900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Karlovy Vary - Airport bulunan CONVERTIBLE kiralık araba [KLV]

CONVERTIBLE Karlovy Vary - Airport araç kiralama fırsatlarımızı inceleyin ve en uygun teklifi seçin. KLV Havaalanında bulunan CONVERTIBLE araç kiralama firmalarını, fiyatlarını ve tedarikçilerini öğrenin.

Convertible

Mercedes SLK Convertible

SIXT
M
2
2
3
Mercedes SLK Convertible

şuradan:

$229.61 /güny

Ekonomi

Seat Ibiza

SIXT
M
5
5
2
Seat Ibiza

şuradan:

$59.86 /güny

Kompakt

Volkswagen Golf

SIXT
M
5
5
3
Volkswagen Golf

şuradan:

$77.92 /güny

Kompakt

Audi A3

SIXT
A
5
3
3
Audi A3

şuradan:

$98.52 /güny

Estate

Volkswagen Golf Estate

SIXT
M
5
5
4
Volkswagen Golf Estate

şuradan:

$83.57 /güny

JIP

Opel Mokka

SIXT
M
5
5
4
Opel Mokka

şuradan:

$85.60 /güny

JIP

Mercedes GLE

SIXT
A
5
5
6
Mercedes GLE

şuradan:

$195.88 /güny

Standart

Skoda Superb

SIXT
M
5
5
4
Skoda Superb

şuradan:

$104.16 /güny

Standart

Audi A4

SIXT
A
5
4
4
Audi A4

şuradan:

$165.37 /güny

Lüks

Audi A6

SIXT
A
5
4
4
Audi A6

şuradan:

$181.76 /güny

7 kişilik

Mercedes Viano

SIXT
A
7
5
2
Mercedes Viano

şuradan:

$226.91 /güny

Van

Opel Vivaro

SIXT
M
8
4
3
Opel Vivaro

şuradan:

$229.74 /güny

Karlovy Vary - Airport [KLV], Çekya CONVERTIBLE kiralık araç sınıfları hakkında bilgi

Cabriolar, temiz bir açık hava sürüş deneyimi sağlayan araç tavanını geri çekme seçeneğine sahip otomobillerdir. Cabrio sınıftan kiralık bir araba seçmenin güzel ve sıcak havalar gerektirdiğini söylemeye gerek yok, bu da bu arabaları ideal bir yaz tatili için mükemmel bir seçim yapıyor.

Dönüştürülebilen kiralık arabaların küçük bir dezavantajı, çatı katlama mekanizması nedeniyle oldukça sınırlı bagaj alanıdır, ancak dönüştürülebilir bir güzellik için kazanacağınız tüm stil puanları göz önüne alındığında bu ödenmesi gereken bir bedeldir.

Dönüştürülebilir bir araç kiralamak tamamen harika bir deneyim sağlar ve kesinlikle bu tür araçlarda yeni olanlar için düşünülmelidir.

CONVERTIBLE KLV Havaalanı araç kiralama

Karlovy Vary - Airport CONVERTIBLE sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modelleri ile sunulmaktadır: Mercedes SLK Convertible, , veya benzer CONVERTIBLE kiralık araçlar.

En iyi CONVERTIBLE Karlovy Vary - Airport araç kiralama tedarikçileri

Karlovy Vary - Airport [KLV] CONVERTIBLE araba kiralama anlaşmasını en iyi şekilde yapmak için, yalnızca kiralık aracın modeline ve fiyatına değil, aynı zamanda bu anlaşmayı sağlayan araç kiralama acentesine de dikkat edin. Karlovy Vary - Airport Havaalanında CONVERTIBLE araç sunan araç kiralama acenteleri, farklı müşterilerimizden farklı araç kiralama koşullarına ve puanlama ortalamalarına sahiptir.

Karlovy Vary - Airport bulunan CONVERTIBLE araba kiralama tekliflerinin en geniş çeşitliliği SIXT FRANCHISE tarafından sağlanmaktadır.

SIXT Franchise

SIXT 11 reviews

9.3 / 10

Sıkça sorulan sorular - CONVERTIBLE Karlovy Vary - Airport araba kiralama

Karlovy Vary - Airport konumunda CONVERTIBLE araç kiralama rezervasyonu nasıl yapılır?

