900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Pula Havaalani bulunan ORYX kiralık arabalar [Airport_Code]

Pula Havaalani havaalanında mevcut büyük ORYX araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Mini

Volkswagen Up

right cars
M
4
3
2
Volkswagen Up

şuradan:

$25.92 /güny

Mini

Fiat 500

mack
M
4
3
2
Fiat 500

şuradan:

$41.96 /güny

Ekonomi

Volkswagen Polo

right cars
M
5
5
2
Volkswagen Polo

şuradan:

$26.44 /güny

Ekonomi

Mini Countryman

sixt
A
5
5
2
Mini Countryman

şuradan:

$88.44 /güny

Kompakt

Ford Focus

right cars
M
5
5
3
Ford Focus

şuradan:

$32.73 /güny

Kompakt

Mercedes A Class

hertz
A
5
5
3
Mercedes A Class

şuradan:

$94.31 /güny

Estate

Renault Clio Estate

autowill rent a car
M
5
5
4
Renault Clio Estate

şuradan:

$45.41 /güny

Estate

Mazda 6 Estate

alamo
A
5
5
5
Mazda 6 Estate

şuradan:

$145.16 /güny

JIP

Suzuki S-Cross

addcar
M
5
5
4
Suzuki S-Cross

şuradan:

$49.19 /güny

JIP

Range Rover Evoque

alamo
A
5
5
4
Range Rover Evoque

şuradan:

$213.97 /güny

Standart

Skoda Octavia

autowill rent a car
M
5
5
4
Skoda Octavia

şuradan:

$59.77 /güny

Standart

Opel Astra Sedan

autowill rent a car
M
5
5
4
Opel Astra Sedan

şuradan:

$92.53 /güny

Tam boy

Jaguar XE

alamo
A
5
4
4
Jaguar XE

şuradan:

$88.85 /güny

Tam boy

Audi A6

active
A
5
4
4
Audi A6

şuradan:

$143.82 /güny

7 kişilik

Renault Scenic

alamo
M
7
5
1
Renault Scenic

şuradan:

$91.72 /güny

7 kişilik

BMW 2 Series Gran Tourer

mack
A
7
5
1
BMW 2 Series Gran Tourer

şuradan:

$265.62 /güny

9 kişilik

Opel Vivaro

active
M
9
5
4
Opel Vivaro

şuradan:

$94.03 /güny

9 kişilik

Renault Trafic

alamo
M
9
5
4
Renault Trafic

şuradan:

$163.19 /güny

Van

Volkswagen Touran

active
M
5
5
4
Volkswagen Touran

şuradan:

$112.08 /güny

Lüks

Jaguar XF

alamo
A
5
4
3
Jaguar XF

şuradan:

$126.92 /güny

Lüks

Range Rover Sport

alamo
A
5
5
3
Range Rover Sport

şuradan:

$310.26 /güny

Convertible

Audi A3 Convertible

active
M
4
2
3
Audi A3 Convertible

şuradan:

$129.52 /güny

Convertible

Opel Cascada

alamo
M
4
2
3
Opel Cascada

şuradan:

$207.19 /güny

Pula Havaalani ORYX hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, ORYX'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve ORYX'un Pula Havaalani sağladığı bonuslar hakkında [PUY] bilgiler bulabilirsiniz.

ORYX Rent A Car

Şirket ismi:

ORYX Rent A Car

Adres:

PULA AIRPORT, Valtursko polje 210, PULA

Telefon:

+ 385 52 522 176

PUY Havaalanı yakınındaki ORYX konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Pula Havaalani yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Pula Havaalani en iyi araba kiralama şirketleri [PUY]

ORYX'a alternatif olarak, Pula Havaalani [PUY] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

ALAMO ehi

ALAMO 57 reviews

8.5 / 10

HERTZ

HERTZ 85 reviews

7.8 / 10

Firefly

Firefly 38 reviews

7.6 / 10

Carwiz

Carwiz 25 reviews

7.5 / 10

EUROPCAR Franchise

EUROPCAR 50 reviews

7.3 / 10

SIXT Franchise

SIXT 225 reviews

7.2 / 10

Enterprise Franchise

Enterprise 7 reviews

7.2 / 10

Addcar

Addcar 26 reviews

7.1 / 10

Active

Active 17 reviews

6.9 / 10

Avis Europe Franchise

Avis 9 reviews

6.8 / 10

BUDGET EMEA Franchise

BUDGET 25 reviews

6 / 10

Pula Havaalani [PUY] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, ve MACK firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Pula Havaalani en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Pula Havaalani havaalanında ve ALAMO tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Pula Havaalani [PUY] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, ADDCAR'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Pula Havaalani en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

Pula Havaalani büyük bir araba arıyorsanız, ACTIVE'deki fırsatları göz önünde bulundurmalısınız. Çok sayıda 7 KIşILIK, VAN kiralama hizmetleri sunarlar.

Pula Havaalani içinde lüks bir araç kullanmak isteyenler için teklifleri ALAMO'den incelemelisiniz. Pula Havaalani her zevkinize hitap edebilecek kadar LüKS, EGZOTIK ve CONVERTIBLE otomobillerini sunuyorlar.

ORYX Pula Havaalani Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Pula Havaalani ORYX PUY, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Mini, Economy, Compact, Estate, Suv, Standard, Fullsize, 7-seater, 9-seater, Van, Luxury, Convertible,.

ORYX Pula Havaalani için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Volkswagen Polo, ve Mini Countryman ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Ford Focus, ve Mercedes A Class ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

ORYX Pula Havaalanin “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Skoda Octavia, ve Opel Astra Sedan .

ORYX Pula Havaalani Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: Jaguar XE, ve Audi A6 .

ORYX Pula Havaalani konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Suzuki S-Cross, ve Range Rover Evoque .

ORYX Pula Havaalani tarafından sağlanan Premium araba kiralama sınıfı şu araba modellerinden oluşur: Jaguar XF, ve Range Rover Sport .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve ORYX Pula Havaalanin 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa Renault Scenic, ve BMW 2 Series Gran Tourer .

ORYX Pula Havaalani içinden Cabrio araba kiralama sınıfını seçtikten sonra, mevcut araba modelleri Audi A3 Convertible, ve Opel Cascada .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre ORYX Pula Havaalani Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Pula Havaalani içindeki ORYX'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Pula Havaalani içindeki iş seyahatleri için, ORYX'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Pula Havaalani içindeki ORYX'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Pula Havaalaniki ORYX konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için ORYX, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Pula Havaalani ORYX'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - ORYX Pula Havaalani araba kiralıyor

Pula Havaalani konumunda ORYX'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

PUY Havaalanında ORYX konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

ORYX'dan Pula Havaalaniki en ucuz araba Volkswagen Up. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $25.92'dır.

Pula Havaalani yakınındaki benzin fiyatı nedir?

PUY Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $5.37 ile $5.97 arasında değişmektedir.

ORYX araba kiralama rezervasyonumu Pula Havaalani bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

ORYX, Pula Havaalaniki [PUY] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve ORYX araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Pula Havaalani adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!