900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Billy Bishop Toronto City Havaalanı bulunan 7-SEATER kiralık araba [YTZ]

7-SEATER Billy Bishop Toronto City Havaalanı araç kiralama fırsatlarımızı inceleyin ve en uygun teklifi seçin. YTZ Havaalanında bulunan 7-SEATER araç kiralama firmalarını, fiyatlarını ve tedarikçilerini öğrenin.

Van

Dodge Caravan

hertz
A
7
5
3
Dodge Caravan

şuradan:

$147.82 /güny

Standart

Toyota Corolla

hertz
A
5
4
4
Toyota Corolla

şuradan:

$147.82 /güny

JIP

Toyota Rav4

hertz
A
5
5
3
Toyota Rav4

şuradan:

$147.82 /güny

Kompakt

Chevrolet Sonic

hertz
A
5
4
3
Chevrolet Sonic

şuradan:

$147.82 /güny

Tam boy

Toyota Camry

hertz
A
5
4
4
Toyota Camry

şuradan:

$147.82 /güny

Ekonomi

Chevrolet Spark

hertz
A
5
4
2
Chevrolet Spark

şuradan:

$147.82 /güny

Billy Bishop Toronto City Havaalanı [YTZ], Kanada 7-SEATER kiralık araç sınıfları hakkında bilgi

Bu sınıf araçların ismi, bu araçların daha küçük 5 koltuklu araçlardan farklı olarak 7 koltuğa sahip olmalarından gelmektedir. Bu ilave 2 koltuk yalnızca daha geniş bir grup halinde seyahat etmeyi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda bagaj ve kişisel eşyalar için de ekstra alan sağlar. Bu nedenle, aile tatilleri veya büyük grup gezileri için sık sık 7 koltuklu araçlar seçilmektedir.

Bazen büyük bir grup insana uyacak şekilde 2 ayrı araç kiralamak yerine aşırı alana sahip tek bir araba kiralamak daha iyi bir fikirdir. Bir kiralık araba seçerken alan önceliklerinizden biri ise, büyük boy kiralama sınıfı sizin için mükemmel bir karar olacaktır.

7-SEATER YTZ Havaalanı araç kiralama

Billy Bishop Toronto City Havaalanı 7-SEATER sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modelleri ile sunulmaktadır:, veya benzer 7-SEATER kiralık araçlar.

Billy Bishop Toronto City Havaalanı yakınlarındaki 7-SEATER araba kiralama yerleri

Billy Bishop Toronto City Havaalanı konumuna en yakın yerde ve havaalanı dışındaki araç kiralama noktalarındaki araba kiralama fırsatlarını kontrol etmeyi unutmayın. Otomobillerin fiyatları ve bulunabilirliği genellikle farklıdır. En iyi seçimi yaptığınızdan emin olun.

Havalimanları yakınlarında araç kiralama noktaları

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

En iyi 7-SEATER Billy Bishop Toronto City Havaalanı araç kiralama tedarikçileri

Billy Bishop Toronto City Havaalanı [YTZ] 7-SEATER araba kiralama anlaşmasını en iyi şekilde yapmak için, yalnızca kiralık aracın modeline ve fiyatına değil, aynı zamanda bu anlaşmayı sağlayan araç kiralama acentesine de dikkat edin. Billy Bishop Toronto City Havaalanı Havaalanında 7-SEATER araç sunan araç kiralama acenteleri, farklı müşterilerimizden farklı araç kiralama koşullarına ve puanlama ortalamalarına sahiptir.

Billy Bishop Toronto City Havaalanı bulunan 7-SEATER araba kiralama tekliflerinin en geniş çeşitliliği ENTERPRISE tarafından sağlanmaktadır.

Enterprise

Enterprise 1384 reviews

8.6 / 10

NATIONAL ehi

NATIONAL 829 reviews

8.6 / 10

AVIS ABG

AVIS 140 reviews

7.9 / 10

Hertz Corporate

Hertz 238 reviews

7.7 / 10

ACE

ACE 50 reviews

5.4 / 10

Sıkça sorulan sorular - 7-SEATER Billy Bishop Toronto City Havaalanı araba kiralama

Billy Bishop Toronto City Havaalanı konumunda 7-SEATER araç kiralama rezervasyonu nasıl yapılır?

