900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Kenora Havaalani bulunan ECONOMY kiralık araba [YQK]

ECONOMY Kenora Havaalani araç kiralama fırsatlarımızı inceleyin ve en uygun teklifi seçin. YQK Havaalanında bulunan ECONOMY araç kiralama firmalarını, fiyatlarını ve tedarikçilerini öğrenin.

Ekonomi

Kia Rio

enterprise
A
4
3
1
Kia Rio

şuradan:

$28.71 /güny

Kompakt

Nissan Versa

enterprise
A
5
4
3
Nissan Versa

şuradan:

$29.92 /güny

Standart

Toyota Corolla

enterprise
A
5
4
4
Toyota Corolla

şuradan:

$31.14 /güny

Standart

Ford Fusion

enterprise
A
5
2
3
Ford Fusion

şuradan:

$33.57 /güny

Lüks

Chrysler 300

enterprise
A
5
4
5
Chrysler 300

şuradan:

$38.07 /güny

JIP

Toyota Rav4

enterprise
A
5
5
3
Toyota Rav4

şuradan:

$43.29 /güny

7 kişilik

Dodge Caravan

enterprise
A
7
5
3
Dodge Caravan

şuradan:

$43.29 /güny

Van

Chevrolet Silverado Ext Cab

enterprise
A
4
4
0
Chevrolet Silverado Ext Cab

şuradan:

$54.22 /güny

Kenora Havaalani [YQK], Kanada ECONOMY kiralık araç sınıfları hakkında bilgi

Ekonomi sınıfı kiralık araçlar, Avrupa'da ‘superminis’ veya Kuzey Amerika'da ‘subcompact’ olarak da adlandırılmaktadır. Ekonomi otomobilleri genellikle standarttan daha hafif ve küçüktür, ancak minilerden daha fazla alan ve konfor sunar.

Bu sınıftaki kiralık araçlar, ılımlı boyutunun yanı sıra düşük kira fiyatı ve büyük yakıt verimliliği büyük bir kombinasyonudur. Bu tür arabalar genellikle 4 yolcunun bagaj ve kişisel eşyaları için ek alan ile rahatça seyahat etmesine izin verir.

Tarihsel olarak ekonomi sınıfı, arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat etmek ve kişisel işlerle uğraşmak için ucuz bir çözüm olduğundan en popüler sınıflardan biridir.

ECONOMY YQK Havaalanı araç kiralama

Kenora Havaalani ECONOMY sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modelleri ile sunulmaktadır: Kia Rio, , veya benzer ECONOMY kiralık araçlar.

Sıkça sorulan sorular - ECONOMY Kenora Havaalani araba kiralama

Kenora Havaalani konumunda ECONOMY araç kiralama rezervasyonu nasıl yapılır?

Arama formunda gerekli teslim alma konumunu ve teslim etme adresini yazmaya başlayın ve açılır listeden en uygun olanları seçin. Kiralama için gerekli tarih ve saati seçin. Arama sonuçları sayfasında, tercih ettiğiniz kiralık araç sınıfına göre tüm araç kiralama fırsatlarını filtreleyebilir ve sıralayabilirsiniz.

YQK Havaalanında en ucuz ECONOMY araba kiralama hangisidir?

Kenora Havaalani en ucuz ECONOMY arabası enterprise'dan Kia Rio aracıdır. Günlük fiyatı $28.71 civarındadır.

Kenora Havaalani içindeki ECONOMY otomobil için ne kadar yakıt harcayacağım?

Kenora Havaalani ECONOMY kiralık araba alırken nelere ihtiyacım var?

Genellikle, şunları sunmak yeterlidir:

  • Tam ehliyet. İngiltere ehliyeti sahipleri aynı zamanda fotoğraflı kimlik de sunmak zorundadır. Ehliyetiniz Roma alfabesinde değilse (yani Arapça, Yunanca, Kiril veya Çince ise), yerel ehliyetinizle birlikte uluslararası bir sürüş izni getirmeniz gerekir.
  • Geçerli fotoğraflı kimlik (pasaport veya ulusal kimlik).
  • Asıl sürücü adına geçerli bir kredi kartı. Kiralama masasında bir araç kiralama depozitosu için ön provizyon alınması gerekir.

Kenora Havaalani ECONOMY aracını kiralamak için kaç yaşında olmalıyım?

Kenora Havaalani ECONOMY aracını kiralamak için genellikle 25 ile 70 yaş arasında olmanız gerekir. Kenora Havaalani araç kiralama şirketlerinin yaş sınırlamaları önemli ölçüde farklılık gösteriyor.

Bu yaş sınırlamalarının dışında kalırsanız, ek bir genç sürücü ek ücreti veya üst düzey sürücü ücreti ödemeniz veya ek sigorta satın almanız koşuluyla araç kiralamanıza izin verecek araç kiralama sağlayıcılarını her zaman bulabilirsiniz.

ECONOMY arabasını tek yönlü kiralamak mümkün müdür?

Evet, bazı satıcılar Kenora Havaalani bu şekilde ECONOMY araç kiralama hizmeti sağlıyor. Bir sağlayıcı seçerken dikkatli olun. Tek yönlü kiralamalar arıyorsanız, bazı kısıtlamaların ve ek ödemelerin geçerli olabileceği konusunda hazırlıklı olun. Tek yönlü kiralamanın gerçek kullanılabilirliğinden ve maliyetinden emin olmak için şirketle iletişim kurmayı unutmayın.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!