900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Cairns - Havaalani bulunan EAST-COAST kiralık arabalar [Airport_Code]

Cairns - Havaalani havaalanında mevcut büyük EAST-COAST araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

JIP

Mitsubishi Eclipse

east coast
A
5
5
3
Mitsubishi Eclipse

şuradan:

$120.53 /güny

Ekonomi

Kia Rio

europcar
A
5
5
2
Kia Rio

şuradan:

$118.35 /güny

Standart

Hyundai i30

europcar
A
5
4
4
Hyundai i30

şuradan:

$125.77 /güny

Standart

Hyundai Elantra

budget
A
5
5
4
Hyundai Elantra

şuradan:

$168.36 /güny

Tam boy

BMW 3 Series

europcar
A
5
4
5
BMW 3 Series

şuradan:

$145.63 /güny

Tam boy

Toyota Camry Hybrid

budget
A
5
4
5
Toyota Camry Hybrid

şuradan:

$191.77 /güny

Kompakt

Hyundai Accent

bargain car rentals
A
5
5
3
Hyundai Accent

şuradan:

$147.49 /güny

JIP

Hyundai Kona

budget
A
5
5
3
Hyundai Kona

şuradan:

$170.98 /güny

JIP

Toyota Kluger

avis
A
5
5
6
Toyota Kluger

şuradan:

$259.55 /güny

Van

Kia Carnival

europcar
A
8
4
3
Kia Carnival

şuradan:

$252.98 /güny

Cairns - Havaalani EAST-COAST hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, EAST-COAST'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve EAST-COAST'un Cairns - Havaalani sağladığı bonuslar hakkında [CNS] bilgiler bulabilirsiniz.

EastCoast Car Rental

Şirket ismi:

EastCoast Car Rental

Adres:

Off Airport, 411 Sheridan Street, Cairns, 4870, QLD, Queensland

Yakıt politikası

Tam yakıtla teslim alma ve teslim etme

Teslim alış türü

Ücretsiz shuttle servisi

Ekstralar

  • - Havalimanı ücreti
  • - Yol yardımı
  • - Sınırsız kilometre

CNS Havaalanı yakınındaki EAST-COAST konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Cairns - Havaalani yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Havalimanları yakınlarında araç kiralama noktaları

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Cairns - Havaalani en iyi araba kiralama şirketleri [CNS]

EAST-COAST'a alternatif olarak, Cairns - Havaalani [CNS] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

Hertz Corporate

Hertz 10 reviews

8.7 / 10

Budget ABG Franchise

Budget 53 reviews

8.5 / 10

Europcar Corporate

Europcar 19 reviews

8.5 / 10

Avis ABG Franchise

Avis 46 reviews

8.4 / 10

Thrifty

Thrifty 84 reviews

7.9 / 10

Firefly

Firefly 54 reviews

7.6 / 10

Enterprise

Enterprise 25 reviews

7.6 / 10

Alamo EMEA

Alamo 76 reviews

7.4 / 10

ACE

ACE 19 reviews

5 / 10

Cairns - Havaalani [CNS] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, EUROPCAR ve firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Cairns - Havaalani en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Cairns - Havaalani havaalanında EUROPCAR ve BUDGET tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Cairns - Havaalani büyük bir araba arıyorsanız, EUROPCAR'deki fırsatları göz önünde bulundurmalısınız. Çok sayıda 7 KIşILIK, VAN kiralama hizmetleri sunarlar.

EAST-COAST Cairns - Havaalani Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Cairns - Havaalani EAST-COAST CNS, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Suv, Economy, Standard, Fullsize, Compact, Van,.

EAST-COAST Cairns - Havaalani için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz ve Kia Rio ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için ve Hyundai Accent ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

EAST-COAST Cairns - Havaalanin “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Hyundai i30, ve Hyundai Elantra .

EAST-COAST Cairns - Havaalani Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: BMW 3 Series, ve Toyota Camry Hybrid .

EAST-COAST Cairns - Havaalani konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Mitsubishi Eclipse, Hyundai Kona, ve Toyota Kluger .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre EAST-COAST Cairns - Havaalani Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Cairns - Havaalani içindeki EAST-COAST'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Cairns - Havaalani içindeki iş seyahatleri için, EAST-COAST'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Cairns - Havaalani içindeki EAST-COAST'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Cairns - Havaalaniki EAST-COAST konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için EAST-COAST, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Cairns - Havaalani EAST-COAST'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - EAST-COAST Cairns - Havaalani araba kiralıyor

Cairns - Havaalani konumunda EAST-COAST'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

CNS Havaalanında EAST-COAST konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

EAST-COAST'dan Cairns - Havaalaniki en ucuz araba Mitsubishi Eclipse. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $120.53'dır.

Cairns - Havaalani yakınındaki benzin fiyatı nedir?

CNS Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $3.64 ile $4.36 arasında değişmektedir.

EAST-COAST araba kiralama rezervasyonumu Cairns - Havaalani bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

EAST-COAST, Cairns - Havaalaniki [CNS] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve EAST-COAST araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Cairns - Havaalani adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!