900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Halifax - Havaalani bulunan DOLLAR kiralık arabalar [Airport_Code]

Halifax - Havaalani havaalanında mevcut büyük DOLLAR araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Ekonomi

Chevrolet Spark

dollar
A
5
4
2
Chevrolet Spark

şuradan:

$57.15 /güny

Kompakt

Kia Rio

dollar
A
5
5
3
Kia Rio

şuradan:

$57.15 /güny

Standart

Toyota Corolla

dollar
A
5
4
4
Toyota Corolla

şuradan:

$59.40 /güny

JIP

Toyota Rav4

dollar
A
5
5
3
Toyota Rav4

şuradan:

$61.63 /güny

Tam boy

Toyota Camry

dollar
A
5
4
4
Toyota Camry

şuradan:

$64.64 /güny

Kompakt

Chevrolet Sonic

hertz
A
5
4
3
Chevrolet Sonic

şuradan:

$61.31 /güny

Kompakt

Hyundai Accent أو ما شابه

alamo
A
5
4
3
Hyundai Accent أو ما شابه

şuradan:

$82.32 /güny

Tam boy

Dodge Charger

thrifty
A
5
4
4
Dodge Charger

şuradan:

$69.26 /güny

Standart

Chevrolet Cruze

budget
A
5
4
4
Chevrolet Cruze

şuradan:

$72.30 /güny

Standart

BMW 3 Series

enterprise
A
5
4
4
BMW 3 Series

şuradan:

$128.39 /güny

Van

Dodge Caravan

budget
A
7
5
3
Dodge Caravan

şuradan:

$73.70 /güny

Ekonomi

Kia Rio أو ما شابه

alamo
A
4
3
1
Kia Rio أو ما شابه

şuradan:

$81.09 /güny

JIP

Jeep Renegade

alamo
A
5
3
2
Jeep Renegade

şuradan:

$86.65 /güny

JIP

Chevrolet Tahoe

alamo
A
7
5
3
Chevrolet Tahoe

şuradan:

$163.09 /güny

Lüks

Chrysler 300

thrifty
A
5
4
5
Chrysler 300

şuradan:

$92.81 /güny

Lüks

Cadillac CTS

alamo
A
5
4
5
Cadillac CTS

şuradan:

$154.43 /güny

Convertible

Ford Mustang Convertible

enterprise
A
4
2
2
Ford Mustang Convertible

şuradan:

$138.04 /güny

Egzotik

Ford Flex

alamo
A
6
5
4
Ford Flex

şuradan:

$148.86 /güny

Halifax - Havaalani DOLLAR hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, DOLLAR'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve DOLLAR'un Halifax - Havaalani sağladığı bonuslar hakkında [YHZ] bilgiler bulabilirsiniz.

Dollar Car Rental

Şirket ismi:

Dollar Car Rental

Adres:

1 BELL BLVD, ENFIELD, NS (NS), CANADA, B2T 1K2

Telefon:

(866) 434-2226

Yakıt politikası

Fiyata dahil

Teslim alış türü

Havalimanı terminalinden teslim alış

Ekstralar

  • - Ücretsiz ek sürücür
  • - Genç sürücü
  • - Havalimanı ücreti
  • - Yol yardımı
  • - Sınırsız kilometre

YHZ Havaalanı yakınındaki DOLLAR konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Halifax - Havaalani yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Halifax - Havaalani en iyi araba kiralama şirketleri [YHZ]

DOLLAR'a alternatif olarak, Halifax - Havaalani [YHZ] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

ALAMO ehi

ALAMO 20 reviews

8.6 / 10

Enterprise

Enterprise 321 reviews

8.5 / 10

NATIONAL ehi

NATIONAL 145 reviews

8.4 / 10

BUDGET ABG

BUDGET 17 reviews

8.3 / 10

Hertz Corporate

Hertz 37 reviews

8 / 10

AVIS ABG

AVIS 12 reviews

7.9 / 10

THRIFTY

THRIFTY 19 reviews

7.8 / 10

ACE

ACE 8 reviews

5 / 10

Halifax - Havaalani [YHZ] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, HERTZ ve ALAMO firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Halifax - Havaalani en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Halifax - Havaalani havaalanında THRIFTY ve BUDGET tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Halifax - Havaalani [YHZ] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, ALAMO'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Halifax - Havaalani en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

Halifax - Havaalani büyük bir araba arıyorsanız, BUDGET'deki fırsatları göz önünde bulundurmalısınız. Çok sayıda 7 KIşILIK, VAN kiralama hizmetleri sunarlar.

Halifax - Havaalani içinde lüks bir araç kullanmak isteyenler için teklifleri THRIFTY'den incelemelisiniz. Halifax - Havaalani her zevkinize hitap edebilecek kadar LüKS, EGZOTIK ve CONVERTIBLE otomobillerini sunuyorlar.

DOLLAR Halifax - Havaalani Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Halifax - Havaalani DOLLAR YHZ, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Economy, Compact, Standard, Suv, Fullsize, Van, Luxury, Convertible, Exotic,.

DOLLAR Halifax - Havaalani için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Chevrolet Spark, ve Kia Rio أو ما شابه ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Kia Rio, Chevrolet Sonic, ve Hyundai Accent أو ما شابه ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

DOLLAR Halifax - Havaalanin “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Toyota Corolla, Chevrolet Cruze, ve BMW 3 Series .

DOLLAR Halifax - Havaalani Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: Toyota Camry, ve Dodge Charger .

DOLLAR Halifax - Havaalani konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Toyota Rav4, Jeep Renegade, ve Chevrolet Tahoe .

DOLLAR Halifax - Havaalani tarafından sağlanan Premium araba kiralama sınıfı şu araba modellerinden oluşur: Chrysler 300, ve Cadillac CTS .

DOLLAR Halifax - Havaalani içinden Cabrio araba kiralama sınıfını seçtikten sonra, mevcut araba modelleri ve Ford Mustang Convertible .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre DOLLAR Halifax - Havaalani Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Halifax - Havaalani içindeki DOLLAR'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Halifax - Havaalani içindeki iş seyahatleri için, DOLLAR'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Halifax - Havaalani içindeki DOLLAR'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Halifax - Havaalaniki DOLLAR konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için DOLLAR, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Halifax - Havaalani DOLLAR'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - DOLLAR Halifax - Havaalani araba kiralıyor

Halifax - Havaalani konumunda DOLLAR'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

YHZ Havaalanında DOLLAR konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

DOLLAR'dan Halifax - Havaalaniki en ucuz araba Chevrolet Spark. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $57.15'dır.

Halifax - Havaalani [YHZ]'daki en popüler DOLLAR kiralık araba hangisi?

DOLLAR'dan gelen Halifax - Havaalaniki en popüler kiralık araba şu anda TOYOTA RAV4. Bu araç için en düşük fiyat günde $61.63.

Halifax - Havaalani [YHZ] DOLLAR'dan en çok rezervasyon yapılan araba sınıfı hangisidir?

YHZ Havaalanında DOLLAR ülkesinden en sık rezervasyonu yapılan araba sınıfı . DOLLAR'dan en ucuz araç . Fiyatı gün başına $57.15 ile başlar.

Halifax - Havaalani yakınındaki benzin fiyatı nedir?

YHZ Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $3.17 ile $3.74 arasında değişmektedir.

DOLLAR araba kiralama rezervasyonumu Halifax - Havaalani bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

DOLLAR, Halifax - Havaalaniki [YHZ] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve DOLLAR araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Halifax - Havaalani adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!