900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Belem - Havaalani bulunan SIXT kiralık arabalar [Airport_Code]

Belem - Havaalani havaalanında mevcut büyük SIXT araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Ekonomi

Renault Sandero

sixt
M
5
5
2
Renault Sandero

şuradan:

$31.85 /güny

Kompakt

Volkswagen Voyage G6

sixt
M
5
5
3
Volkswagen Voyage G6

şuradan:

$36.64 /güny

Van

Fiat Fiorino

sixt
M
3
4
0
Fiat Fiorino

şuradan:

$58.71 /güny

JIP

Chevrolet Equinox

sixt
A
5
5
3
Chevrolet Equinox

şuradan:

$71.43 /güny

Tam boy

Audi A3

sixt
A
5
4
4
Audi A3

şuradan:

$73.63 /güny

Ekonomi

Fiat Novo Uno

alamo
M
5
3
2
Fiat Novo Uno

şuradan:

$29.70 /güny

Ekonomi

Toyota Yaris

alamo
M
5
5
2
Toyota Yaris

şuradan:

$538.77 /güny

Mini

Ford Ka

localiza
M
4
5
1
Ford Ka

şuradan:

$33.35 /güny

Tam boy

Renault Logan Voyage

movida
M
5
4
3
Renault Logan Voyage

şuradan:

$34.76 /güny

Van

Volkswagen Saveiro Pickup

localiza
M
2
2
0
Volkswagen Saveiro Pickup

şuradan:

$49.56 /güny

Van

Ford Ranger Supercab

localiza
M
4
4
0
Ford Ranger Supercab

şuradan:

$159.55 /güny

Standart

Ford Ka Sedan

localiza
M
5
4
4
Ford Ka Sedan

şuradan:

$49.72 /güny

Standart

Mercedes C Class

movida
A
5
4
5
Mercedes C Class

şuradan:

$105.68 /güny

JIP

Dacia Duster

movida
M
5
5
4
Dacia Duster

şuradan:

$51.88 /güny

7 kişilik

Chevrolet Spin

localiza
A
7
5
1
Chevrolet Spin

şuradan:

$106.98 /güny

Kompakt

Nissan Versa

alamo
M
5
5
3
Nissan Versa

şuradan:

$386.65 /güny

Belem - Havaalani SIXT hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, SIXT'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve SIXT'un Belem - Havaalani sağladığı bonuslar hakkında [BEL] bilgiler bulabilirsiniz.

SIXT Rent A Car

Şirket ismi:

SIXT Rent A Car

Adres:

Belem Airport, Av Julio Cesar s/n, Belem, 66115-970

Telefon:

55-1123778631

Ekstralar

  • - Havalimanı ücreti
  • - Sınırsız kilometre

BEL Havaalanı yakınındaki SIXT konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Belem - Havaalani yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

SIXT Belem - Havaalani Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Belem - Havaalani SIXT BEL, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Economy, Compact, Van, Suv, Fullsize, Mini, Standard, 7-seater,.

SIXT Belem - Havaalani için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Renault Sandero, Fiat Novo Uno, ve Toyota Yaris ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Volkswagen Voyage G6, ve Nissan Versa ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

SIXT Belem - Havaalanin “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Ford Ka Sedan, ve Mercedes C Class .

SIXT Belem - Havaalani Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: Audi A3, ve Renault Logan Voyage .

SIXT Belem - Havaalani konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Chevrolet Equinox, ve Dacia Duster .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve SIXT Belem - Havaalanin 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa ve Chevrolet Spin .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre SIXT Belem - Havaalani Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Belem - Havaalani içindeki SIXT'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Belem - Havaalani içindeki iş seyahatleri için, SIXT'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Belem - Havaalani içindeki SIXT'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Belem - Havaalaniki SIXT konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için SIXT, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Belem - Havaalani SIXT'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - SIXT Belem - Havaalani araba kiralıyor

Belem - Havaalani konumunda SIXT'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

BEL Havaalanında SIXT konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

SIXT'dan Belem - Havaalaniki en ucuz araba Renault Sandero. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $31.85'dır.

Belem - Havaalani yakınındaki benzin fiyatı nedir?

BEL Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $6.09 ile $6.74 arasında değişmektedir.

SIXT araba kiralama rezervasyonumu Belem - Havaalani bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

SIXT, Belem - Havaalaniki [BEL] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve SIXT araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Belem - Havaalani adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!