900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

St Johns - Havaalani bulunan DOLLAR kiralık arabalar [Airport_Code]

St Johns - Havaalani havaalanında mevcut büyük DOLLAR araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Ekonomi

Kia Rio

national
A
4
3
1
Kia Rio

şuradan:

$100.12 /güny

Kompakt

Nissan Versa

national
A
5
4
3
Nissan Versa

şuradan:

$101.44 /güny

Standart

Toyota Corolla

national
A
5
4
4
Toyota Corolla

şuradan:

$102.64 /güny

Standart

Chevrolet Malibu

alamo
A
5
4
4
Chevrolet Malibu

şuradan:

$172.34 /güny

JIP

Ford Escape

national
A
5
5
3
Ford Escape

şuradan:

$142.81 /güny

JIP

Jeep Grand Cherokee

national
A
5
5
4
Jeep Grand Cherokee

şuradan:

$219.43 /güny

St Johns - Havaalani DOLLAR hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, DOLLAR'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve DOLLAR'un St Johns - Havaalani sağladığı bonuslar hakkında [YYT] bilgiler bulabilirsiniz.

Dollar Car Rental

Şirket ismi:

Dollar Car Rental

Adres:

4 CRAIG DOBBINS WAY, SAINT JOHNS, NL (NL), CANADA, A1A 4Y3

Telefon:

(866) 434-2226

St Johns - Havaalani en iyi araba kiralama şirketleri [YYT]

DOLLAR'a alternatif olarak, St Johns - Havaalani [YYT] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

NATIONAL ehi

NATIONAL 138 reviews

8.4 / 10

Enterprise

Enterprise 309 reviews

8.4 / 10

AVIS ABG

AVIS 12 reviews

7.9 / 10

Hertz Corporate

Hertz 35 reviews

7.9 / 10

THRIFTY

THRIFTY 147 reviews

7.9 / 10

BUDGET ABG

BUDGET 496 reviews

7.8 / 10

St Johns - Havaalani [YYT] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, NATIONAL firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. St Johns - Havaalani en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

St Johns - Havaalani havaalanında NATIONAL ve ALAMO tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

St Johns - Havaalani [YYT] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, NATIONAL'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı St Johns - Havaalani en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

DOLLAR St Johns - Havaalani Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

St Johns - Havaalani DOLLAR YYT, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Economy, Compact, Standard, Suv,.

DOLLAR St Johns - Havaalani için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz ve Kia Rio ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için ve Nissan Versa ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

DOLLAR St Johns - Havaalanin “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Toyota Corolla, ve Chevrolet Malibu .

DOLLAR St Johns - Havaalani konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Ford Escape, ve Jeep Grand Cherokee .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre DOLLAR St Johns - Havaalani Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • St Johns - Havaalani içindeki DOLLAR'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • St Johns - Havaalani içindeki iş seyahatleri için, DOLLAR'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, St Johns - Havaalani içindeki DOLLAR'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, St Johns - Havaalaniki DOLLAR konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için DOLLAR, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. St Johns - Havaalani DOLLAR'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - DOLLAR St Johns - Havaalani araba kiralıyor

St Johns - Havaalani konumunda DOLLAR'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

YYT Havaalanında DOLLAR konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

DOLLAR'dan St Johns - Havaalaniki en ucuz araba Kia Rio. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $100.12'dır.

St Johns - Havaalani yakınındaki benzin fiyatı nedir?

YYT Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $3.13 ile $3.89 arasında değişmektedir.

DOLLAR araba kiralama rezervasyonumu St Johns - Havaalani bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

DOLLAR, St Johns - Havaalaniki [YYT] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve DOLLAR araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

St Johns - Havaalani adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!