900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Gov. Valadares Havaalanı bulunan VAN kiralık araba [GVR]

VAN Gov. Valadares Havaalanı araç kiralama fırsatlarımızı inceleyin ve en uygun teklifi seçin. GVR Havaalanında bulunan VAN araç kiralama firmalarını, fiyatlarını ve tedarikçilerini öğrenin.

Kompakt

Nissan Versa

UNIDAS
M
5
3
3
Nissan Versa

şuradan:

$33.94 /güny

Ekonomi

Volkswagen Gol

UNIDAS
M
5
3
2
Volkswagen Gol

şuradan:

$34.21 /güny

JIP

Volkswagen Saveiro Pickup

UNIDAS
M
2
2
0
Volkswagen Saveiro Pickup

şuradan:

$40.76 /güny

Gov. Valadares Havaalanı [GVR], Brezilya VAN kiralık araç sınıfları hakkında bilgi

Vanlar, insan taşıyıcıları olarak da bilinen büyük 10-12 kişilik binek araçlardır. Bu geniş arabalar genellikle büyük aileleri veya geniş insan gruplarını taşımak için seçilir. Vanlar da böyle bir gereklilik meydana gelmesi durumunda eşya taşımak için de ideal araçlardır. Örneğin, başka bir taşıma seçeneği yoksa ev taşırken bir kiralık minibüs iyi bir çözüm olabilir.

Bu arabalar, diğer kiralık sınıflardan gelen arabalarla elde edilemeyen aşırı miktarda alana ihtiyaç duyan insanlar için bir öncelik olmalıdır.

VAN GVR Havaalanı araç kiralama

Gov. Valadares Havaalanı VAN sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modelleri ile sunulmaktadır:, veya benzer VAN kiralık araçlar.

Gov. Valadares Havaalanı yakınlarındaki VAN araba kiralama yerleri

Gov. Valadares Havaalanı konumuna en yakın yerde ve havaalanı dışındaki araç kiralama noktalarındaki araba kiralama fırsatlarını kontrol etmeyi unutmayın. Otomobillerin fiyatları ve bulunabilirliği genellikle farklıdır. En iyi seçimi yaptığınızdan emin olun.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Sıkça sorulan sorular - VAN Gov. Valadares Havaalanı araba kiralama

Gov. Valadares Havaalanı konumunda VAN araç kiralama rezervasyonu nasıl yapılır?

Arama formunda gerekli teslim alma konumunu ve teslim etme adresini yazmaya başlayın ve açılır listeden en uygun olanları seçin. Kiralama için gerekli tarih ve saati seçin. Arama sonuçları sayfasında, tercih ettiğiniz kiralık araç sınıfına göre tüm araç kiralama fırsatlarını filtreleyebilir ve sıralayabilirsiniz.

GVR Havaalanında en ucuz VAN araba kiralama hangisidir?

Gov. Valadares Havaalanı en ucuz VAN arabası UNIDAS'dan Nissan Versa aracıdır. Günlük fiyatı $33.94 civarındadır.

Gov. Valadares Havaalanı içindeki VAN otomobil için ne kadar yakıt harcayacağım?

GVR Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $3.29 ile $4.35 arasında değişmektedir.

mini 4.5l/100km 51 US mpg
ekonomi 5.1l/100km 46 US mpg
kompakt 5.3l/100km 44 US mpg
orta 7.0l/100km 33 US mpg
standart 7.0l/100km 33 US mpg
tam boyut 7.4l/100km 31 US mpg
7 kişilik 7.4l/100km 31 US mpg
premium 9.1l/100km 25 US mpg
minibüs 7.8-11.6l/100km 20-30 US mpg
JİP 8.6l/100km 27 US mpg
van 11.6l/100km 20 US mpg
egzotik/spor 10.6l/100km 22 US mpg
cabrio 5-9l/100km 26-47 US mpg

Yani, VAN 100 km sürmek için yaklaşık 11.7$ harcayacaksınız. VAN araçta ile 100 ABD mili bir sürüş de size yaklaşık 18.85$ mal olacak.

Gov. Valadares Havaalanı VAN kiralık araba alırken nelere ihtiyacım var?

Genellikle, şunları sunmak yeterlidir:

  • Tam ehliyet. İngiltere ehliyeti sahipleri aynı zamanda fotoğraflı kimlik de sunmak zorundadır. Ehliyetiniz Roma alfabesinde değilse (yani Arapça, Yunanca, Kiril veya Çince ise), yerel ehliyetinizle birlikte uluslararası bir sürüş izni getirmeniz gerekir.
  • Geçerli fotoğraflı kimlik (pasaport veya ulusal kimlik).
  • Asıl sürücü adına geçerli bir kredi kartı. Kiralama masasında bir araç kiralama depozitosu için ön provizyon alınması gerekir.

Gov. Valadares Havaalanı VAN aracını kiralamak için kaç yaşında olmalıyım?

Gov. Valadares Havaalanı VAN aracını kiralamak için genellikle 25 ile 70 yaş arasında olmanız gerekir. Gov. Valadares Havaalanı araç kiralama şirketlerinin yaş sınırlamaları önemli ölçüde farklılık gösteriyor.

Bu yaş sınırlamalarının dışında kalırsanız, ek bir genç sürücü ek ücreti veya üst düzey sürücü ücreti ödemeniz veya ek sigorta satın almanız koşuluyla araç kiralamanıza izin verecek araç kiralama sağlayıcılarını her zaman bulabilirsiniz.

VAN arabasını tek yönlü kiralamak mümkün müdür?

Evet, bazı satıcılar Gov. Valadares Havaalanı bu şekilde VAN araç kiralama hizmeti sağlıyor. Bir sağlayıcı seçerken dikkatli olun. Tek yönlü kiralamalar arıyorsanız, bazı kısıtlamaların ve ek ödemelerin geçerli olabileceği konusunda hazırlıklı olun. Tek yönlü kiralamanın gerçek kullanılabilirliğinden ve maliyetinden emin olmak için şirketle iletişim kurmayı unutmayın.

14CARS.com iOS ve Android araç kiralama uygulamaları

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!