900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Guangzhou Baiyun Uluslararası Havaalanı bulunan LUXURY kiralık araba [CAN]

LUXURY Guangzhou Baiyun Uluslararası Havaalanı araç kiralama fırsatlarımızı inceleyin ve en uygun teklifi seçin. CAN Havaalanında bulunan LUXURY araç kiralama firmalarını, fiyatlarını ve tedarikçilerini öğrenin.

7 kişilik

Toyota Previa

ehi
A
7
5
1
Toyota Previa

şuradan:

$64.27 /güny

JIP

Hyundai iX35

ehi
A
5
5
4
Hyundai iX35

şuradan:

$43.03 /güny

Kompakt

Volkswagen Lavida

ehi
A
5
5
3
Volkswagen Lavida

şuradan:

$31.48 /güny

Standart

Volkswagen Jetta

ehi
A
5
3
4
Volkswagen Jetta

şuradan:

$25.15 /güny

Tam boy

Peugeot 301

ehi
A
5
4
5
Peugeot 301

şuradan:

$25.15 /güny

Guangzhou Baiyun Uluslararası Havaalanı [CAN], Çin LUXURY kiralık araç sınıfları hakkında bilgi

Lüks sınıf kiralık araçlar, piyasadaki sadece en iyi ve en güzel araçlardan müteşekkildir. Bu arabalar sürüş deneyiminizi kesinlikle yeni bir seviyeye taşıyor. Üstün ses yalıtımı ve modernize edilmiş zengin bir iç mekân ile optimize edilmiş olan bu arabalara, en kısa yolculuklardan sonra bile kayıtsız kalamayacaksınız.

Araba kiralamada para sizin için önemli bir sorun değilse, lüks araç kiralama konfor ve şıklık söz konusu olduğunda mutlak olarak bir adım öndedir. Bu arabalar, sokağa her girişinizde insanların kafalarını arabanıza çevirmelerini sağlayacak.

LUXURY CAN Havaalanı araç kiralama

Guangzhou Baiyun Uluslararası Havaalanı LUXURY sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modelleri ile sunulmaktadır:, veya benzer LUXURY kiralık araçlar.

Guangzhou Baiyun Uluslararası Havaalanı yakınlarındaki LUXURY araba kiralama yerleri

Guangzhou Baiyun Uluslararası Havaalanı konumuna en yakın yerde ve havaalanı dışındaki araç kiralama noktalarındaki araba kiralama fırsatlarını kontrol etmeyi unutmayın. Otomobillerin fiyatları ve bulunabilirliği genellikle farklıdır. En iyi seçimi yaptığınızdan emin olun.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Sıkça sorulan sorular - LUXURY Guangzhou Baiyun Uluslararası Havaalanı araba kiralama

Guangzhou Baiyun Uluslararası Havaalanı konumunda LUXURY araç kiralama rezervasyonu nasıl yapılır?

Arama formunda gerekli teslim alma konumunu ve teslim etme adresini yazmaya başlayın ve açılır listeden en uygun olanları seçin. Kiralama için gerekli tarih ve saati seçin. Arama sonuçları sayfasında, tercih ettiğiniz kiralık araç sınıfına göre tüm araç kiralama fırsatlarını filtreleyebilir ve sıralayabilirsiniz.

CAN Havaalanında en ucuz LUXURY araba kiralama hangisidir?

Guangzhou Baiyun Uluslararası Havaalanı en ucuz LUXURY arabası ehi'dan Toyota Previa aracıdır. Günlük fiyatı $64.27 civarındadır.

Guangzhou Baiyun Uluslararası Havaalanı içindeki LUXURY otomobil için ne kadar yakıt harcayacağım?

CAN Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $3.40 ile $4.54 arasında değişmektedir.

mini 4.5l/100km 51 US mpg
ekonomi 5.1l/100km 46 US mpg
kompakt 5.3l/100km 44 US mpg
orta 7.0l/100km 33 US mpg
standart 7.0l/100km 33 US mpg
tam boyut 7.4l/100km 31 US mpg
7 kişilik 7.4l/100km 31 US mpg
premium 9.1l/100km 25 US mpg
minibüs 7.8-11.6l/100km 20-30 US mpg
JİP 8.6l/100km 27 US mpg
van 11.6l/100km 20 US mpg
egzotik/spor 10.6l/100km 22 US mpg
cabrio 5-9l/100km 26-47 US mpg

Yani, LUXURY 100 km sürmek için yaklaşık 9.55$ harcayacaksınız. LUXURY araçta ile 100 ABD mili bir sürüş de size yaklaşık 15.4$ mal olacak.

Guangzhou Baiyun Uluslararası Havaalanı LUXURY kiralık araba alırken nelere ihtiyacım var?

Genellikle, şunları sunmak yeterlidir:

  • Tam ehliyet. İngiltere ehliyeti sahipleri aynı zamanda fotoğraflı kimlik de sunmak zorundadır. Ehliyetiniz Roma alfabesinde değilse (yani Arapça, Yunanca, Kiril veya Çince ise), yerel ehliyetinizle birlikte uluslararası bir sürüş izni getirmeniz gerekir.
  • Geçerli fotoğraflı kimlik (pasaport veya ulusal kimlik).
  • Asıl sürücü adına geçerli bir kredi kartı. Kiralama masasında bir araç kiralama depozitosu için ön provizyon alınması gerekir.

Guangzhou Baiyun Uluslararası Havaalanı LUXURY aracını kiralamak için kaç yaşında olmalıyım?

Guangzhou Baiyun Uluslararası Havaalanı LUXURY aracını kiralamak için genellikle 25 ile 70 yaş arasında olmanız gerekir. Guangzhou Baiyun Uluslararası Havaalanı araç kiralama şirketlerinin yaş sınırlamaları önemli ölçüde farklılık gösteriyor.

Bu yaş sınırlamalarının dışında kalırsanız, ek bir genç sürücü ek ücreti veya üst düzey sürücü ücreti ödemeniz veya ek sigorta satın almanız koşuluyla araç kiralamanıza izin verecek araç kiralama sağlayıcılarını her zaman bulabilirsiniz.

LUXURY arabasını tek yönlü kiralamak mümkün müdür?

Evet, bazı satıcılar Guangzhou Baiyun Uluslararası Havaalanı bu şekilde LUXURY araç kiralama hizmeti sağlıyor. Bir sağlayıcı seçerken dikkatli olun. Tek yönlü kiralamalar arıyorsanız, bazı kısıtlamaların ve ek ödemelerin geçerli olabileceği konusunda hazırlıklı olun. Tek yönlü kiralamanın gerçek kullanılabilirliğinden ve maliyetinden emin olmak için şirketle iletişim kurmayı unutmayın.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!