900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Medicine Hat Havaalanı bulunan SUV kiralık araba [YXH]

SUV Medicine Hat Havaalanı araç kiralama fırsatlarımızı inceleyin ve en uygun teklifi seçin. YXH Havaalanında bulunan SUV araç kiralama firmalarını, fiyatlarını ve tedarikçilerini öğrenin.

Standart

Hyundai Sonata

avis
A
5
4
4
Hyundai Sonata

şuradan:

$132.24 /güny

Ekonomi

Chevrolet Spark

avis
A
5
4
2
Chevrolet Spark

şuradan:

$135.92 /güny

Kompakt

Chevrolet Sonic

avis
A
5
4
3
Chevrolet Sonic

şuradan:

$141.26 /güny

Tam boy

Chevrolet Impala

avis
A
5
4
4
Chevrolet Impala

şuradan:

$162.97 /güny

Medicine Hat Havaalanı [YXH], Kanada SUV kiralık araç sınıfları hakkında bilgi

Kısaltma JIP olarak bilinen spor araçlar, genellikle 4 çekiş ile birlikte yükseltilmiş yerden yükseklik ve bol alana sahip büyük bir otomobillerdir. Bu sınıftaki kiralık arabalar açık havada aktif turizm ve aile tatilleri için mükemmeldir.

Mevcut dört tekerlekten çekiş mekanizması, optimize edilmiş şanzıman ve güçlü motor, JIP'lerin konforlu bir yol dışı seyahat kabiliyetine sahip olmasını sağlar. Ayrıca, daha küçük bir araca sığmayacak kadar büyük miktarda bagaj veya ekipmana uyacak bol miktarda bagaj ve iç mekân da mevcuttur.

SUV YXH Havaalanı araç kiralama

Medicine Hat Havaalanı SUV sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modelleri ile sunulmaktadır:, veya benzer SUV kiralık araçlar.

En iyi SUV Medicine Hat Havaalanı araç kiralama tedarikçileri

Medicine Hat Havaalanı [YXH] SUV araba kiralama anlaşmasını en iyi şekilde yapmak için, yalnızca kiralık aracın modeline ve fiyatına değil, aynı zamanda bu anlaşmayı sağlayan araç kiralama acentesine de dikkat edin. Medicine Hat Havaalanı Havaalanında SUV araç sunan araç kiralama acenteleri, farklı müşterilerimizden farklı araç kiralama koşullarına ve puanlama ortalamalarına sahiptir.

Medicine Hat Havaalanı bulunan SUV araba kiralama tekliflerinin en geniş çeşitliliği AVIS ABG tarafından sağlanmaktadır.

AVIS ABG

AVIS 8 reviews

9 / 10

Sıkça sorulan sorular - SUV Medicine Hat Havaalanı araba kiralama

Medicine Hat Havaalanı konumunda SUV araç kiralama rezervasyonu nasıl yapılır?

Arama formunda gerekli teslim alma konumunu ve teslim etme adresini yazmaya başlayın ve açılır listeden en uygun olanları seçin. Kiralama için gerekli tarih ve saati seçin. Arama sonuçları sayfasında, tercih ettiğiniz kiralık araç sınıfına göre tüm araç kiralama fırsatlarını filtreleyebilir ve sıralayabilirsiniz.

YXH Havaalanında en ucuz SUV araba kiralama hangisidir?

Medicine Hat Havaalanı en ucuz SUV arabası avis'dan Hyundai Sonata aracıdır. Günlük fiyatı $132.24 civarındadır.

Medicine Hat Havaalanı içindeki SUV otomobil için ne kadar yakıt harcayacağım?

YXH Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $2.74 ile $3.66 arasında değişmektedir.

mini 4.5l/100km 51 US mpg
ekonomi 5.1l/100km 46 US mpg
kompakt 5.3l/100km 44 US mpg
orta 7.0l/100km 33 US mpg
standart 7.0l/100km 33 US mpg
tam boyut 7.4l/100km 31 US mpg
7 kişilik 7.4l/100km 31 US mpg
premium 9.1l/100km 25 US mpg
minibüs 7.8-11.6l/100km 20-30 US mpg
JİP 8.6l/100km 27 US mpg
van 11.6l/100km 20 US mpg
egzotik/spor 10.6l/100km 22 US mpg
cabrio 5-9l/100km 26-47 US mpg

Yani, SUV 100 km sürmek için yaklaşık 7.25$ harcayacaksınız. SUV araçta ile 100 ABD mili bir sürüş de size yaklaşık 11.7$ mal olacak.

Medicine Hat Havaalanı SUV kiralık araba alırken nelere ihtiyacım var?

Genellikle, şunları sunmak yeterlidir:

  • Tam ehliyet. İngiltere ehliyeti sahipleri aynı zamanda fotoğraflı kimlik de sunmak zorundadır. Ehliyetiniz Roma alfabesinde değilse (yani Arapça, Yunanca, Kiril veya Çince ise), yerel ehliyetinizle birlikte uluslararası bir sürüş izni getirmeniz gerekir.
  • Geçerli fotoğraflı kimlik (pasaport veya ulusal kimlik).
  • Asıl sürücü adına geçerli bir kredi kartı. Kiralama masasında bir araç kiralama depozitosu için ön provizyon alınması gerekir.

Medicine Hat Havaalanı SUV aracını kiralamak için kaç yaşında olmalıyım?

Medicine Hat Havaalanı SUV aracını kiralamak için genellikle 25 ile 70 yaş arasında olmanız gerekir. Medicine Hat Havaalanı araç kiralama şirketlerinin yaş sınırlamaları önemli ölçüde farklılık gösteriyor.

Bu yaş sınırlamalarının dışında kalırsanız, ek bir genç sürücü ek ücreti veya üst düzey sürücü ücreti ödemeniz veya ek sigorta satın almanız koşuluyla araç kiralamanıza izin verecek araç kiralama sağlayıcılarını her zaman bulabilirsiniz.

SUV arabasını tek yönlü kiralamak mümkün müdür?

Evet, bazı satıcılar Medicine Hat Havaalanı bu şekilde SUV araç kiralama hizmeti sağlıyor. Bir sağlayıcı seçerken dikkatli olun. Tek yönlü kiralamalar arıyorsanız, bazı kısıtlamaların ve ek ödemelerin geçerli olabileceği konusunda hazırlıklı olun. Tek yönlü kiralamanın gerçek kullanılabilirliğinden ve maliyetinden emin olmak için şirketle iletişim kurmayı unutmayın.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!