900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Parnamirim - Augusto Severo Airport bulunan MOVIDA kiralık arabalar [Airport_Code]

Parnamirim - Augusto Severo Airport havaalanında mevcut büyük MOVIDA araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Ekonomi

Fiat Novo Uno

movida
M
5
3
2
Fiat Novo Uno

şuradan:

$17.99 /güny

Ekonomi

Volkswagen Fox

movida
M
5
5
2
Volkswagen Fox

şuradan:

$24.12 /güny

Kompakt

Hyundai HB20

movida
M
5
5
3
Hyundai HB20

şuradan:

$23.49 /güny

Tam boy

Renault Logan Voyage

movida
M
5
4
3
Renault Logan Voyage

şuradan:

$27.89 /güny

Van

Volkswagen Saveiro Pickup

movida
M
2
2
0
Volkswagen Saveiro Pickup

şuradan:

$29.63 /güny

Van

Fiat Doblo

movida
M
5
5
2
Fiat Doblo

şuradan:

$41.92 /güny

Standart

Hyundai HB20S

movida
A
5
5
4
Hyundai HB20S

şuradan:

$32.04 /güny

Standart

Ford Fusion

movida
A
5
4
5
Ford Fusion

şuradan:

$63.79 /güny

JIP

Dacia Duster

movida
M
5
5
4
Dacia Duster

şuradan:

$37.24 /güny

7 kişilik

Chevrolet Spin

movida
A
7
5
1
Chevrolet Spin

şuradan:

$47.05 /güny

Ekonomi

Citroen C3

unidas
M
5
5
2
Citroen C3

şuradan:

$15.67 /güny

Ekonomi

Fiat Palio

budget
M
5
3
2
Fiat Palio

şuradan:

$41.43 /güny

Kompakt

Nissan Versa

unidas
M
5
4
3
Nissan Versa

şuradan:

$18.81 /güny

Kompakt

Fiat Siena

budget
M
5
5
3
Fiat Siena

şuradan:

$66.50 /güny

Van

Chevrolet Luv Sgl Cabin Pickup

alamo
M
4
4
0
Chevrolet Luv Sgl Cabin Pickup

şuradan:

$38.90 /güny

Standart

Audi A4

unidas
A
5
4
5
Audi A4

şuradan:

$38.95 /güny

Estate

Fiat Palio Weekend

alamo
M
5
5
4
Fiat Palio Weekend

şuradan:

$48.47 /güny

Parnamirim - Augusto Severo Airport MOVIDA hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, MOVIDA'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve MOVIDA'un Parnamirim - Augusto Severo Airport sağladığı bonuslar hakkında [NAT] bilgiler bulabilirsiniz.

Movida

Şirket ismi:

Movida

Adres:

Governador Aluizio Neves International Airport, Avenida Ruy Pereira dos Santos, 343, São Gonçalo do Amarante, Natal - RN, 59290-000

Yakıt politikası

Tam yakıtla teslim alma ve teslim etme

Teslim alış türü

Havalimanı terminalinden teslim alış

Ekstralar

  • - Havalimanı ücreti
  • - Yol yardımı
  • - Sınırsız kilometre

NAT Havaalanı yakınındaki MOVIDA konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Parnamirim - Augusto Severo Airport yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Havalimanları yakınlarında araç kiralama noktaları

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

MOVIDA Parnamirim - Augusto Severo Airport Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Parnamirim - Augusto Severo Airport MOVIDA NAT, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Economy, Compact, Fullsize, Van, Standard, Suv, 7-seater, Estate,.

MOVIDA Parnamirim - Augusto Severo Airport için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Fiat Novo Uno, Volkswagen Fox, Citroen C3, ve Fiat Palio ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Hyundai HB20, Nissan Versa, ve Fiat Siena ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

MOVIDA Parnamirim - Augusto Severo Airportn “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Hyundai HB20S, Ford Fusion, ve Audi A4 .

MOVIDA Parnamirim - Augusto Severo Airport Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: ve Renault Logan Voyage .

MOVIDA Parnamirim - Augusto Severo Airport konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: ve Dacia Duster .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve MOVIDA Parnamirim - Augusto Severo Airportn 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa ve Chevrolet Spin .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre MOVIDA Parnamirim - Augusto Severo Airport Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Parnamirim - Augusto Severo Airport içindeki MOVIDA'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Parnamirim - Augusto Severo Airport içindeki iş seyahatleri için, MOVIDA'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Parnamirim - Augusto Severo Airport içindeki MOVIDA'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Parnamirim - Augusto Severo Airportki MOVIDA konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için MOVIDA, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Parnamirim - Augusto Severo Airport MOVIDA'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - MOVIDA Parnamirim - Augusto Severo Airport araba kiralıyor

Parnamirim - Augusto Severo Airport konumunda MOVIDA'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

NAT Havaalanında MOVIDA konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

MOVIDA'dan Parnamirim - Augusto Severo Airportki en ucuz araba Fiat Novo Uno. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $17.99'dır.

Parnamirim - Augusto Severo Airport yakınındaki benzin fiyatı nedir?

NAT Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $3.82 ile $4.41 arasında değişmektedir.

MOVIDA araba kiralama rezervasyonumu Parnamirim - Augusto Severo Airport bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

MOVIDA, Parnamirim - Augusto Severo Airportki [NAT] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve MOVIDA araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Parnamirim - Augusto Severo Airport adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!