900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Plovdiv Havaalanı bulunan AVIS kiralık arabalar [Airport_Code]

Plovdiv Havaalanı havaalanında mevcut büyük AVIS araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Mini

Skoda Citigo

sixt
M
4
3
1
Skoda Citigo

şuradan:

$17.97 /güny

Mini

Seat Mii ya da benzer araçlar

hertz
M
4
5
2
Seat Mii ya da benzer araçlar

şuradan:

$76.70 /güny

Ekonomi

Opel Corsa

sixt
A
5
5
2
Opel Corsa

şuradan:

$26.18 /güny

Ekonomi

Seat Ibiza

hertz
A
5
5
2
Seat Ibiza

şuradan:

$184.06 /güny

Estate

Renault Clio Estate

autojet
M
5
5
4
Renault Clio Estate

şuradan:

$34.21 /güny

Estate

Kia Ceed Estate

hertz
M
5
5
4
Kia Ceed Estate

şuradan:

$249.13 /güny

7 kişilik

Chevrolet Orlando

autojet
M
7
5
1
Chevrolet Orlando

şuradan:

$50.28 /güny

Standart

Renault Megane

autojet
A
5
4
4
Renault Megane

şuradan:

$59.05 /güny

Standart

Nissan Qashqai

hertz
A
5
5
4
Nissan Qashqai

şuradan:

$194.77 /güny

Kompakt

Kia Ceed ya da benzer araçlar

sixt
M
5
5
3
Kia Ceed ya da benzer araçlar

şuradan:

$72.76 /güny

Kompakt

Seat Leon

hertz
M
5
5
3
Seat Leon

şuradan:

$159.65 /güny

JIP

Dacia Duster

low cost cars
M
5
5
4
Dacia Duster

şuradan:

$78.51 /güny

JIP

Audi Q5

hertz
A
5
5
6
Audi Q5

şuradan:

$379.26 /güny

9 kişilik

Renault Trafic

top
M
9
5
4
Renault Trafic

şuradan:

$155.46 /güny

Tam boy

Mercedes C Class

top
A
5
4
4
Mercedes C Class

şuradan:

$177.01 /güny

Lüks

Mercedes E Class ya da benzer araçlar

hertz
A
5
4
4
Mercedes E Class ya da benzer araçlar

şuradan:

$237.70 /güny

Van

Opel Vivaro ya da benzer araçlar

sixt
M
8
4
3
Opel Vivaro ya da benzer araçlar

şuradan:

$248.98 /güny

Plovdiv Havaalanı AVIS hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, AVIS'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve AVIS'un Plovdiv Havaalanı sağladığı bonuslar hakkında [PDV] bilgiler bulabilirsiniz.

AVIS Car Rental

Şirket ismi:

AVIS Car Rental

Adres:

Telefon:

Plovdiv Havaalanı en iyi araba kiralama şirketleri [PDV]

AVIS'a alternatif olarak, Plovdiv Havaalanı [PDV] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

TOP

TOP 11 reviews

8.5 / 10

SIXT Franchise

SIXT 13 reviews

7.9 / 10

AutoJet

AutoJet 19 reviews

7.8 / 10

Yes

Yes 9 reviews

6.4 / 10

Plovdiv Havaalanı [PDV] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, SIXT ve HERTZ firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Plovdiv Havaalanı en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Plovdiv Havaalanı havaalanında AUTOJET ve HERTZ tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Plovdiv Havaalanı büyük bir araba arıyorsanız, SIXT'deki fırsatları göz önünde bulundurmalısınız. Çok sayıda 7 KIşILIK, VAN kiralama hizmetleri sunarlar.

Plovdiv Havaalanı içinde lüks bir araç kullanmak isteyenler için teklifleri HERTZ'den incelemelisiniz. Plovdiv Havaalanı her zevkinize hitap edebilecek kadar LüKS, otomobillerini sunuyorlar.

AVIS Plovdiv Havaalanı Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Plovdiv Havaalanı AVIS PDV, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Mini, Economy, Estate, 7-seater, Standard, Compact, Suv, 9-seater, Fullsize, Luxury, Van,.

AVIS Plovdiv Havaalanı için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Opel Corsa, ve Seat Ibiza ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Kia Ceed ya da benzer araçlar, ve Seat Leon ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

AVIS Plovdiv Havaalanın “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Renault Megane, ve Nissan Qashqai .

AVIS Plovdiv Havaalanı Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: ve Mercedes C Class .

AVIS Plovdiv Havaalanı konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Dacia Duster, ve Audi Q5 .

AVIS Plovdiv Havaalanı tarafından sağlanan Premium araba kiralama sınıfı şu araba modellerinden oluşur: ve Mercedes E Class ya da benzer araçlar .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve AVIS Plovdiv Havaalanın 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa ve Chevrolet Orlando .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre AVIS Plovdiv Havaalanı Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Plovdiv Havaalanı içindeki AVIS'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Plovdiv Havaalanı içindeki iş seyahatleri için, AVIS'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Plovdiv Havaalanı içindeki AVIS'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Plovdiv Havaalanıki AVIS konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için AVIS, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Plovdiv Havaalanı AVIS'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - AVIS Plovdiv Havaalanı araba kiralıyor

Plovdiv Havaalanı konumunda AVIS'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

PDV Havaalanında AVIS konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

AVIS'dan Plovdiv Havaalanıki en ucuz araba Skoda Citigo. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $17.97'dır.

Plovdiv Havaalanı yakınındaki benzin fiyatı nedir?

PDV Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $4.29 ile $4.96 arasında değişmektedir.

AVIS araba kiralama rezervasyonumu Plovdiv Havaalanı bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

AVIS, Plovdiv Havaalanıki [PDV] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve AVIS araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Plovdiv Havaalanı adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!