900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Figari/p. Vecchio Airport - Corsica [ FSC] havaalanında 21 yaş altı araç kiralama fiyatları

Figari/p. Vecchio Airport - Corsica havaalanında genç şoförler için uygulanmakta olan araç kiralama fiyatları ile ilgili bilgi almak için tablomuza göz atınız. Tabloda, 21 yaş altı şoförlere araç kiralayan ve FSC havaalanında genç şoförlere araç kiralama hizmeti sunan firmaları bulabilirsiniz. Seçiminizi daha da kolaylaştırmak için her bir kiralama şirketinin en düşük fiyatlarını kırmızı ile vurguladık.

Ekonomi

Ekonomi

Kompakt

Kompakt

Van

Van

JIP

JIP

AVIS Car Rental şuradan:$135.87
Budget Car Rental şuradan:$164.78
Hertz Car Hire şuradan:$125.00 şuradan:$179.22 şuradan:$169.79
Europcar şuradan:$89.33 şuradan:$117.92 şuradan:$132.10

Figari/p. Vecchio Airport - Corsica (FSC) havaalanına yakın 21 yaş altı araç kiralama konumları

Figari/p. Vecchio Airport - Corsica havaalanı, havalimanına en yakın yerinde ve havaalanı dışındaki araç kiralama merkezlerinde araç kiralama fırsatlarını en iyi şekilde seçmek için, genç şoförler için araç kiralama tekliflerini inceleyiniz. Arabaların, fiyatların ve 21 yaş altı şoför ücretlerinin mevcudiyeti, farklı teslim alma konumlarında genellikle farklıdır.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Figari/p. Vecchio Airport - Corsica (FSC) havaalanındaki en iyi 21 yaş altı araç kiralama şirketleri

Figari/p. Vecchio Airport - Corsica havaalanında faaliyet gösteren ve 21 yaş altı kiralama hizmeti sunan kiralama acentelerindeki hizmetimizden yararlanan müşterilerimizde farklı araba durumları ve göstericileri var. Kiralama firması seçerken tehlikesiz bir yolculuk için bu iki kriteri iyice düşünün.

BUDGET EMEA Corporate

BUDGET 55 reviews

8.5 / 10

Avis Europe Corporate

Avis 11 reviews

7.7 / 10

ALAMO EHI Corsica

ALAMO 92 reviews

7.5 / 10

Enterprise Corporate

Enterprise 6 reviews

6.8 / 10

EUROPCAR Corporate

EUROPCAR 7 reviews

6.5 / 10

Hertz Corporate

Hertz 12 reviews

5.3 / 10

Figari/p. Vecchio Airport - Corsica havaalanında araba kiralamak için talep edilen en düşük yaş 25’dir. Ancak daha gençler de 14CARS.com sitesinden FSC havaalanında da araba bulabilir.

AVIS, BUDGET, HERTZ, EUROPCAR, ALAMO, SIXT, CITER, ENTERPRISE gibi araç kiralama şirketleri bütün talepleri karşıladığı takdirde Figari/p. Vecchio Airport - Corsica havaalanında gençlere de araba kullanma izni veriyor. Genellikle 18-20 yaş arası şoförler için ek ücret 21-24 yaş arası şoförler için istenen ek ücretlerden yüksek olmaktadır. Bazı şirketler tarafından araba kullanımına izin verilen en aşağı yaş 18’tir, fakat bu teslim alma noktasına bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir.

Sıkça sorulan sorular - Figari/p. Vecchio Airport - Corsica havalanında 21 yaş altı araç kiralamak

21 yaştan gençler Figari/p. Vecchio Airport - Corsica ’de nasıl araç kiralar?

Gerekli teslim alma ve teslim etme konumlarını arama formuna giriniz ve kiralamanız için gereken tarih ve saati seçiniz. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, araç kiralama koşullarını ve özellikle bir araç için rezervasyon yapacağınız araç kiralama tedarikçisinin yaş sınırlamalarını dikkatlice okuyunuz.

FSC havaalanında 21 yaş altı şoförler için en ucuz araç kiralama hangisi?

Figari/p. Vecchio Airport - Corsica havaalanındaki 21 şoförler için en ucuz araba Toyota Aygo. Mevcut ilgili fiyat günlük $83.42.

Figari/p. Vecchio Airport - Corsica havaalanında 21 yaş altı araç kiralama rezervasyonumu banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyon için ödeme yapmak için banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç alımı sırasında, araç kiralama depozitosunu karşılamak için ana şoför adına kayıtlı bir kredi kartına ihtiyacınız olacaktır.

Benden başka birisi kiralık arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında ek şoför seçeneğini seçerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ek bir seçenektir.

Rezervasyonum sırasında belirli bir araba kiralama modelini rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" şeklinde işaretlenmiştir.

Figari/p. Vecchio Airport - Corsica konumunda 21 yaş altı aracım için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle de, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta satın almanızı öneriyoruz. Bu tür bir sigortayı 14CARS.com adresinden online araç kiralama rezervasyonu sırasında da satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!