900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Curitiba - Havaalani bulunan SIXT kiralık arabalar [Airport_Code]

Curitiba - Havaalani havaalanında mevcut büyük SIXT araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Ekonomi

Fiat Novo Uno

foco aluguel de carros
M
5
3
2
Fiat Novo Uno

şuradan:

$15.78 /güny

Ekonomi

Volkswagen Fox

movida
M
5
5
2
Volkswagen Fox

şuradan:

$30.80 /güny

Mini

Ford Ka

foco aluguel de carros
M
4
5
1
Ford Ka

şuradan:

$17.96 /güny

Kompakt

Fiat Siena

foco aluguel de carros
M
5
5
3
Fiat Siena

şuradan:

$18.82 /güny

Kompakt

Ford Focus

unidas
A
5
5
3
Ford Focus

şuradan:

$59.69 /güny

Standart

Ford Ka Sedan

foco aluguel de carros
M
5
4
4
Ford Ka Sedan

şuradan:

$19.53 /güny

Standart

Chevrolet Cruze

movida
A
5
4
4
Chevrolet Cruze

şuradan:

$77.17 /güny

7 kişilik

Chevrolet Spin

foco aluguel de carros
A
7
5
1
Chevrolet Spin

şuradan:

$28.08 /güny

JIP

Jeep Renegade

foco aluguel de carros
A
5
5
3
Jeep Renegade

şuradan:

$28.77 /güny

JIP

Renault Oroch

movida
A
5
4
0
Renault Oroch

şuradan:

$69.88 /güny

Van

Fiat Doblo

alamo
M
5
5
2
Fiat Doblo

şuradan:

$29.10 /güny

Tam boy

Audi A3

localiza
A
5
4
4
Audi A3

şuradan:

$55.07 /güny

Curitiba - Havaalani SIXT hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, SIXT'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve SIXT'un Curitiba - Havaalani sağladığı bonuslar hakkında [CWB] bilgiler bulabilirsiniz.

SIXT Rent A Car

Şirket ismi:

SIXT Rent A Car

Adres:

Avenida Rocha Pombo s/n, Avenida Rocha Pombo s/n, Sao José dos Pinhais, 83005-280

Telefon:

+55-1123778686

CWB Havaalanı yakınındaki SIXT konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Curitiba - Havaalani yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Curitiba - Havaalani en iyi araba kiralama şirketleri [CWB]

SIXT'a alternatif olarak, Curitiba - Havaalani [CWB] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

LOCALIZA

LOCALIZA 102 reviews

8.1 / 10

ALAMO ehi

ALAMO 40 reviews

7.4 / 10

MOVIDA

MOVIDA 10 reviews

6.4 / 10

Hertz Corporate

Hertz 6 reviews

4.9 / 10

Curitiba - Havaalani [CWB] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, ve MOVIDA firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Curitiba - Havaalani en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Curitiba - Havaalani havaalanında ve MOVIDA tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Curitiba - Havaalani büyük bir araba arıyorsanız, ALAMO'deki fırsatları göz önünde bulundurmalısınız. Çok sayıda 7 KIşILIK, VAN kiralama hizmetleri sunarlar.

SIXT Curitiba - Havaalani Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Curitiba - Havaalani SIXT CWB, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Economy, Mini, Compact, Standard, 7-seater, Suv, Van, Fullsize,.

SIXT Curitiba - Havaalani için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Fiat Novo Uno, ve Volkswagen Fox ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Fiat Siena, ve Ford Focus ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

SIXT Curitiba - Havaalanin “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Ford Ka Sedan, ve Chevrolet Cruze .

SIXT Curitiba - Havaalani Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: ve Audi A3 .

SIXT Curitiba - Havaalani konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Jeep Renegade, ve Renault Oroch .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve SIXT Curitiba - Havaalanin 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa ve Chevrolet Spin .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre SIXT Curitiba - Havaalani Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Curitiba - Havaalani içindeki SIXT'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Curitiba - Havaalani içindeki iş seyahatleri için, SIXT'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Curitiba - Havaalani içindeki SIXT'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Curitiba - Havaalaniki SIXT konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için SIXT, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Curitiba - Havaalani SIXT'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - SIXT Curitiba - Havaalani araba kiralıyor

Curitiba - Havaalani konumunda SIXT'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

CWB Havaalanında SIXT konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

SIXT'dan Curitiba - Havaalaniki en ucuz araba Fiat Novo Uno. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $15.78'dır.

Curitiba - Havaalani yakınındaki benzin fiyatı nedir?

CWB Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $3.71 ile $4.12 arasında değişmektedir.

SIXT araba kiralama rezervasyonumu Curitiba - Havaalani bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

SIXT, Curitiba - Havaalaniki [CWB] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve SIXT araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Curitiba - Havaalani adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!