900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Beziers - Havaalani bulunan ADA kiralık arabalar [Airport_Code]

Beziers - Havaalani havaalanında mevcut büyük ADA araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Mini

Renault Twingo

alamo
M
4
3
2
Renault Twingo

şuradan:

$41.21 /güny

Ekonomi

Opel Corsa

alamo
M
4
3
2
Opel Corsa

şuradan:

$41.62 /güny

Kompakt

Peugeot 308

enterprise
M
5
5
3
Peugeot 308

şuradan:

$42.04 /güny

JIP

Opel Mokka

alamo
M
5
5
3
Opel Mokka

şuradan:

$44.14 /güny

JIP

Nissan X-Trail

alamo
M
5
5
4
Nissan X-Trail

şuradan:

$59.46 /güny

Standart

Opel Insignia

alamo
M
5
4
4
Opel Insignia

şuradan:

$45.49 /güny

Tam boy

Mercedes C Class

alamo
M
5
4
4
Mercedes C Class

şuradan:

$61.13 /güny

Lüks

Mercedes E Class

alamo
A
5
4
4
Mercedes E Class

şuradan:

$74.09 /güny

Beziers - Havaalani ADA hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, ADA'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve ADA'un Beziers - Havaalani sağladığı bonuslar hakkında [BZR] bilgiler bulabilirsiniz.

ADA Car Rental

Şirket ismi:

ADA Car Rental

Adres:

Aéroport Béziers Cap d'Agde, Meet and Greet, Beziers, 34500

Telefon:

+33 0467626539

BZR Havaalanı yakınındaki ADA konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Beziers - Havaalani yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Beziers - Havaalani en iyi araba kiralama şirketleri [BZR]

ADA'a alternatif olarak, Beziers - Havaalani [BZR] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

Dollar Corporate

Dollar 14 reviews

8.5 / 10

Thrifty Corporate

Thrifty 34 reviews

8.5 / 10

Alamo EHI

Alamo 242 reviews

7.9 / 10

Hertz Corporate

Hertz 300 reviews

7.8 / 10

Avis Europe Corporate

Avis 159 reviews

7.7 / 10

Enterprise Corporate

Enterprise 147 reviews

7.7 / 10

EUROPCAR Corporate

EUROPCAR 15 reviews

7.5 / 10

Beziers - Havaalani [BZR] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, ALAMO ve ENTERPRISE firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Beziers - Havaalani en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Beziers - Havaalani havaalanında ALAMO tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Beziers - Havaalani [BZR] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, ALAMO'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Beziers - Havaalani en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

Beziers - Havaalani içinde lüks bir araç kullanmak isteyenler için teklifleri ALAMO'den incelemelisiniz. Beziers - Havaalani her zevkinize hitap edebilecek kadar LüKS, otomobillerini sunuyorlar.

ADA Beziers - Havaalani Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Beziers - Havaalani ADA BZR, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Mini, Economy, Compact, Suv, Standard, Fullsize, Luxury,.

ADA Beziers - Havaalani için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz ve Opel Corsa ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için ve Peugeot 308 ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

ADA Beziers - Havaalanin “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda ve Opel Insignia .

ADA Beziers - Havaalani Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: ve Mercedes C Class .

ADA Beziers - Havaalani konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Opel Mokka, ve Nissan X-Trail .

ADA Beziers - Havaalani tarafından sağlanan Premium araba kiralama sınıfı şu araba modellerinden oluşur: ve Mercedes E Class .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre ADA Beziers - Havaalani Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Beziers - Havaalani içindeki ADA'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Beziers - Havaalani içindeki iş seyahatleri için, ADA'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Beziers - Havaalani içindeki ADA'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Beziers - Havaalaniki ADA konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için ADA, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Beziers - Havaalani ADA'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - ADA Beziers - Havaalani araba kiralıyor

Beziers - Havaalani konumunda ADA'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

BZR Havaalanında ADA konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

ADA'dan Beziers - Havaalaniki en ucuz araba Renault Twingo. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $41.21'dır.

ADA araba kiralama rezervasyonumu Beziers - Havaalani bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

ADA, Beziers - Havaalaniki [BZR] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve ADA araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Beziers - Havaalani adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!