900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Belo Horizonte – Tancredo Neves Intl. Airport bulunan SIXT kiralık arabalar [Airport_Code]

Belo Horizonte – Tancredo Neves Intl. Airport havaalanında mevcut büyük SIXT araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Ekonomi

Fiat Novo Uno

foco aluguel de carros
M
5
3
2
Fiat Novo Uno

şuradan:

$19.96 /güny

Ekonomi

Volkswagen Fox

movida
M
5
5
2
Volkswagen Fox

şuradan:

$32.62 /güny

Kompakt

Chevrolet Prisma

movida
M
5
3
3
Chevrolet Prisma

şuradan:

$29.54 /güny

Kompakt

Citroen C4 Cactus

localiza
A
5
5
3
Citroen C4 Cactus

şuradan:

$42.96 /güny

Standart

Ford Ka Sedan

localiza
M
5
4
4
Ford Ka Sedan

şuradan:

$33.95 /güny

Standart

BMW 3 Series

localiza
A
5
5
4
BMW 3 Series

şuradan:

$154.59 /güny

JIP

Jeep Renegade

localiza
A
5
5
3
Jeep Renegade

şuradan:

$48.58 /güny

JIP

Dacia Duster

movida
A
5
5
3
Dacia Duster

şuradan:

$60.94 /güny

Belo Horizonte – Tancredo Neves Intl. Airport SIXT hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, SIXT'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve SIXT'un Belo Horizonte – Tancredo Neves Intl. Airport sağladığı bonuslar hakkında [CNF] bilgiler bulabilirsiniz.

SIXT Rent A Car

Şirket ismi:

SIXT Rent A Car

Adres:

Rodovia LMG-800 KM9, s/n, Rodovia LMG-800 KM9, s/n, Confins, 33500-900

Telefon:

+55-1123778686

CNF Havaalanı yakınındaki SIXT konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Belo Horizonte – Tancredo Neves Intl. Airport yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Belo Horizonte – Tancredo Neves Intl. Airport en iyi araba kiralama şirketleri [CNF]

SIXT'a alternatif olarak, Belo Horizonte – Tancredo Neves Intl. Airport [CNF] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

LOCALIZA

LOCALIZA 116 reviews

7.9 / 10

MOVIDA

MOVIDA 13 reviews

6.4 / 10

Belo Horizonte – Tancredo Neves Intl. Airport [CNF] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, ve MOVIDA firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Belo Horizonte – Tancredo Neves Intl. Airport en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Belo Horizonte – Tancredo Neves Intl. Airport havaalanında LOCALIZA tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Belo Horizonte – Tancredo Neves Intl. Airport [CNF] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, LOCALIZA'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Belo Horizonte – Tancredo Neves Intl. Airport en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

SIXT Belo Horizonte – Tancredo Neves Intl. Airport Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Belo Horizonte – Tancredo Neves Intl. Airport SIXT CNF, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Economy, Compact, Standard, Suv,.

SIXT Belo Horizonte – Tancredo Neves Intl. Airport için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Fiat Novo Uno, ve Volkswagen Fox ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Chevrolet Prisma, ve Citroen C4 Cactus ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

SIXT Belo Horizonte – Tancredo Neves Intl. Airportn “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Ford Ka Sedan, ve BMW 3 Series .

SIXT Belo Horizonte – Tancredo Neves Intl. Airport konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Jeep Renegade, ve Dacia Duster .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre SIXT Belo Horizonte – Tancredo Neves Intl. Airport Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Belo Horizonte – Tancredo Neves Intl. Airport içindeki SIXT'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Belo Horizonte – Tancredo Neves Intl. Airport içindeki iş seyahatleri için, SIXT'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Belo Horizonte – Tancredo Neves Intl. Airport içindeki SIXT'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Belo Horizonte – Tancredo Neves Intl. Airportki SIXT konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için SIXT, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Belo Horizonte – Tancredo Neves Intl. Airport SIXT'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - SIXT Belo Horizonte – Tancredo Neves Intl. Airport araba kiralıyor

Belo Horizonte – Tancredo Neves Intl. Airport konumunda SIXT'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

CNF Havaalanında SIXT konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

SIXT'dan Belo Horizonte – Tancredo Neves Intl. Airportki en ucuz araba Fiat Novo Uno. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $19.96'dır.

Belo Horizonte – Tancredo Neves Intl. Airport yakınındaki benzin fiyatı nedir?

CNF Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $3.76 ile $4.64 arasında değişmektedir.

SIXT araba kiralama rezervasyonumu Belo Horizonte – Tancredo Neves Intl. Airport bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

SIXT, Belo Horizonte – Tancredo Neves Intl. Airportki [CNF] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve SIXT araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Belo Horizonte – Tancredo Neves Intl. Airport adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!