900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Bordeaux - Havaalani bulunan INTERRENT kiralık arabalar [BOD]

Bordeaux - Havaalani havaalanında mevcut büyük INTERRENT araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için BOD havaalanında bu tekliflere göz atın.

Kompakt

Citroen C4

GOLDCAR
A
5
5
3
Citroen C4

şuradan:

$19.85 /güny

Kompakt

Renault Arkana

AVIS
A
5
5
3
Renault Arkana

şuradan:

$149.17 /güny

Convertible

Fiat 500 Convertible

RENTSCAPE
M
4
2
1
Fiat 500 Convertible

şuradan:

$23.64 /güny

Ekonomi

Ford Fiesta

ALAMO
A
5
5
2
Ford Fiesta

şuradan:

$34.59 /güny

Ekonomi

Peugeot 208 Electric

HERTZ
A
5
5
2
Peugeot 208 Electric

şuradan:

$126.74 /güny

Standart

Opel Insignia

ALAMO
M
5
4
4
Opel Insignia

şuradan:

$37.03 /güny

Standart

Ford Kuga

HERTZ
M
5
5
4
Ford Kuga

şuradan:

$164.87 /güny

JIP

Renault Kadjar

BUDGET
M
5
5
3
Renault Kadjar

şuradan:

$44.70 /güny

JIP

Volvo C40

BUDGET
A
5
5
4
Volvo C40

şuradan:

$275.81 /güny

Mini

Fiat 500

RENTSCAPE
M
4
3
1
Fiat 500

şuradan:

$48.86 /güny

Mini

Toyota Aygo

BUDGET
M
4
3
1
Toyota Aygo

şuradan:

$89.11 /güny

Estate

Renault Megane Estate

HERTZ
M
5
5
4
Renault Megane Estate

şuradan:

$49.94 /güny

Estate

BMW 3 Series Estate

RENTSCAPE
M
5
5
5
BMW 3 Series Estate

şuradan:

$116.88 /güny

Van

Peugeot Rifter

OK MOBILITY
M
5
5
3
Peugeot Rifter

şuradan:

$75.05 /güny

Van

Volkswagen Buzz

SIXT
M
3
3
3
Volkswagen Buzz

şuradan:

$133.08 /güny

Lüks

Tesla Model 3

HERTZ
A
4
5
3
Tesla Model 3

şuradan:

$89.17 /güny

Lüks

BMW 7 Series

SIXT
A
5
4
3
BMW 7 Series

şuradan:

$265.98 /güny

Tam boy

BMW 3 Series

RENTSCAPE
A
5
4
4
BMW 3 Series

şuradan:

$91.57 /güny

7 kişilik

Ford S-Max

NATIONAL
M
7
5
1
Ford S-Max

şuradan:

$94.74 /güny

7 kişilik

Renault Espace

AVIS
M
7
5
2
Renault Espace

şuradan:

$236.48 /güny

9 kişilik

Ford Transit Passengervan

BUDGET
M
9
5
4
Ford Transit Passengervan

şuradan:

$111.31 /güny

9 kişilik

Volkswagen Caravelle

SIXT
M
9
5
4
Volkswagen Caravelle

şuradan:

$417.73 /güny

Bordeaux - Havaalani INTERRENT hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, INTERRENT'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve INTERRENT'un Bordeaux - Havaalani sağladığı bonuslar hakkında [BOD] bilgiler bulabilirsiniz.

