900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Port Hardy - Havaalani bulunan VAN kiralık araba [YZT]

VAN Port Hardy - Havaalani araç kiralama fırsatlarımızı inceleyin ve en uygun teklifi seçin. YZT Havaalanında bulunan VAN araç kiralama firmalarını, fiyatlarını ve tedarikçilerini öğrenin.

Ekonomi

Toyota Yaris

budget
A
5
3
2
Toyota Yaris

şuradan:

$39.45 /güny

Kompakt

Chevrolet Sonic

budget
A
5
5
3
Chevrolet Sonic

şuradan:

$40.90 /güny

Standart

Chevrolet Cruze

budget
A
5
4
4
Chevrolet Cruze

şuradan:

$44.51 /güny

Standart

Toyota Corolla

national
A
5
4
4
Toyota Corolla

şuradan:

$62.17 /güny

Tam boy

Chevrolet Impala

budget
A
5
4
4
Chevrolet Impala

şuradan:

$48.12 /güny

JIP

Ford Escape

budget
A
5
5
3
Ford Escape

şuradan:

$58.96 /güny

JIP

Hyundai Santa Fe

national
A
5
5
4
Hyundai Santa Fe

şuradan:

$131.23 /güny

Lüks

Chevrolet Silverado

budget
A
2
2
4
Chevrolet Silverado

şuradan:

$70.78 /güny

7 kişilik

Dodge Caravan

budget
A
7
5
3
Dodge Caravan

şuradan:

$79.92 /güny

Port Hardy - Havaalani [YZT], Kanada VAN kiralık araç sınıfları hakkında bilgi

Vanlar, insan taşıyıcıları olarak da bilinen büyük 10-12 kişilik binek araçlardır. Bu geniş arabalar genellikle büyük aileleri veya geniş insan gruplarını taşımak için seçilir. Vanlar da böyle bir gereklilik meydana gelmesi durumunda eşya taşımak için de ideal araçlardır. Örneğin, başka bir taşıma seçeneği yoksa ev taşırken bir kiralık minibüs iyi bir çözüm olabilir.

Bu arabalar, diğer kiralık sınıflardan gelen arabalarla elde edilemeyen aşırı miktarda alana ihtiyaç duyan insanlar için bir öncelik olmalıdır.

VAN YZT Havaalanı araç kiralama

Port Hardy - Havaalani VAN sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modelleri ile sunulmaktadır:, veya benzer VAN kiralık araçlar.

Port Hardy - Havaalani yakınlarındaki VAN araba kiralama yerleri

Port Hardy - Havaalani konumuna en yakın yerde ve havaalanı dışındaki araç kiralama noktalarındaki araba kiralama fırsatlarını kontrol etmeyi unutmayın. Otomobillerin fiyatları ve bulunabilirliği genellikle farklıdır. En iyi seçimi yaptığınızdan emin olun.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

En iyi VAN Port Hardy - Havaalani araç kiralama tedarikçileri

Port Hardy - Havaalani [YZT] VAN araba kiralama anlaşmasını en iyi şekilde yapmak için, yalnızca kiralık aracın modeline ve fiyatına değil, aynı zamanda bu anlaşmayı sağlayan araç kiralama acentesine de dikkat edin. Port Hardy - Havaalani Havaalanında VAN araç sunan araç kiralama acenteleri, farklı müşterilerimizden farklı araç kiralama koşullarına ve puanlama ortalamalarına sahiptir.

Port Hardy - Havaalani bulunan VAN araba kiralama tekliflerinin en geniş çeşitliliği BUDGET ABG tarafından sağlanmaktadır.

BUDGET ABG

BUDGET 469 reviews

7.9 / 10

Sıkça sorulan sorular - VAN Port Hardy - Havaalani araba kiralama

Port Hardy - Havaalani konumunda VAN araç kiralama rezervasyonu nasıl yapılır?

Arama formunda gerekli teslim alma konumunu ve teslim etme adresini yazmaya başlayın ve açılır listeden en uygun olanları seçin. Kiralama için gerekli tarih ve saati seçin. Arama sonuçları sayfasında, tercih ettiğiniz kiralık araç sınıfına göre tüm araç kiralama fırsatlarını filtreleyebilir ve sıralayabilirsiniz.

YZT Havaalanında en ucuz VAN araba kiralama hangisidir?

Port Hardy - Havaalani en ucuz VAN arabası budget'dan Toyota Yaris aracıdır. Günlük fiyatı $39.45 civarındadır.

Port Hardy - Havaalani içindeki VAN otomobil için ne kadar yakıt harcayacağım?

Port Hardy - Havaalani VAN kiralık araba alırken nelere ihtiyacım var?

Genellikle, şunları sunmak yeterlidir:

  • Tam ehliyet. İngiltere ehliyeti sahipleri aynı zamanda fotoğraflı kimlik de sunmak zorundadır. Ehliyetiniz Roma alfabesinde değilse (yani Arapça, Yunanca, Kiril veya Çince ise), yerel ehliyetinizle birlikte uluslararası bir sürüş izni getirmeniz gerekir.
  • Geçerli fotoğraflı kimlik (pasaport veya ulusal kimlik).
  • Asıl sürücü adına geçerli bir kredi kartı. Kiralama masasında bir araç kiralama depozitosu için ön provizyon alınması gerekir.

Port Hardy - Havaalani VAN aracını kiralamak için kaç yaşında olmalıyım?

Port Hardy - Havaalani VAN aracını kiralamak için genellikle 25 ile 70 yaş arasında olmanız gerekir. Port Hardy - Havaalani araç kiralama şirketlerinin yaş sınırlamaları önemli ölçüde farklılık gösteriyor.

Bu yaş sınırlamalarının dışında kalırsanız, ek bir genç sürücü ek ücreti veya üst düzey sürücü ücreti ödemeniz veya ek sigorta satın almanız koşuluyla araç kiralamanıza izin verecek araç kiralama sağlayıcılarını her zaman bulabilirsiniz.

VAN arabasını tek yönlü kiralamak mümkün müdür?

Evet, bazı satıcılar Port Hardy - Havaalani bu şekilde VAN araç kiralama hizmeti sağlıyor. Bir sağlayıcı seçerken dikkatli olun. Tek yönlü kiralamalar arıyorsanız, bazı kısıtlamaların ve ek ödemelerin geçerli olabileceği konusunda hazırlıklı olun. Tek yönlü kiralamanın gerçek kullanılabilirliğinden ve maliyetinden emin olmak için şirketle iletişim kurmayı unutmayın.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!