900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Rijeka Havaalani bulunan FIREFLY kiralık arabalar [Airport_Code]

Rijeka Havaalani havaalanında mevcut büyük FIREFLY araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Mini

Fiat 500

sixt
M
4
3
1
Fiat 500

şuradan:

$28.82 /güny

Mini

Suzuki Celerio

addcar
M
4
5
2
Suzuki Celerio

şuradan:

$49.85 /güny

Ekonomi

Opel Corsa

sixt
M
5
3
2
Opel Corsa

şuradan:

$30.47 /güny

Ekonomi

Renault Clio

alamo
M
4
5
2
Renault Clio

şuradan:

$133.80 /güny

Kompakt

Opel Astra

sixt
M
5
5
3
Opel Astra

şuradan:

$32.23 /güny

Kompakt

Opel Mokka

alamo
A
5
5
3
Opel Mokka

şuradan:

$250.76 /güny

JIP

Renault Captur

sixt
M
5
5
2
Renault Captur

şuradan:

$34.32 /güny

JIP

Range Rover Evoque

alamo
A
5
5
4
Range Rover Evoque

şuradan:

$353.80 /güny

Estate

Ford Focus Estate

sixt
M
5
5
4
Ford Focus Estate

şuradan:

$35.75 /güny

Estate

Mazda 6 Estate

alamo
A
5
5
5
Mazda 6 Estate

şuradan:

$283.16 /güny

Standart

Skoda Rapid

active
M
5
3
3
Skoda Rapid

şuradan:

$66.73 /güny

Standart

Mazda 6

alamo
M
5
5
4
Mazda 6

şuradan:

$212.38 /güny

Convertible

Mini Cooper Convertible

sixt
A
4
2
1
Mini Cooper Convertible

şuradan:

$101.57 /güny

7 kişilik

Opel Zafira

dollar thrifty
M
7
5
1
Opel Zafira

şuradan:

$105.20 /güny

7 kişilik

BMW 2 Series Gran Tourer

mack
A
7
5
1
BMW 2 Series Gran Tourer

şuradan:

$682.31 /güny

9 kişilik

Opel Vivaro

sixt
M
9
5
4
Opel Vivaro

şuradan:

$119.77 /güny

Van

Volkswagen Touran

active
M
5
5
4
Volkswagen Touran

şuradan:

$129.13 /güny

Tam boy

Mercedes C Class

global rent a car
A
5
4
4
Mercedes C Class

şuradan:

$139.27 /güny

Tam boy

Jaguar XE

alamo
A
5
4
4
Jaguar XE

şuradan:

$318.41 /güny

Lüks

Mercedes E Class

global rent a car
A
5
4
4
Mercedes E Class

şuradan:

$194.47 /güny

Lüks

Mercedes C Class Convertible

alamo
A
4
2
3
Mercedes C Class Convertible

şuradan:

$636.85 /güny

Rijeka Havaalani FIREFLY hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, FIREFLY'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve FIREFLY'un Rijeka Havaalani sağladığı bonuslar hakkında [RJK] bilgiler bulabilirsiniz.

Firefly Car Rental

Şirket ismi:

Firefly Car Rental

Adres:

Rijeka Airport, Omišalj, 51513

Telefon:

+385 91 311 0985

Rijeka Havaalani en iyi araba kiralama şirketleri [RJK]

FIREFLY'a alternatif olarak, Rijeka Havaalani [RJK] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

HERTZ

HERTZ 8 reviews

9.2 / 10

Active

Active 17 reviews

8.6 / 10

ALAMO ehi

ALAMO 73 reviews

8.2 / 10

ORYX

ORYX 23 reviews

8.1 / 10

Avis Europe Franchise

Avis 13 reviews

8 / 10

Fleet

Fleet 8 reviews

7.9 / 10

Enterprise Franchise

Enterprise 11 reviews

7.7 / 10

SIXT Franchise

SIXT 25 reviews

7.5 / 10

RideCar

RideCar 6 reviews

5.2 / 10

Rijeka Havaalani [RJK] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, SIXT ve ADDCAR firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Rijeka Havaalani en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Rijeka Havaalani havaalanında ACTIVE ve ALAMO tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Rijeka Havaalani [RJK] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, SIXT'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Rijeka Havaalani en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

Rijeka Havaalani büyük bir araba arıyorsanız, ACTIVE'deki fırsatları göz önünde bulundurmalısınız. Çok sayıda 7 KIşILIK, VAN kiralama hizmetleri sunarlar.

Rijeka Havaalani içinde lüks bir araç kullanmak isteyenler için teklifleri SIXT'den incelemelisiniz. Rijeka Havaalani her zevkinize hitap edebilecek kadar LüKS, EGZOTIK ve CONVERTIBLE otomobillerini sunuyorlar.

FIREFLY Rijeka Havaalani Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Rijeka Havaalani FIREFLY RJK, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Mini, Economy, Compact, Suv, Estate, Standard, Convertible, 7-seater, 9-seater, Van, Fullsize, Luxury,.

FIREFLY Rijeka Havaalani için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Opel Corsa, ve Renault Clio ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Opel Astra, ve Opel Mokka ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

FIREFLY Rijeka Havaalanin “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Skoda Rapid, ve Mazda 6 .

FIREFLY Rijeka Havaalani Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: Mercedes C Class, ve Jaguar XE .

FIREFLY Rijeka Havaalani konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Renault Captur, ve Range Rover Evoque .

FIREFLY Rijeka Havaalani tarafından sağlanan Premium araba kiralama sınıfı şu araba modellerinden oluşur: Mercedes E Class, ve Mercedes C Class Convertible .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve FIREFLY Rijeka Havaalanin 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa Opel Zafira, ve BMW 2 Series Gran Tourer .

FIREFLY Rijeka Havaalani içinden Cabrio araba kiralama sınıfını seçtikten sonra, mevcut araba modelleri ve Mini Cooper Convertible .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre FIREFLY Rijeka Havaalani Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Rijeka Havaalani içindeki FIREFLY'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Rijeka Havaalani içindeki iş seyahatleri için, FIREFLY'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Rijeka Havaalani içindeki FIREFLY'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Rijeka Havaalaniki FIREFLY konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için FIREFLY, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Rijeka Havaalani FIREFLY'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - FIREFLY Rijeka Havaalani araba kiralıyor

Rijeka Havaalani konumunda FIREFLY'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

RJK Havaalanında FIREFLY konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

FIREFLY'dan Rijeka Havaalaniki en ucuz araba Fiat 500. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $28.82'dır.

Rijeka Havaalani yakınındaki benzin fiyatı nedir?

RJK Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $5.37 ile $6.17 arasında değişmektedir.

FIREFLY araba kiralama rezervasyonumu Rijeka Havaalani bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

FIREFLY, Rijeka Havaalaniki [RJK] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve FIREFLY araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Rijeka Havaalani adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!