Arama formunda gerekli teslim alma konumunu ve teslim etme adresini yazmaya başlayın ve açılır listeden en uygun olanları seçin. Kiralama için gerekli tarih ve saati seçin. Arama sonuçları sayfasında, tercih ettiğiniz kiralık araç sınıfına göre tüm araç kiralama fırsatlarını filtreleyebilir ve sıralayabilirsiniz.

KLV Havaalanında en ucuz CONVERTIBLE araba kiralama hangisidir?

Karlovy Vary - Airport en ucuz CONVERTIBLE arabası SIXT'dan Mercedes SLK Convertible aracıdır. Günlük fiyatı $229.61 civarındadır.

Karlovy Vary - Airport içindeki CONVERTIBLE otomobil için ne kadar yakıt harcayacağım?

KLV Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $4.46 ile $5.32 arasında değişmektedir.

mini 4.5l/100km 51 US mpg
ekonomi 5.1l/100km 46 US mpg
kompakt 5.3l/100km 44 US mpg
orta 7.0l/100km 33 US mpg
standart 7.0l/100km 33 US mpg
tam boyut 7.4l/100km 31 US mpg
7 kişilik 7.4l/100km 31 US mpg
premium 9.1l/100km 25 US mpg
minibüs 7.8-11.6l/100km 20-30 US mpg
JİP 8.6l/100km 27 US mpg
van 11.6l/100km 20 US mpg
egzotik/spor 10.6l/100km 22 US mpg
cabrio 5-9l/100km 26-47 US mpg

CONVERTIBLE araçlarının yakıt tüketimi, CONVERTIBLE araç kiralama sınıfının tam araç kiralama modeline bağlı olarak çok fazla değişiklik gösterir. Karlovy Vary - Airport yakınında veya yakınında 100 km'lik bir sürüş için 10.6$ ile 12.7$ yakıt harcayabilirsiniz. 100 ABD mil sürüşü için 17.1$'den 20.4$'e harcama yapacaksınız

Karlovy Vary - Airport CONVERTIBLE kiralık araba alırken nelere ihtiyacım var?

Genellikle, şunları sunmak yeterlidir:

  • Tam ehliyet. İngiltere ehliyeti sahipleri aynı zamanda fotoğraflı kimlik de sunmak zorundadır. Ehliyetiniz Roma alfabesinde değilse (yani Arapça, Yunanca, Kiril veya Çince ise), yerel ehliyetinizle birlikte uluslararası bir sürüş izni getirmeniz gerekir.
  • Geçerli fotoğraflı kimlik (pasaport veya ulusal kimlik).
  • Asıl sürücü adına geçerli bir kredi kartı. Kiralama masasında bir araç kiralama depozitosu için ön provizyon alınması gerekir.

Karlovy Vary - Airport CONVERTIBLE aracını kiralamak için kaç yaşında olmalıyım?

Karlovy Vary - Airport CONVERTIBLE aracını kiralamak için genellikle 25 ile 70 yaş arasında olmanız gerekir. Karlovy Vary - Airport araç kiralama şirketlerinin yaş sınırlamaları önemli ölçüde farklılık gösteriyor.

Bu yaş sınırlamalarının dışında kalırsanız, ek bir genç sürücü ek ücreti veya üst düzey sürücü ücreti ödemeniz veya ek sigorta satın almanız koşuluyla araç kiralamanıza izin verecek araç kiralama sağlayıcılarını her zaman bulabilirsiniz.

CONVERTIBLE arabasını tek yönlü kiralamak mümkün müdür?

Evet, bazı satıcılar Karlovy Vary - Airport bu şekilde CONVERTIBLE araç kiralama hizmeti sağlıyor. Bir sağlayıcı seçerken dikkatli olun. Tek yönlü kiralamalar arıyorsanız, bazı kısıtlamaların ve ek ödemelerin geçerli olabileceği konusunda hazırlıklı olun. Tek yönlü kiralamanın gerçek kullanılabilirliğinden ve maliyetinden emin olmak için şirketle iletişim kurmayı unutmayın.

14CARS.com iOS ve Android araç kiralama uygulamaları

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!