalarından gelmektedir. Bu ilave 2 koltuk yalnızca daha geniş bir grup halinde seyahat etmeyi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda bagaj ve kişisel eşyalar için de ekstra alan sağlar. Bu nedenle, aile tatilleri veya büyük grup gezileri için sık sık 7 koltuklu araçlar seçilmektedir.

Bazen büyük bir grup insana uyacak şekilde 2 ayrı araç kiralamak yerine aşırı alana sahip tek bir araba kiralamak daha iyi bir fikirdir. Bir kiralık araba seçerken alan önceliklerinizden biri ise, büyük boy kiralama sınıfı sizin için mükemmel bir karar olacaktır.

7-SEATER BME Havaalanı araç kiralama

Broome - Havaalani 7-SEATER sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modelleri ile sunulmaktadır: Mitsubishi Outlander, , veya benzer 7-SEATER kiralık araçlar.

En iyi 7-SEATER Broome - Havaalani araç kiralama tedarikçileri

Broome - Havaalani [BME] 7-SEATER araba kiralama anlaşmasını en iyi şekilde yapmak için, yalnızca kiralık aracın modeline ve fiyatına değil, aynı zamanda bu anlaşmayı sağlayan araç kiralama acentesine de dikkat edin. Broome - Havaalani Havaalanında 7-SEATER araç sunan araç kiralama acenteleri, farklı müşterilerimizden farklı araç kiralama koşullarına ve puanlama ortalamalarına sahiptir.

Broome - Havaalani bulunan 7-SEATER araba kiralama tekliflerinin en geniş çeşitliliği BUDGET ABG FRANCHISE tarafından sağlanmaktadır.

Budget ABG Franchise

Budget 59 reviews

8.3 / 10

Thrifty

Thrifty 64 reviews

8 / 10

Avis ABG Franchise

Avis 51 reviews

7.8 / 10

Hertz Corporate

Hertz 318 reviews

7.7 / 10

Europcar Corporate

Europcar 494 reviews

7.3 / 10

Sıkça sorulan sorular - 7-SEATER Broome - Havaalani araba kiralama

Broome - Havaalani konumunda 7-SEATER araç kiralama rezervasyonu nasıl yapılır?

Arama formunda gerekli teslim alma konumunu ve teslim etme adresini yazmaya başlayın ve açılır listeden en uygun olanları seçin. Kiralama için gerekli tarih ve saati seçin. Arama sonuçları sayfasında, tercih ettiğiniz kiralık araç sınıfına göre tüm araç kiralama fırsatlarını filtreleyebilir ve sıralayabilirsiniz.

BME Havaalanında en ucuz 7-SEATER araba kiralama hangisidir?

Broome - Havaalani en ucuz 7-SEATER arabası europcar'dan Mitsubishi Outlander aracıdır. Günlük fiyatı $246.72 civarındadır.

Broome - Havaalani içindeki 7-SEATER otomobil için ne kadar yakıt harcayacağım?

Broome - Havaalani 7-SEATER kiralık araba alırken nelere ihtiyacım var?

Genellikle, şunları sunmak yeterlidir:

  • Tam ehliyet. İngiltere ehliyeti sahipleri aynı zamanda fotoğraflı kimlik de sunmak zorundadır. Ehliyetiniz Roma alfabesinde değilse (yani Arapça, Yunanca, Kiril veya Çince ise), yerel ehliyetinizle birlikte uluslararası bir sürüş izni getirmeniz gerekir.
  • Geçerli fotoğraflı kimlik (pasaport veya ulusal kimlik).
  • Asıl sürücü adına geçerli bir kredi kartı. Kiralama masasında bir araç kiralama depozitosu için ön provizyon alınması gerekir.

Broome - Havaalani 7-SEATER aracını kiralamak için kaç yaşında olmalıyım?

Broome - Havaalani 7-SEATER aracını kiralamak için genellikle 25 ile 70 yaş arasında olmanız gerekir. Broome - Havaalani araç kiralama şirketlerinin yaş sınırlamaları önemli ölçüde farklılık gösteriyor.

Bu yaş sınırlamalarının dışında kalırsanız, ek bir genç sürücü ek ücreti veya üst düzey sürücü ücreti ödemeniz veya ek sigorta satın almanız koşuluyla araç kiralamanıza izin verecek araç kiralama sağlayıcılarını her zaman bulabilirsiniz.

7-SEATER arabasını tek yönlü kiralamak mümkün müdür?

Evet, bazı satıcılar Broome - Havaalani bu şekilde 7-SEATER araç kiralama hizmeti sağlıyor. Bir sağlayıcı seçerken dikkatli olun. Tek yönlü kiralamalar arıyorsanız, bazı kısıtlamaların ve ek ödemelerin geçerli olabileceği konusunda hazırlıklı olun. Tek yönlü kiralamanın gerçek kullanılabilirliğinden ve maliyetinden emin olmak için şirketle iletişim kurmayı unutmayın.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!