900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Shenzhen Bao'an Uluslararası Havaalanı bulunan 7-SEATER kiralık araba [SZX]

7-SEATER Shenzhen Bao'an Uluslararası Havaalanı araç kiralama fırsatlarımızı inceleyin ve en uygun teklifi seçin. SZX Havaalanında bulunan 7-SEATER araç kiralama firmalarını, fiyatlarını ve tedarikçilerini öğrenin.

Kompakt

Volkswagen Lavida

EHI
A
5
5
3
Volkswagen Lavida

şuradan:

$32.89 /güny

Standart

Nissan Sylphy

EHI
A
5
4
5
Nissan Sylphy

şuradan:

$35.07 /güny

JIP

Hyundai iX35

EHI
A
5
5
4
Hyundai iX35

şuradan:

$41.23 /güny

Lüks

BMW 3 Series

EHI
A
5
4
5
BMW 3 Series

şuradan:

$82.16 /güny

Shenzhen Bao'an Uluslararası Havaalanı [SZX], Çin 7-SEATER kiralık araç sınıfları hakkında bilgi

Bu sınıf araçların ismi, bu araçların daha küçük 5 koltuklu araçlardan farklı olarak 7 koltuğa sahip olmalarından gelmektedir. Bu ilave 2 koltuk yalnızca daha geniş bir grup halinde seyahat etmeyi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda bagaj ve kişisel eşyalar için de ekstra alan sağlar. Bu nedenle, aile tatilleri veya büyük grup gezileri için sık sık 7 koltuklu araçlar seçilmektedir.

Bazen büyük bir grup insana uyacak şekilde 2 ayrı araç kiralamak yerine aşırı alana sahip tek bir araba kiralamak daha iyi bir fikirdir. Bir kiralık araba seçerken alan önceliklerinizden biri ise, büyük boy kiralama sınıfı sizin için mükemmel bir karar olacaktır.

7-SEATER SZX Havaalanı araç kiralama

Shenzhen Bao'an Uluslararası Havaalanı 7-SEATER sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modelleri ile sunulmaktadır:, veya benzer 7-SEATER kiralık araçlar.

Shenzhen Bao'an Uluslararası Havaalanı yakınlarındaki 7-SEATER araba kiralama yerleri

Shenzhen Bao'an Uluslararası Havaalanı konumuna en yakın yerde ve havaalanı dışındaki araç kiralama noktalarındaki araba kiralama fırsatlarını kontrol etmeyi unutmayın. Otomobillerin fiyatları ve bulunabilirliği genellikle farklıdır. En iyi seçimi yaptığınızdan emin olun.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Sıkça sorulan sorular - 7-SEATER Shenzhen Bao'an Uluslararası Havaalanı araba kiralama

Shenzhen Bao'an Uluslararası Havaalanı konumunda 7-SEATER araç kiralama rezervasyonu nasıl yapılır?

Arama formunda gerekli teslim alma konumunu ve teslim etme adresini yazmaya başlayın ve açılır listeden en uygun olanları seçin. Kiralama için gerekli tarih ve saati seçin. Arama sonuçları sayfasında, tercih ettiğiniz kiralık araç sınıfına göre tüm araç kiralama fırsatlarını filtreleyebilir ve sıralayabilirsiniz.

SZX Havaalanında en ucuz 7-SEATER araba kiralama hangisidir?

Shenzhen Bao'an Uluslararası Havaalanı en ucuz 7-SEATER arabası EHI'dan Volkswagen Lavida aracıdır. Günlük fiyatı $32.89 civarındadır.

Shenzhen Bao'an Uluslararası Havaalanı içindeki 7-SEATER otomobil için ne kadar yakıt harcayacağım?

SZX Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $3.41 ile $4.55 arasında değişmektedir.

mini 4.5l/100km 51 US mpg
ekonomi 5.1l/100km 46 US mpg
kompakt 5.3l/100km 44 US mpg
orta 7.0l/100km 33 US mpg
standart 7.0l/100km 33 US mpg
tam boyut 7.4l/100km 31 US mpg
7 kişilik 7.4l/100km 31 US mpg
premium 9.1l/100km 25 US mpg
minibüs 7.8-11.6l/100km 20-30 US mpg
JİP 8.6l/100km 27 US mpg
van 11.6l/100km 20 US mpg
egzotik/spor 10.6l/100km 22 US mpg
cabrio 5-9l/100km 26-47 US mpg

Yani, 7-SEATER 100 km sürmek için yaklaşık 7.8$ harcayacaksınız. 7-SEATER araçta ile 100 ABD mili bir sürüş de size yaklaşık 12.5$ mal olacak.

Shenzhen Bao'an Uluslararası Havaalanı 7-SEATER kiralık araba alırken nelere ihtiyacım var?

Genellikle, şunları sunmak yeterlidir:

  • Tam ehliyet. İngiltere ehliyeti sahipleri aynı zamanda fotoğraflı kimlik de sunmak zorundadır. Ehliyetiniz Roma alfabesinde değilse (yani Arapça, Yunanca, Kiril veya Çince ise), yerel ehliyetinizle birlikte uluslararası bir sürüş izni getirmeniz gerekir.
  • Geçerli fotoğraflı kimlik (pasaport veya ulusal kimlik).
  • Asıl sürücü adına geçerli bir kredi kartı. Kiralama masasında bir araç kiralama depozitosu için ön provizyon alınması gerekir.

Shenzhen Bao'an Uluslararası Havaalanı 7-SEATER aracını kiralamak için kaç yaşında olmalıyım?

Shenzhen Bao'an Uluslararası Havaalanı 7-SEATER aracını kiralamak için genellikle 25 ile 70 yaş arasında olmanız gerekir. Shenzhen Bao'an Uluslararası Havaalanı araç kiralama şirketlerinin yaş sınırlamaları önemli ölçüde farklılık gösteriyor.

Bu yaş sınırlamalarının dışında kalırsanız, ek bir genç sürücü ek ücreti veya üst düzey sürücü ücreti ödemeniz veya ek sigorta satın almanız koşuluyla araç kiralamanıza izin verecek araç kiralama sağlayıcılarını her zaman bulabilirsiniz.

7-SEATER arabasını tek yönlü kiralamak mümkün müdür?

Evet, bazı satıcılar Shenzhen Bao'an Uluslararası Havaalanı bu şekilde 7-SEATER araç kiralama hizmeti sağlıyor. Bir sağlayıcı seçerken dikkatli olun. Tek yönlü kiralamalar arıyorsanız, bazı kısıtlamaların ve ek ödemelerin geçerli olabileceği konusunda hazırlıklı olun. Tek yönlü kiralamanın gerçek kullanılabilirliğinden ve maliyetinden emin olmak için şirketle iletişim kurmayı unutmayın.

14CARS.com iOS ve Android araç kiralama uygulamaları

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!