Arama formunda gerekli teslim alma konumunu ve teslim etme adresini yazmaya başlayın ve açılır listeden en uygun olanları seçin. Kiralama için gerekli tarih ve saati seçin. Arama sonuçları sayfasında, tercih ettiğiniz kiralık araç sınıfına göre tüm araç kiralama fırsatlarını filtreleyebilir ve sıralayabilirsiniz.

YTZ Havaalanında en ucuz 7-SEATER araba kiralama hangisidir?

Billy Bishop Toronto City Havaalanı en ucuz 7-SEATER arabası hertz'dan Dodge Caravan aracıdır. Günlük fiyatı $147.82 civarındadır.

Billy Bishop Toronto City Havaalanı içindeki 7-SEATER otomobil için ne kadar yakıt harcayacağım?

YTZ Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $3.31 ile $3.94 arasında değişmektedir.

mini 4.5l/100km 51 US mpg
ekonomi 5.1l/100km 46 US mpg
kompakt 5.3l/100km 44 US mpg
orta 7.0l/100km 33 US mpg
standart 7.0l/100km 33 US mpg
tam boyut 7.4l/100km 31 US mpg
7 kişilik 7.4l/100km 31 US mpg
premium 9.1l/100km 25 US mpg
minibüs 7.8-11.6l/100km 20-30 US mpg
JİP 8.6l/100km 27 US mpg
van 11.6l/100km 20 US mpg
egzotik/spor 10.6l/100km 22 US mpg
cabrio 5-9l/100km 26-47 US mpg

Yani, 7-SEATER 100 km sürmek için yaklaşık 7.1$ harcayacaksınız. 7-SEATER araçta ile 100 ABD mili bir sürüş de size yaklaşık 11.4$ mal olacak.

Billy Bishop Toronto City Havaalanı 7-SEATER kiralık araba alırken nelere ihtiyacım var?

Genellikle, şunları sunmak yeterlidir:

  • Tam ehliyet. İngiltere ehliyeti sahipleri aynı zamanda fotoğraflı kimlik de sunmak zorundadır. Ehliyetiniz Roma alfabesinde değilse (yani Arapça, Yunanca, Kiril veya Çince ise), yerel ehliyetinizle birlikte uluslararası bir sürüş izni getirmeniz gerekir.
  • Geçerli fotoğraflı kimlik (pasaport veya ulusal kimlik).
  • Asıl sürücü adına geçerli bir kredi kartı. Kiralama masasında bir araç kiralama depozitosu için ön provizyon alınması gerekir.

Billy Bishop Toronto City Havaalanı 7-SEATER aracını kiralamak için kaç yaşında olmalıyım?

Billy Bishop Toronto City Havaalanı 7-SEATER aracını kiralamak için genellikle 25 ile 70 yaş arasında olmanız gerekir. Billy Bishop Toronto City Havaalanı araç kiralama şirketlerinin yaş sınırlamaları önemli ölçüde farklılık gösteriyor.

Bu yaş sınırlamalarının dışında kalırsanız, ek bir genç sürücü ek ücreti veya üst düzey sürücü ücreti ödemeniz veya ek sigorta satın almanız koşuluyla araç kiralamanıza izin verecek araç kiralama sağlayıcılarını her zaman bulabilirsiniz.

7-SEATER arabasını tek yönlü kiralamak mümkün müdür?

Evet, bazı satıcılar Billy Bishop Toronto City Havaalanı bu şekilde 7-SEATER araç kiralama hizmeti sağlıyor. Bir sağlayıcı seçerken dikkatli olun. Tek yönlü kiralamalar arıyorsanız, bazı kısıtlamaların ve ek ödemelerin geçerli olabileceği konusunda hazırlıklı olun. Tek yönlü kiralamanın gerçek kullanılabilirliğinden ve maliyetinden emin olmak için şirketle iletişim kurmayı unutmayın.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!