900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Natal - Uluslararası Havaalanı bulunan SIXT kiralık arabalar [Airport_Code]

Natal - Uluslararası Havaalanı havaalanında mevcut büyük SIXT araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Ekonomi

Volkswagen Gol

foco aluguel de carros
M
5
3
2
Volkswagen Gol

şuradan:

$13.84 /güny

Ekonomi

Nissan March

alamo
M
5
5
2
Nissan March

şuradan:

$17.87 /güny

Mini

Ford Ka

foco aluguel de carros
M
4
5
1
Ford Ka

şuradan:

$14.07 /güny

Kompakt

Fiat Siena

foco aluguel de carros
M
5
5
3
Fiat Siena

şuradan:

$16.23 /güny

Standart

Ford Ka Sedan

foco aluguel de carros
M
5
4
4
Ford Ka Sedan

şuradan:

$16.45 /güny

Standart

Nissan Sentra

localiza
A
5
4
5
Nissan Sentra

şuradan:

$31.08 /güny

JIP

Volkswagen Saveiro Pickup

localiza
M
2
2
0
Volkswagen Saveiro Pickup

şuradan:

$19.19 /güny

JIP

Ford Ranger Double Cab

localiza
M
4
4
0
Ford Ranger Double Cab

şuradan:

$67.34 /güny

7 kişilik

Chevrolet Spin

localiza
A
7
5
1
Chevrolet Spin

şuradan:

$28.70 /güny

Tam boy

Audi A3

localiza
A
5
4
4
Audi A3

şuradan:

$42.88 /güny

Natal - Uluslararası Havaalanı SIXT hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, SIXT'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve SIXT'un Natal - Uluslararası Havaalanı sağladığı bonuslar hakkında [NAT] bilgiler bulabilirsiniz.

SIXT Rent A Car

Şirket ismi:

SIXT Rent A Car

Adres:

Av Ruy Pereira dos Santos, 343, Av Ruy Pereira dos Santos, 343, Sao Goncalo do Amarante, 59290-000

Telefon:

+55-1123778686

Natal - Uluslararası Havaalanı en iyi araba kiralama şirketleri [NAT]

SIXT'a alternatif olarak, Natal - Uluslararası Havaalanı [NAT] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

LOCALIZA

LOCALIZA 110 reviews

8.1 / 10

ALAMO ehi

ALAMO 34 reviews

7.7 / 10

Unidas

Unidas 16 reviews

7.2 / 10

MOVIDA

MOVIDA 11 reviews

6.3 / 10

Natal - Uluslararası Havaalanı [NAT] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, ve ALAMO firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Natal - Uluslararası Havaalanı en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Natal - Uluslararası Havaalanı havaalanında ve LOCALIZA tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Natal - Uluslararası Havaalanı [NAT] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, LOCALIZA'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Natal - Uluslararası Havaalanı en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

SIXT Natal - Uluslararası Havaalanı Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Natal - Uluslararası Havaalanı SIXT NAT, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Economy, Mini, Compact, Standard, Suv, 7-seater, Fullsize,.

SIXT Natal - Uluslararası Havaalanı için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Volkswagen Gol, ve Nissan March ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için ve Fiat Siena ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

SIXT Natal - Uluslararası Havaalanın “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Ford Ka Sedan, ve Nissan Sentra .

SIXT Natal - Uluslararası Havaalanı Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: ve Audi A3 .

SIXT Natal - Uluslararası Havaalanı konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Volkswagen Saveiro Pickup, ve Ford Ranger Double Cab .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve SIXT Natal - Uluslararası Havaalanın 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa ve Chevrolet Spin .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre SIXT Natal - Uluslararası Havaalanı Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Natal - Uluslararası Havaalanı içindeki SIXT'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Natal - Uluslararası Havaalanı içindeki iş seyahatleri için, SIXT'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Natal - Uluslararası Havaalanı içindeki SIXT'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Natal - Uluslararası Havaalanıki SIXT konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için SIXT, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Natal - Uluslararası Havaalanı SIXT'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - SIXT Natal - Uluslararası Havaalanı araba kiralıyor

Natal - Uluslararası Havaalanı konumunda SIXT'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

NAT Havaalanında SIXT konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

SIXT'dan Natal - Uluslararası Havaalanıki en ucuz araba Volkswagen Gol. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $13.84'dır.

Natal - Uluslararası Havaalanı yakınındaki benzin fiyatı nedir?

NAT Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $3.82 ile $4.41 arasında değişmektedir.

SIXT araba kiralama rezervasyonumu Natal - Uluslararası Havaalanı bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

SIXT, Natal - Uluslararası Havaalanıki [NAT] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve SIXT araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Natal - Uluslararası Havaalanı adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!