InterRent

Şirket ismi:

InterRent

Adres:

Bordeaux Merignac Aéroport, FLIGHT NUMBER MANDATORY, Mérignac, 33700

Telefon:

+33 977401995

Bordeaux - Havaalani en iyi araba kiralama şirketleri [BOD]

INTERRENT'a alternatif olarak, Bordeaux - Havaalani [BOD] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

Payless EMEA

Payless 8 reviews

8.7 / 10

Hertz Corporate

Hertz 8 reviews

8.5 / 10

BUDGET EMEA Corporate

BUDGET 19 reviews

8.4 / 10

FLIZZR Corporate

FLIZZR 39 reviews

8.1 / 10

SIXT Corporate

SIXT 87 reviews

8 / 10

Avis Europe Corporate

Avis 141 reviews

7.9 / 10

EUROPCAR Corporate

EUROPCAR 187 reviews

7.8 / 10

Enterprise Corporate

Enterprise 126 reviews

7.7 / 10

Dollar Corporate

Dollar 41 reviews

7.6 / 10

Firefly Corporate

Firefly 27 reviews

7.3 / 10

Bordeaux - Havaalani [BOD] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, GOLDCAR ve AVIS firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Bordeaux - Havaalani en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Bordeaux - Havaalani havaalanında ALAMO ve HERTZ tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Bordeaux - Havaalani [BOD] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, BUDGET'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Bordeaux - Havaalani en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

Bordeaux - Havaalani büyük bir araba arıyorsanız, ve SIXT'deki fırsatları göz önünde bulundurmalısınız. Çok sayıda 7 KIşILIK, VAN kiralama hizmetleri sunarlar.

Bordeaux - Havaalani içinde lüks bir araç kullanmak isteyenler için teklifleri RENTSCAPE'den incelemelisiniz. Bordeaux - Havaalani her zevkinize hitap edebilecek kadar LüKS, EGZOTIK ve CONVERTIBLE otomobillerini sunuyorlar.

INTERRENT Bordeaux - Havaalani Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Bordeaux - Havaalani INTERRENT BOD, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Compact, Convertible, Economy, Standard, Suv, Mini, Estate, Van, Luxury, Fullsize, 7-seater, 9-seater,.

INTERRENT Bordeaux - Havaalani için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Ford Fiesta, ve Peugeot 208 Electric ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Citroen C4, ve Renault Arkana ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

INTERRENT Bordeaux - Havaalanin “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Opel Insignia, ve Ford Kuga .

INTERRENT Bordeaux - Havaalani Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: ve BMW 3 Series .

INTERRENT Bordeaux - Havaalani konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Renault Kadjar, ve Volvo C40 .

INTERRENT Bordeaux - Havaalani tarafından sağlanan Premium araba kiralama sınıfı şu araba modellerinden oluşur: Tesla Model 3, ve BMW 7 Series .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve INTERRENT Bordeaux - Havaalanin 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa Ford S-Max, ve Renault Espace .

INTERRENT Bordeaux - Havaalani içinden Cabrio araba kiralama sınıfını seçtikten sonra, mevcut araba modelleri ve Fiat 500 Convertible .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre INTERRENT Bordeaux - Havaalani Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Bordeaux - Havaalani içindeki INTERRENT'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Bordeaux - Havaalani içindeki iş seyahatleri için, INTERRENT'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Bordeaux - Havaalani içindeki INTERRENT'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Bordeaux - Havaalaniki INTERRENT konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için INTERRENT, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Bordeaux - Havaalani INTERRENT'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - INTERRENT Bordeaux - Havaalani araba kiralıyor

Bordeaux - Havaalani konumunda INTERRENT'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

BOD Havaalanında INTERRENT konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

INTERRENT'dan Bordeaux - Havaalaniki en ucuz araba Citroen C4. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $19.85'dır.

Bordeaux - Havaalani [BOD] INTERRENT ofis kiralama masasını nerede bulabilirim?

  • INTERRENT araç kiralama masası, Bordeaux - Havaalani sitesinde bulunabilir. Tam yerini havaalanı haritasına bakarak bulabilirsiniz.

INTERRENT araba kiralama rezervasyonumu Bordeaux - Havaalani bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

INTERRENT, Bordeaux - Havaalaniki [BOD] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve INTERRENT araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Bordeaux - Havaalani adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

14CARS.com iOS ve Android araç kiralama uygulamaları

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!