900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Brezilya Presidente Juscelino Kubitschek - Havaalani bulunan SIXT kiralık arabalar [Airport_Code]

Brezilya Presidente Juscelino Kubitschek - Havaalani havaalanında mevcut büyük SIXT araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Ekonomi

Renault Sandero

sixt
M
5
5
2
Renault Sandero

şuradan:

$37.58 /güny

Kompakt

Volkswagen Voyage G6

sixt
M
5
5
3
Volkswagen Voyage G6

şuradan:

$43.93 /güny

Tam boy

Audi A3

sixt
A
5
4
4
Audi A3

şuradan:

$81.72 /güny

JIP

Chevrolet Equinox

sixt
A
5
5
3
Chevrolet Equinox

şuradan:

$82.98 /güny

Ekonomi

Fiat Novo Uno

alamo
M
5
3
2
Fiat Novo Uno

şuradan:

$11.98 /güny

Ekonomi

Ford Fiesta

hertz
A
5
5
2
Ford Fiesta

şuradan:

$52.75 /güny

Kompakt

Toyota Etios XS

unidas
M
5
5
3
Toyota Etios XS

şuradan:

$17.34 /güny

Kompakt

Ford Focus

unidas
A
5
5
3
Ford Focus

şuradan:

$44.17 /güny

Mini

Chevrolet Celta

hertz
M
4
4
1
Chevrolet Celta

şuradan:

$19.24 /güny

Van

Volkswagen Saveiro Pickup

localiza
M
2
2
0
Volkswagen Saveiro Pickup

şuradan:

$25.35 /güny

Van

Fiat Fiorino

movida
M
3
4
0
Fiat Fiorino

şuradan:

$57.04 /güny

Standart

Ford Ka Sedan

hertz
M
5
4
4
Ford Ka Sedan

şuradan:

$28.14 /güny

Standart

Volkswagen Jetta

hertz
A
5
4
5
Volkswagen Jetta

şuradan:

$77.32 /güny

Tam boy

Renault Logan Voyage

movida
M
5
4
3
Renault Logan Voyage

şuradan:

$29.56 /güny

JIP

Renault Duster

localiza
M
5
5
4
Renault Duster

şuradan:

$35.10 /güny

JIP

Ford Ecosport

avis
A
5
5
3
Ford Ecosport

şuradan:

$73.11 /güny

7 kişilik

Chevrolet Spin

movida
A
7
5
1
Chevrolet Spin

şuradan:

$50.76 /güny

Brezilya Presidente Juscelino Kubitschek - Havaalani SIXT hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, SIXT'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve SIXT'un Brezilya Presidente Juscelino Kubitschek - Havaalani sağladığı bonuslar hakkında [BSB] bilgiler bulabilirsiniz.

SIXT Rent A Car

Şirket ismi:

SIXT Rent A Car

Adres:

Lago Sul s/n, Lago Sul s/n, Brasilia, 71608-900

Telefon:

+55-1123778686

Yakıt politikası

Tam yakıtla teslim alma ve teslim etme

Ekstralar

  • - Havalimanı ücreti

Brezilya Presidente Juscelino Kubitschek - Havaalani en iyi araba kiralama şirketleri [BSB]

SIXT'a alternatif olarak, Brezilya Presidente Juscelino Kubitschek - Havaalani [BSB] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

Unidas

Unidas 8 reviews

7.7 / 10

ALAMO ehi

ALAMO 9 reviews

4.6 / 10

Brezilya Presidente Juscelino Kubitschek - Havaalani [BSB] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, ALAMO ve HERTZ firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Brezilya Presidente Juscelino Kubitschek - Havaalani en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Brezilya Presidente Juscelino Kubitschek - Havaalani havaalanında HERTZ ve MOVIDA tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Brezilya Presidente Juscelino Kubitschek - Havaalani [BSB] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, LOCALIZA'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Brezilya Presidente Juscelino Kubitschek - Havaalani en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

Brezilya Presidente Juscelino Kubitschek - Havaalani büyük bir araba arıyorsanız, LOCALIZA ve MOVIDA'deki fırsatları göz önünde bulundurmalısınız. Çok sayıda 7 KIşILIK, VAN kiralama hizmetleri sunarlar.

SIXT Brezilya Presidente Juscelino Kubitschek - Havaalani Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Brezilya Presidente Juscelino Kubitschek - Havaalani SIXT BSB, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Economy, Compact, Fullsize, Suv, Mini, Van, Standard, 7-seater,.

SIXT Brezilya Presidente Juscelino Kubitschek - Havaalani için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Renault Sandero, Fiat Novo Uno, ve Ford Fiesta ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Volkswagen Voyage G6, Toyota Etios XS, ve Ford Focus ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

SIXT Brezilya Presidente Juscelino Kubitschek - Havaalanin “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Ford Ka Sedan, ve Volkswagen Jetta .

SIXT Brezilya Presidente Juscelino Kubitschek - Havaalani Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: Audi A3, ve Renault Logan Voyage .

SIXT Brezilya Presidente Juscelino Kubitschek - Havaalani konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Chevrolet Equinox, Renault Duster, ve Ford Ecosport .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve SIXT Brezilya Presidente Juscelino Kubitschek - Havaalanin 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa ve Chevrolet Spin .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre SIXT Brezilya Presidente Juscelino Kubitschek - Havaalani Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Brezilya Presidente Juscelino Kubitschek - Havaalani içindeki SIXT'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Brezilya Presidente Juscelino Kubitschek - Havaalani içindeki iş seyahatleri için, SIXT'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Brezilya Presidente Juscelino Kubitschek - Havaalani içindeki SIXT'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Brezilya Presidente Juscelino Kubitschek - Havaalaniki SIXT konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için SIXT, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Brezilya Presidente Juscelino Kubitschek - Havaalani SIXT'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - SIXT Brezilya Presidente Juscelino Kubitschek - Havaalani araba kiralıyor

Brezilya Presidente Juscelino Kubitschek - Havaalani konumunda SIXT'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

BSB Havaalanında SIXT konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

SIXT'dan Brezilya Presidente Juscelino Kubitschek - Havaalaniki en ucuz araba Renault Sandero. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $37.58'dır.

Brezilya Presidente Juscelino Kubitschek - Havaalani [BSB] SIXT'dan en çok rezervasyon yapılan araba sınıfı hangisidir?

BSB Havaalanında SIXT ülkesinden en sık rezervasyonu yapılan araba sınıfı TAM BOY. SIXT'dan en ucuz TAM BOY araç AUDI A3. Fiyatı gün başına $81.72 ile başlar.

Brezilya Presidente Juscelino Kubitschek - Havaalani yakınındaki benzin fiyatı nedir?

BSB Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $3.85 ile $4.43 arasında değişmektedir.

SIXT araba kiralama rezervasyonumu Brezilya Presidente Juscelino Kubitschek - Havaalani bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

SIXT, Brezilya Presidente Juscelino Kubitschek - Havaalaniki [BSB] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve SIXT araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Brezilya Presidente Juscelino Kubitschek - Havaalani adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!