900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Weipa Havaalanı bulunan SUV kiralık araba [WEI]

SUV Weipa Havaalanı araç kiralama fırsatlarımızı inceleyin ve en uygun teklifi seçin. WEI Havaalanında bulunan SUV araç kiralama firmalarını, fiyatlarını ve tedarikçilerini öğrenin.

JIP

Mitsubishi Outlander

THRIFTY
A
5
5
5
Mitsubishi Outlander

şuradan:

$51.80 /güny

Ekonomi

Toyota Yaris

THRIFTY
A
5
3
2
Toyota Yaris

şuradan:

$33.56 /güny

Standart

Mitsubishi Lancer

THRIFTY
A
5
4
4
Mitsubishi Lancer

şuradan:

$42.43 /güny

Weipa Havaalanı [WEI], Avustralya SUV kiralık araç sınıfları hakkında bilgi

Kısaltma JIP olarak bilinen spor araçlar, genellikle 4 çekiş ile birlikte yükseltilmiş yerden yükseklik ve bol alana sahip büyük bir otomobillerdir. Bu sınıftaki kiralık arabalar açık havada aktif turizm ve aile tatilleri için mükemmeldir.

Mevcut dört tekerlekten çekiş mekanizması, optimize edilmiş şanzıman ve güçlü motor, JIP'lerin konforlu bir yol dışı seyahat kabiliyetine sahip olmasını sağlar. Ayrıca, daha küçük bir araca sığmayacak kadar büyük miktarda bagaj veya ekipmana uyacak bol miktarda bagaj ve iç mekân da mevcuttur.

SUV WEI Havaalanı araç kiralama

Weipa Havaalanı SUV sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modelleri ile sunulmaktadır: Mitsubishi Outlander, , veya benzer SUV kiralık araçlar.

Sıkça sorulan sorular - SUV Weipa Havaalanı araba kiralama

Weipa Havaalanı konumunda SUV araç kiralama rezervasyonu nasıl yapılır?

Arama formunda gerekli teslim alma konumunu ve teslim etme adresini yazmaya başlayın ve açılır listeden en uygun olanları seçin. Kiralama için gerekli tarih ve saati seçin. Arama sonuçları sayfasında, tercih ettiğiniz kiralık araç sınıfına göre tüm araç kiralama fırsatlarını filtreleyebilir ve sıralayabilirsiniz.

WEI Havaalanında en ucuz SUV araba kiralama hangisidir?

Weipa Havaalanı en ucuz SUV arabası THRIFTY'dan Mitsubishi Outlander aracıdır. Günlük fiyatı $51.80 civarındadır.

Weipa Havaalanı içindeki SUV otomobil için ne kadar yakıt harcayacağım?

Weipa Havaalanı SUV kiralık araba alırken nelere ihtiyacım var?

Genellikle, şunları sunmak yeterlidir:

  • Tam ehliyet. İngiltere ehliyeti sahipleri aynı zamanda fotoğraflı kimlik de sunmak zorundadır. Ehliyetiniz Roma alfabesinde değilse (yani Arapça, Yunanca, Kiril veya Çince ise), yerel ehliyetinizle birlikte uluslararası bir sürüş izni getirmeniz gerekir.
  • Geçerli fotoğraflı kimlik (pasaport veya ulusal kimlik).
  • Asıl sürücü adına geçerli bir kredi kartı. Kiralama masasında bir araç kiralama depozitosu için ön provizyon alınması gerekir.

Weipa Havaalanı SUV aracını kiralamak için kaç yaşında olmalıyım?

Weipa Havaalanı SUV aracını kiralamak için genellikle 25 ile 70 yaş arasında olmanız gerekir. Weipa Havaalanı araç kiralama şirketlerinin yaş sınırlamaları önemli ölçüde farklılık gösteriyor.

Bu yaş sınırlamalarının dışında kalırsanız, ek bir genç sürücü ek ücreti veya üst düzey sürücü ücreti ödemeniz veya ek sigorta satın almanız koşuluyla araç kiralamanıza izin verecek araç kiralama sağlayıcılarını her zaman bulabilirsiniz.

SUV arabasını tek yönlü kiralamak mümkün müdür?

Evet, bazı satıcılar Weipa Havaalanı bu şekilde SUV araç kiralama hizmeti sağlıyor. Bir sağlayıcı seçerken dikkatli olun. Tek yönlü kiralamalar arıyorsanız, bazı kısıtlamaların ve ek ödemelerin geçerli olabileceği konusunda hazırlıklı olun. Tek yönlü kiralamanın gerçek kullanılabilirliğinden ve maliyetinden emin olmak için şirketle iletişim kurmayı unutmayın.

14CARS.com iOS ve Android araç kiralama uygulamaları

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!