900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Brno - Havaalani bulunan FLIZZR kiralık arabalar [Airport_Code]

Brno - Havaalani havaalanında mevcut büyük FLIZZR araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Ekonomi

Volkswagen Polo

budget
M
5
5
2
Volkswagen Polo

şuradan:

$52.15 /güny

Mini

Skoda Citigo

budget
M
4
3
2
Skoda Citigo

şuradan:

$52.15 /güny

Kompakt

Volkswagen Golf

budget
M
5
5
3
Volkswagen Golf

şuradan:

$69.54 /güny

Estate

Volkswagen Golf Estate

budget
M
5
5
4
Volkswagen Golf Estate

şuradan:

$75.34 /güny

Estate

Skoda Octavia Estate

budget
A
5
5
5
Skoda Octavia Estate

şuradan:

$82.17 /güny

Standart

Skoda Octavia

budget
M
5
5
4
Skoda Octavia

şuradan:

$76.30 /güny

7 kişilik

Volkswagen Tiguan

budget
A
7
5
1
Volkswagen Tiguan

şuradan:

$139.69 /güny

9 kişilik

Renault Trafic

budget
M
9
5
4
Renault Trafic

şuradan:

$181.09 /güny

Brno - Havaalani FLIZZR hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, FLIZZR'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve FLIZZR'un Brno - Havaalani sağladığı bonuslar hakkında [BRQ] bilgiler bulabilirsiniz.

Flizzr

Şirket ismi:

Flizzr

Adres:

Letiste Brno-Turany 1, Brno, 627 00

Telefon:

Brno - Havaalani en iyi araba kiralama şirketleri [BRQ]

FLIZZR'a alternatif olarak, Brno - Havaalani [BRQ] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

BUDGET EMEA Franchise

BUDGET 11 reviews

9.2 / 10

Brno - Havaalani [BRQ] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, BUDGET firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Brno - Havaalani en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Brno - Havaalani havaalanında BUDGET tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

FLIZZR Brno - Havaalani Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Brno - Havaalani FLIZZR BRQ, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Economy, Mini, Compact, Estate, Standard, 7-seater, 9-seater,.

FLIZZR Brno - Havaalani için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz ve Volkswagen Polo ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için ve Volkswagen Golf ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

FLIZZR Brno - Havaalanin “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda ve Skoda Octavia .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve FLIZZR Brno - Havaalanin 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa ve Volkswagen Tiguan .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre FLIZZR Brno - Havaalani Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Brno - Havaalani içindeki FLIZZR'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Brno - Havaalani içindeki iş seyahatleri için, FLIZZR'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Brno - Havaalani içindeki FLIZZR'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Brno - Havaalaniki FLIZZR konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için FLIZZR, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Brno - Havaalani FLIZZR'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - FLIZZR Brno - Havaalani araba kiralıyor

Brno - Havaalani konumunda FLIZZR'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

BRQ Havaalanında FLIZZR konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

FLIZZR'dan Brno - Havaalaniki en ucuz araba Volkswagen Polo. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $52.15'dır.

Brno - Havaalani yakınındaki benzin fiyatı nedir?

BRQ Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $5.08 ile $5.59 arasında değişmektedir.

FLIZZR araba kiralama rezervasyonumu Brno - Havaalani bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

FLIZZR, Brno - Havaalaniki [BRQ] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve FLIZZR araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Brno - Havaalani adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!