900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Ostrava - Havaalani bulunan FIREFLY kiralık arabalar [OSR]

Ostrava - Havaalani havaalanında mevcut büyük FIREFLY araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için OSR havaalanında bu tekliflere göz atın.

Ekonomi

Volkswagen Polo

BUDGET
M
5
5
2
Volkswagen Polo

şuradan:

$30.99 /güny

Mini

Skoda Citigo

BUDGET
M
4
3
2
Skoda Citigo

şuradan:

$30.99 /güny

Kompakt

Volkswagen Golf

BUDGET
M
5
5
3
Volkswagen Golf

şuradan:

$41.32 /güny

Estate

Volkswagen Golf Estate

BUDGET
M
5
5
4
Volkswagen Golf Estate

şuradan:

$44.76 /güny

Estate

Skoda Octavia Estate

BUDGET
A
5
5
5
Skoda Octavia Estate

şuradan:

$60.75 /güny

Standart

Skoda Octavia

BUDGET
M
5
5
4
Skoda Octavia

şuradan:

$45.35 /güny

7 kişilik

Volkswagen Tiguan

BUDGET
A
7
5
1
Volkswagen Tiguan

şuradan:

$83.01 /güny

9 kişilik

Renault Trafic

BUDGET
M
9
5
4
Renault Trafic

şuradan:

$107.61 /güny

Ostrava - Havaalani FIREFLY hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, FIREFLY'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve FIREFLY'un Ostrava - Havaalani sağladığı bonuslar hakkında [OSR] bilgiler bulabilirsiniz.

Firefly Car Rental

Şirket ismi:

Firefly Car Rental

Adres:

Letiste Mosnov, Mosnov, 742 51

FIREFLY Ostrava - Havaalani Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Ostrava - Havaalani FIREFLY OSR, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Economy, Mini, Compact, Estate, Standard, 7-seater, 9-seater,.

FIREFLY Ostrava - Havaalani için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz ve Volkswagen Polo ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için ve Volkswagen Golf ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

FIREFLY Ostrava - Havaalanin “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda ve Skoda Octavia .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve FIREFLY Ostrava - Havaalanin 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa ve Volkswagen Tiguan .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre FIREFLY Ostrava - Havaalani Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Ostrava - Havaalani içindeki FIREFLY'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Ostrava - Havaalani içindeki iş seyahatleri için, FIREFLY'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Ostrava - Havaalani içindeki FIREFLY'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Ostrava - Havaalaniki FIREFLY konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için FIREFLY, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Ostrava - Havaalani FIREFLY'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - FIREFLY Ostrava - Havaalani araba kiralıyor

Ostrava - Havaalani konumunda FIREFLY'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

OSR Havaalanında FIREFLY konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

FIREFLY'dan Ostrava - Havaalaniki en ucuz araba Volkswagen Polo. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $30.99'dır.

Ostrava - Havaalani [OSR] FIREFLY ofis kiralama masasını nerede bulabilirim?

  • FIREFLY araç kiralama masası, Ostrava - Havaalani sitesinde bulunabilir. Tam yerini havaalanı haritasına bakarak bulabilirsiniz.

Ostrava - Havaalani yakınındaki benzin fiyatı nedir?

OSR Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $4.98 ile $5.32 arasında değişmektedir.

FIREFLY araba kiralama rezervasyonumu Ostrava - Havaalani bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

FIREFLY, Ostrava - Havaalaniki [OSR] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve FIREFLY araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Ostrava - Havaalani adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

14CARS.com iOS ve Android araç kiralama uygulamaları

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!